Masz dość ciężkiej pracy
i nieadekwatnych do niej zarobków?

Od lat chcesz zacząć zarabiać więcej, przeskoczyć na wyższy finansowy poziom, ale niezależnie od tego co robisz - NIC SIĘ NIE ZMIENIA?

Marzy Ci się wygodne życie, wolność finansowa, ale kompletnie nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli tak, to poznaj Kreatorkę Bogactwa czyli przebudowę mentalności finansowej z Anią Witowską Sprawdzony przez uczestniczki i dający wyniki program, który po prostu działa!

Wiele kobiet UTYKA w negatywnym podejściu do pieniędzy oraz zarabiania i w strachu o przyszłość. Chcemy aby było lepiej, to co robimy nie działa i przez to myślimy, że coś jest z nami nie tak.

Dlatego chcę Ci powiedzieć dzisiaj: nie czuj się z tego powodu źle! Nikt nas w szkole ani w domu zarabiania nie uczy, więc masz prawo nie umieć!

Ale dzisiaj jesteś dorosłą, konkretną babką i możesz te tematy nadrobić i zarabiania się nauczyć!

Zapewniam Cię, że się da!

Pieniądze ułatwiają bycie szczęśliwą.
Bez wystarczającej ilości pieniędzy na zawsze pozostaniesz przywiązana do obecnej pracy, miejsca i ludzi, ograniczeń i nie będziesz w stanie swobodnie podróżować ani mieszkać tam, gdzie tylko zechcesz. Spora część tego, co oferuje życie przejdzie Ci koło nosa.

Czas mija bezpowrotnie, więc warto z niego korzystać na maksa.

Dlatego musimy coś z tym zrobić. Musimy coś zrobić z Twoją mentalnością bo jeśli jej nie zmienisz - UTKNIESZ NA ZAWSZE!

I pieniądze zawsze będą wywoływały w Tobie strach i dyskomfort... I logując się na konto będziesz wiecznie czuła się źle... No i ten strach... jak sobie poradzisz jak przyjdą niespodziewane wydatki i z czego będziesz żyła na emeryturze, skoro teraz pracując masz za mało...

Być może znasz smutne historie lotto milionerów? Prawie wszyscy zmarnowali okazję, jaką dał im los, przepuszczając większość pieniędzy. Po tym byli bardziej nieszczęśliwi, niż przed wygraną. Dlaczego?

Bo do finansów trzeba mieć głowę!
Jeśli panują w niej złe lub niewłaściwe przekonania nie tylko nie dojdziesz do większych pieniędzy, ale też zmarnujesz wszystkie, jakie masz. Będą Cię parzyć. Wypływać. Będziesz się z nimi źle czuła, a tak zwane "niespodziewane wydatki" będą co chwilę wyciągać Ci je z kieszeni.

Dlatego proponuję Ci sprzątanie głowy.

WYCZYŚCIMY JĄ.

POUKŁADAMY.

PRZEBUDUJEMY MENTALNOŚĆ ORAZ EMOCJE WOKÓŁ PIENIĘDZY.

WYŁĄCZYMY TO CO SZKODLIWE.

WŁĄCZYMY TO CO WSPIERAJĄCE.

JESTEŚ CIEKAWA JAK?

Wykorzystując neuroplastyczność Twojego mózgu i techniki do programowania umysłu. Wszystko oparte na tym jak działa mózg, jak tworzy przekonania, które Tobą rządzą oraz skojarzenia.

W programie będziesz miała okazję nie tylko skorzystać z nagrań, które ominą umysł świadomy I ZADZIAŁAJĄ WPROST NA PODŚWIADOMOŚĆ (po prostu włączasz i słuchasz, a w głowie robi się porządek, aż miło).

Będziesz mogła także wykorzystać NLP, EFT, poznać psychologię zarabiania, pomysły na biznes oraz poszerzyć swoją perspektywę na temat pieniędzy i tego ILE NAPRAWDĘ MOŻESZ ICH MIEĆ.

Tak zbudujesz nową mentalność finansową już po pierwszym miesiącu zaczniesz dostrzegać zmiany. Czyli – nie siłą woli, bo to nic nie da, nie szarpaniem się ani powtarzaniem afirmacji, lecz mądrymi i sprawdzonymi przez wiele kobiet sposobami.Nie trać ani chwili!
Sama wiesz, że życie może bardzo szybko przeciekać przez palce. Ani się obejrzysz, a tak zwany ząb czasu zacznie Cię podgryzać tu i tam. Aż nie będzie wiele do uratowania z pomarszczonej skóry i przekonań.

Jasne, czasu nie da się zawrócić. Ale da się go zatrzymać i świetnie przeżyć! I nie chodzi tylko o to, że stać Cię będzie na luksusowe zabiegi i masaże, pielęgnację, która przywróci młodość. Chodzi przede wszystkim o to, że zaczniesz doświadczać życia tak intensywnie, że czas przestanie dla Ciebie istnieć. Zaczniesz w końcu żyć na swoich warunkach, zaspokajać swoje potrzeby i ze spokojem myśleć o przyszłości.

Czy Ty też tak chcesz?
JEŚLI TAK,
TO PODEJMIJ DECYZJĘ
Mądre kobiety dokonują wyboru i nie pozwalają,
aby fałszywe przekonania ani ograniczenia w głowie nimi rządziły!

Jeśli chcesz by strach i brak pieniędzy przestał Cię ograniczać, oto mój program dla Ciebie!
Mentalne SPA Kreatorka Bogactwa

10 kroków do przeprogramowania Twojego umysłu

Krok pierwszy


Twój fokus. Zmienimy Twój wewnętrzny dialog i przekalibrujemy Twój fokus, dzięki czemu zaczniesz INACZEJ patrzeć na pieniądze oraz proces zarabiania. Odkryjesz połączenie pomiędzy tym, co dzieje się w Twoim umyśle, a poziomem zarobków. Zrozumiesz lepiej siebie i emocje , które wokół pieniędzy czujesz. Rozpoczynamy "mentalny fitness"

Krok drugi


Twoje podejście do pieniędzy. Pomogę Ci zbudować pozytywne skojarzenia i punkty odniesienia wokół finansów.
Odkryjesz: na czym bazują Twoje relacje z pieniędzmi (5 etapów)
oraz co tworzy Twoją historię finansową i określa Twój termostat (oraz jak to zmienić).

Krok trzeci


Twoja nowa historia finansowa. Wzmocnisz te połączenia w umyśle, na
których Ci najbardziej zależy. Razem stworzymy nową, wspierającą Twoje
finansowe cele historię i przekonania. Wspólnie przestawimy termostat
finansowy na wyższe zarobki i ruszymy z właściwymi działaniami.

Krok czwarty


Świeży start. Uwolnisz się od starych historii niepowodzeń, porażek, limitów,
wymówek oraz lojalności pokoleniowej. Wprowadzimy nowe, lepsze zasady do
wzmocnienia Twoich nowych relacji z pieniędzmi, mobilizacji oraz działania.

Krok piąty


Zmiana zaczyna się od środka. Wspólnie stworzymy nowe automatyczne
schematy w podświadomości, wspierające Twoje cele finansowe. Obudzisz w
sobie kreatywne sposoby zarabiania oraz zaczniesz tworzyć wokół siebie
przyjazne i wspierające środowisko.

Krok szósty


Akcja. Poznasz moje pomysły na zarabianie i to jak ja je oceniam. Zaczniesz wprowadzać nowe podejście do życia i skutecznie realizować swoje cele - nie tylko finansowe. Wzmacniasz ekscytację, mobilizację i osobistą skuteczność.

Krok siódmy


Umysł Twój Przyjaciel. Poznasz podejście "Happy money" Kena Hondy i zobaczysz jak łatwo możesz zacząć je stosować. Nauczysz się eliminować wewnętrznego sabotażystę oraz aktywować Twoje nowe podejście do sukcesu, bogactwa oraz obfitości.

Krok ósmy


Wzorcowe Zarządzanie. Zobaczysz, w jaki sposób uniknąć lęków związanych z
pieniędzmi, utraty koncentracji na celu i negatywnych myśli oraz trudnych
emocji.

Krok dziewiąty


Wzrost Twojej Mocy. Nauczę Cię, jak radzić sobie z oporem, napięciem,
stresem oraz wewnętrznymi konfliktami. Podkręcisz swoją produktywność i
wybieranie najlepszych dla siebie strategii.

Krok dziesiąty


Osobiste Mistrzostwo. Wprowadzisz praktyki pomagające na co dzień
automatycznie wzmacniać Twoje nowe podejście do bogactwa i sukcesywnie
podnosić jego poziom.


BONUS O WARTOŚCI 500 ZŁ !


Wprowadzenie do inwestowania na giełdzie, czyli co zrobić aby stać się inwestorką, która zarabia!
ZACZNIJ PRACOWAĆ NA SWOJĄ
FINANSOWĄ WOLNOŚĆ OD DZISIAJ


Możesz skorzystać również z opcji odroczonej płatności

Złap z bonusem zanim on zniknie!
DLACZEGO WARTO ABYŚ STAŁA SIĘ KOBIETĄ NIEZALEŻNĄ FINANSOWO?
Poznaj 5 powodów
1
Kobieta niezależna finansowo JEST WOLNA, to znaczy, że ma wybór czy i co zrobi, z kim zrobi, jak zrobi i kiedy zrobi. To znaczy, że zamiast naginać się, zamykać się ze swoimi opiniami, zmuszać się do czegoś, bo jesteś zobowiązana, czekać na pozwolenie (na urlop na przykład), godzić się z czyjąś dezaprobatą, zamiast REZYGNOWAĆ z tego co dla Ciebie ważne – TY MASZ WYBÓR! I to stawia Cię życiowo w dużo lepszej pozycji, ponieważ nie musisz się dopasowywać, być zależna od czyjegoś zdania ani pozostawać w układach dlatego, że nie stać Cię na zadbanie o siebie.

Tak wiele kobiet deklaruje, że chcą partnerstwa w związku, ale poprzez zaniedbanie swoich finansów i bycie skazaną na partnera – POZBAWIAJĄ SIĘ TEGO! No bo co to za partnerstwo jeśli on ma o Ciebie finansowo zadbać? I na jakiej podstawie spodziewasz się tego aby Cię noszono na rękach jeśli jesteś niesamodzielna finansowo i nie zarabiasz wystarczająco? Kobieta niezależna finansowo wie, że jej niezależność finansowa jest sexy, że dodaje jej pewności siebie oraz atrakcyjności (i dzięki temu jej wybór partnera oraz jej związki są dużo lepsze!)
2
Kobieta niezależna finansowo JEST ZADBANA. To znaczy, że stać ją na dobre kosmetyki, zdrowe jedzenie, fajne ciuchy oraz zabiegi, dzięki którym DŁUŻEJ dobrze wygląda. Dzięki dostępowi do finansów może sobie także pozwolić na pomoc ekspertów w kreacji wizerunku (dużo lepiej się wygląda w dobrze skrojonej sukience niż takiej z sieciówki), na dobrego fryzjera i na relaksujące masaże. Kobieta niezależna finansowo śpi także więcej oraz lepiej (dobry materac czyni cuda), pracuje mniej oraz NIE STRESUJE się i to wszystko przekłada się na jej wygląd.
3
Kobieta niezależna finansowo ŻYJE NA WŁASNYCH ZASADACH. To jest zdanie, które często powtarzam, ale mam wrażenie, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego znaczenia. Życie na własnych zasadach to życie tak jak chcesz! Tak jak sobie wymarzyłaś i tak jak Cię uszczęśliwia! To styl życia, który Tobie pasuje. To wstawanie o której masz ochotę. To bycie kim chcesz. To określanie jak ma Twoje życie wyglądać i realizowanie tego (ponieważ Kobieta wolna finansowo jest także konkretna i sprawcza). Przeciwieństwem tego jest: ROZMEMŁANIE… ROZMIENIENIE SIĘ NA DROBNE… konieczność dopasowania się, podporządkowania, WYTŁUMACZENIA sobie dlaczego nie możesz i Cię nie stać. Innymi słowy, jest to rezygnacja z siebie oraz życie na ZASADACH, KTÓRE KTOŚ CI NARZUCA, A TY NIE MASZ WYBORU I MUSISZ SIĘ DOPASOWAĆ!
4
Kobieta niezależna finansowo DOŚWIADCZA ŻYCIA. Można oczywiście powtarzać hasła, że “najpiękniejsze rzeczy są w życiu za darmo”, takie jak zachód słońca, czy uśmiech dziecka, ale to mówią osoby, które nie mają wyboru ani nie skorzystały z innych rzeczy. Fajnie jest móc zobaczyć zachód słońca nie tylko w swojej miejscowości czy raz w roku na wakacjach, ale także w innych krajach, czy na przykład z prywatnego helikoptera. Fajnie jest móc widzieć uśmiech swojego dziecka, nie tylko wtedy kiedy kupujesz mu coś raz w miesiącu ale także gdy możesz mu pokazać inne życie czy zapłacić za fajne doświadczenia. W młodości często obiecujemy sobie, że “nie będziemy takie jak nasi rodzice, że naprawdę przeżyjemy życie”, ale gdy pieniędzy brak, to i przeżywania życia brak, bo nas na nie nie stać! Pomyśl o tych wszystkich rzeczach, które chciałaś zrobić… zobaczyć… poczuć… kupić… czy doświadczyć… Pomyśl o innych stylach życia… o innych kulturach i ludziach, których mogłabyś poznać podróżując… o spróbowaniu innych kuchni… innych aktywności… o sprawdzeniu się w nowych dziedzinach… pomyśl o byciu bardziej obecną w tu i teraz, o celebrowaniu chwili obecnej… To są właśnie rzeczy do których ma dostęp Kobieta niezależna finansowo.
5
Kobieta niezależna finansowo CZYNI ŚWIAT LEPSZYM MIEJSCEM. Wiele kobiet narzeka na niesprawiedliwość w życiu… na to, że tak wiele osób czy zwierząt cierpi, doświadcza głodu oraz trudnych życiowych warunków. Tyle tylko, że z tego narzekania i z tego, że jest nam przykro – NIC NIE WYNIKA! Możemy ronić łzy, ale to niczyjej sytuacji nie zmieni. Możemy udostępniać posty na social media, ale to nie uczyni świata lepszym. Ogarnięcie swoich finansów, zaczęcie zarabiać więcej i podzielenie się tym, edukacja, wsparcie innych – RÓŻNICĘ CZYNI OGROMNĄ! Jeśli więc twierdzisz, że jesteś dobrym człowiekiem, że lubisz i chcesz pomagać na większą skalę – stań się Kobietą wolną finansowo i uczyń świat lepszym dzięki swojemu wkładowi.


Zobacz opinie dziewczyn, które wzięły udział w programie!


~Paulina Skorupa
www.paulinaskorupa.com
Byłam jedną z tych wątpiących w skuteczność czegokolwiek.

Mimo że chciałam więcej od życia, bałam się zaryzykować. Początek roku 2019 nie był dla mnie łatwy. Dużo rzeczy w moim życiu zwyczajnie nie grało, co przekładało się a moje samopoczucie i efekty życiowe. Nie lubiłam swojej pracy, dojeżdżałam do niej 4 godziny dziennie (2 godziny rano i dwie wieczorem). Oprócz tego miałam poczucie, że czegoś mi brakuje, pasji i radości życiowej. Zaufałam Ani i okazało się, że wzięcie udziału w Kreatorce Bogactwa jedną z najlepszych decyzji mojego życia. Łatwo nie było, mierzenie się z emocjami nie jest proste, ale wierzyłam, że jestem na dobrej drodze. Ania prowadziła mnie za rękę i pomagała na każdym etapie. Pokazywała mi co nie gra i co mogę zrobić lepiej. Od tego czasu zmieniłam pracę na taką z lepszym dojazdem i gdzie robię to co lubię. A oprócz tego rozwinęłam bloga o modzie, do którego wcześniej się nie przykładałam. Stworzyłam społeczność na internecie, w grupie Stylowa na co dzień, gdzie daję pomysły i pomagam kobietom znaleźć twój styl.

Dlatego jeśli się jeszcze zastanawiasz to daj sobie szansę i zainwestuj w siebie, zwróci się na pewno!
Kreatorka Bogactwa to jedna z najlepszych inwestycji...

Kreatorka Bogactwa to jedna z najlepszych inwestycji dla mnie i mojej firmy. Program przerabiam po raz drugi i cały czas odkrywam nowe rzeczy. Dzięki Kreatorce moje dochody podwoiły się w ciągu zaledwie pół roku i wiem, że to dopiero początek. Polecam każdej kobiecie, która czuje, że stanęła w miejscu i pragnie ruszyć dalej.


~Gosia Rybicka
www.gosiarybicka.pl


~Sylwia Szafrańska
Praca z programem była dla mnie odkrywaniem siebie

Praca z programem była dla mnie odkrywaniem siebie, wzruszeniem, ekscytacja, przekraczaniem granic I stawaniem się lepsza na różnych płaszczyznach życia. Początkowo sceptycznie potchodzilam do idei programowania umysłu. Dziś wiem, ze to konieczność jeśli chce się sięgnąć po więcej. Innym dziewczynom mogę powiedzieć : jeśli uczciwie przerobicie program będziecie szybciej i łatwiej osiagać swoje cele i to zostanie juz z Wami na zawsze! Bezcenne!


~Magdalena Jezierska Joga Twarzy

Joga Twarzy


~Dorota Bober

Luxury Ice Cream
Dochody naszej firmy wzrosły 9 krotnie!

Praca z Kreatorką Bogactwa to inwestycja, która zwraca się nie raz, nie dwa, ale w moim przypadku tysiące razy. Mogłabym pisać jak bardzo zmieniły się moje przekonania, zasługiwanie, o ile ja stałam się pewniejsza, bardziej skupiona i bardziej konkretna, ale jest coś co pokazuje działanie tego programu obrazowo. Dochody naszej firmy wzrosły 9 krotnie! I cały czas idą do góry! Dzięki temu, że zmieniłam swoje przekonania na temat pieniędzy i zarabiania, widzę możliwości, których wcześniej nie widziałam i wykorzystuję je! Mam odwagę aby działać, nawet gdy jest to dla mnie niewygodne i wymaga ode mnie większego wysiłku. CZUJĘ, ŻE JESTEM NIE DO ZATRZYMANIA! Nie umiem w kilku zdaniach opisać tego, jak ten program poprawia życie i ile układa w głowie. Dodatkowym plusem dla mnie jest, że dzięki temu, że zarabiam więcej, mogę także realizować moje marzenie i udzielać się charytatywnie na dużą większą skalę niż wcześniej.


~Edyta Anna McCloud
https://overlandexpress.co.uk/


~Grażyna A. Adamska
Kwantowa Mentorka, Praktyk Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu, Trener Metod Kwantowych
www.grazynaadamska.pl


Nie boję się już braku, działam pomimo dyskomfortu!

~Ela Szymańska
Żyję, a nie egzystuje!

Kreatorka Bogactwa program, który zaczęłam rok temu pod koniec stycznia. Trochę się biłam z myślami, czy go kupić bo wydanie kilkuset złotych na kurs budziło we mnie opór, ale pomyślałam coś poczytam, coś zrobię i będę dzięki temu lepiej zarabiać. Zaczełam pełna zapału. Dość szybko wyszło co było moim głównym problemem. Ja nie miałam problemu z zarabianiem, a z...wydawaniem. Wydawaniem na siebie, na rzeczy, które długoterminowo przyniosą mi korzyść. Skupiona na oszczędzaniu zamknęłam się w domu, nigdzie nie chodziłam, a żeby zapełnić pustkę kupowałam pod natchnieniem chwili ubrania, czy kosmetyki, żeby się pocieszyć. Kreatorka to program kompleksowy, Ania nie uczy "tanich sztuczek" jak zacząć zarabiać więcej, ale pozwala po kolei odkryć co nam siedzi w głowie. Jakie przekonania nas blokują i co sprawia, że jest jak jest. Ania w tym programie nie daje rybki, a daje wędkę i to od nas zależy co z nią zrobimy i ile złowimy. Gdzie jestem teraz po tym programie? Awansowałam, więcej zarabiam, byłam dwa razy na warsztatach wyjazdowych Kreatorek i na wymarzonych wakacjach za granicą. Wydaje na siebie, korzystam z pieniędzy i już nie marudzę, że nie wiem i że za drogo Jednym słowem żyje, a nie egzystuje!

~Agnieszka Dudajek
Zmieniłam pracę na lepszą już w trakcie przerabiania programu!
Rewelacyjny program – serdecznie polecam!


Często jesteśmy nieświadome tego, jak wiele mamy ograniczających przekonań. Ania proponuje ciekawe ćwiczenia, nagrania oraz działania, które między innymi uczą nasz umysł, że zasługujemy na więcej oraz o wyższym standardzie. Moja relacja z pieniędzmi oraz podejście do bogactwa się zmieniły. Sukces – jeszcze w trakcie realizowania programu Kreatorka Bogactwa na platformie Mentalnego Spa zostałam zaproszona na kilka rozmów rekrutacyjnych i zmieniłam pracę. Polecam!

~Agnieszka Trojanowska
Zrealizowałam cele, przeskoczyłam finansową przepaść!

Kreatorka bogactwa to dla mnie program, który daje możliwość zrobienia małego kroku do przodu a jednocześnie całkiem pokaźnego skoku. Czemu małego? Bo niewiele potrzeba: przerobienie przekonań, uczciwe zastanowienie się nad tym co siedzi w głowie, co blokuje, określenie sobie celów, dostrzeżenie swojego sukcesu i określenie drogi do niego. A czemu wielkiego? Bo dla mnie to był(i jest) wielki krok. Czuję jakbym przeskoczyła przepaść. Widzę dużą różnicę w swoim podejściu do pieniędzy i zarabiania, dobrnęłam do wyznaczonego finansowego celu na ten rok, odblokowałam swoje przekonania i pozwoliłam Sobie zarabiać nie pracując ciężej a jedynie przeorganizowując kilka rzeczy. Dalsza droga oczywiście wciąż przede mną, bo rozwijać się chcę dalej!

~Monika Piątek
Zmienia się nie tylko Twoje myślenia, ale i Twoja Wartość

Kreatorka Bogactwa to program, ktory pomaga wyznaczyc i okreslic czym jest dla Ciebie Bogactwo a nastepnie utrzymac skupienie w dazeniu do celu. W przyjemny sposob zmienia to co myslisz i czujesz w stosunku do pieniedzy i pracy. Nagrania i PDF-y pomagaja przebudowac swiadomosc i podswiadomosc . Nawet nie wiesz kiedy po za zmiana myslenia na temat bogactwa, wzrosla Twoja Wartosc Siebie i POCZUCIE zaslugiwania na wiecej - serwis niczym w SPA :). Ania zadbala o rozpieszczenie mentalnosci . W grupie na FB w ktorej jest wsparcie od innych dziewczyn i prowadzenie Ani czuje sie zaopiekowana i wiem, ze moge liczyc na pomoc, kiedy tylko potrzebuje. Dzieki Kreatorce Bogactwa i pracy z Ania bylam w tym roku na wakacjach zycia i wygenerowalam drugie zrodlo dochodu. Oczywiscie na tym nie zamierzam spoczac, kontynuuje Mentalne Spa i stawiam kolejne kroki do przodu.

~Karolina Radziejewska
Realizuję moje finansowe cele!

Program Kreatorka Bogactwa jest dla mnie od roku codziennym towarzyszem.
Gdy zaczęłam pracować nad sobą w tym programie, nie miałam zbyt uporządkowanych spraw finansowych i od tematu zwyczajnie uciekałam. Od kiedy zrobiłam Kreatorkę, nauczyłam się podchodzić do tematu pieniędzy w nowy sposób: kontrolować, PLANOWAĆ, ROBIĆ BUDŻET (może niektórym z was wyda się to banalne ale dla mnie to było odkrycie .
Reasumując: program zmobilizował mnie do PRACY nad sobą i poprowadził konkretną drogą.
Zrobiłam postęp, zweryfikowałam moje przekonania i jeszcze nadal nad niektórymi pracuję, bo jest to proces.
Wyznaczyłam sobie cele: zawodowe, osobiste i finansowe i osiągnęłam je w 70%.
Bardzo spodobała mi się praca z technikami min. nagraniami podprogowymi i wizualizacjami, które uwielbiam. Od nich zaczynam każdy dzień. Program jest tak fajnie skonstruowany, że można sobie go robić w swoim rytmie, dzielić się spostrzeżeniami w grupie FB z dziewczynami i z Anią.
A jako bonus dodam tylko małą, a jakże wielką rzecz: spotkałam tu cudowne osoby!

~Marta Pila
Co tydzień dostaniesz dostęp do kolejnego modułu, który skutecznie przebuduje to co się dzieje w Twojej głowie. Głęboko przeprogramowujące Twój umysł nagrania, ćwiczenie neuro mięśni, układanie warstwa za warstwą Twojego umysłu tak, aby nic nie było w stanie Cię zatrzymać.

Ten program bardzo przypomina indywidualną pracę z moimi klientkami.
Z tą różnicą, że godzina indywidualnej pracy ze mną kosztuje 600 zł.
Więc za cały program musiałabyś zapłacić razem ponad 15 tysięcy złoty!

A inwestycja w ten program to tylko 1497 zł i możesz zacząć od zaraz- w swoim tempie, wracając do poszczególnych nagrań tyle razy, ile razy będziesz chciała!

Daję Ci moją GWARANCJĘ na konkretne wyniki!
Zero ryzyka dla Ciebie!

Jestem tak pewna, że ten program odmieni Twoje życie i pozwoli Ci wejść na wyższy poziom finansowy, że daję Ci moją 14-dniową ogromną gwarancję satysfakcji. Jak widzisz możesz tylko zyskać! Jeśli po dwóch tygodniach uznasz, że moje techniki nie pomagają Ci -zwrócę Ci pieniądze.

Czy to jest dla Ciebie wystarczająco fair, aby chociaż spróbować? Aby dać sobie szansę na lepszą przyszłość i wygodniejsze życie?

Pomyśl ile jeszcze lat życia przed Tobą i jak chcesz je przeżyć...? Jeśli godnie i wygodnie, to dołącz do Kreatorek, kobiet, które żyją na własnych warunkach!


Chcę być Kreatorką Bogactwa
(Kliknij tutaj)


Lub jeśli chcesz skorzystać z opcji ratalnych napisz na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com

Zobacz opinie dziewczyn, które wzięły udział w programie!
Gdy masz bałagan w przekonaniach, nie możesz zacząć zarabiać więcej

Kreatorka Bogactwa wywraca świat do góry nogami. Robi wielkie sprzątanie w przekonaniach, w naszym myśleniu, patrzeniu na świat, w podejściu do życia. W bałaganie nie pojawi się nagle kasa i myślenie na zasadzie: wszystko można zrobić i mieć, wystarczy chcieć. Pojawia się miejsce na nowe i tylko od nas zależy, czy potrafimy odciąć balasty i pofrunąć

~Sabina Micek
Twoja rzeczywistość finansowa się zmienia

Kupujac Mentalne Spa wiedzialam, ze chce zmienic wszystko co dotyczy kwestii finansowych w moim zyciu, ale tak naprawde nie mialam pojecia czego moge oczekiwac. Wiedzialam jedno, ze mam zaufanie do Ani jako osoby a takze do oferowanych przez nia produktow. Podeszlam do Mentalnego Spa bardzo serio, wykonywalam wszystkie cwiczenia I codziennie programowalam swoj umysl nagraniami podprogowymi.... Efekty przychodzily powoli, zaczelam je konfrontowac z moimi dotychczadowymi dzialaniami... Ja jeszcze rok temu, nie zastanawiajaca sie zbytnio nad wydawanymi pieniedzmi zlapalam sie na tym ze wydaje zdecydowanie mniej, natychmiast okreslam moje potrzeby zarowno w czasie zakupow codziennych, spozywczych jak tych osobistych.... Na poczatku myslalam ze moze zrobilam sie skapa ale absolutnie nie o to chodzi.... Mysle ze wydajac bezsensownie pieniadze leczylam tez swoje poczucie wlasnej wartosci, a kiedy ono wzroslo kompulsywne zakupy nie przynosily juz radosci....

Zaczelam planowac moj budzet codzienny, wieksze wydatki, a pieniadze coraz mniej uciekaja mi z portfela, zaczelam powaznie myslec o inwestowaniu i ucze sie tego z przyjemnoscia... Wokol mnie pojawiaja sie ludzie od ktorych bardzo duzo ucze sie w kwestiach finansowych, zmieniam swoje przekonania odnosnie pieniedzy i potrafie je szybko wylapac. Program dal mi narzedzia do zmiany tych przekonan. W grupie wsparcia poznalam fantastyczne osoby z ktorymi nieustannie motywujemy się i wspieramy. Bardzo polecam program! Właśnie z Nowym Rokiem rozpoczynam z nim pracę od nowa... Mineło trochę czasu, nabrałam innego spojrzenia i czuję, że na nowo ruszę z kopyta

~Aneta Chuchmacz
"Właśnie skończyłam 10 moduł i jedno, co do mnie przychodzi to to, że jestem przepełniona nową wiedza, która przekuwam w praktyczne działanie. Obserwuje jak mój umysł wszystko trawi i układa od nowa, jak buduje nowe ścieżki i odkrywa nowe możliwości. Przez te 3 miesiące przekroczyłam swoje strefę komfortu tyle razy, że zastanawiam się czy to w ogóle możliwe To, co jeszcze na początku roku wydawało się dla mnie nieprzekraczalną granica w tej chwili jest jednym z punktów na liście celów do zrealizowania jeszcze w tym roku. Pomysły rodzą się w każdym momencie, a ja nauczyłam się wyznaczać te priorytetowe i skupiać 100% uwagi na tym, co dla mnie najważniejsze w danej chwili."

~Grażyna A
"Nie zdawałam sobie sprawy jak wiele mam przekonań na temat pieniędzy Z KTÓRYCH NAWET NIE ZDAJĘ SOBIE SPRAWY! Teraz rozumiem dlaczego bałam się ruszyć do przodu z moją firmą i zacząć w końcu zarabiać przyzwoite pieniądze! Teraz dałam sobie zielone światło!"


~Marta Patyńska
"Zawsze czułam wewnętrzny konflikt pomiędzy byciem dobrym człowiekiem, a zarabianiem i stąd moje wcześniejsze decyzje, które sprawiały, że wiecznie brakowało mi pieniędzy.
Mój umysł szaleje po tym programie, a ja w końcu wierzę w to, że mogę mieć i być"


~Joanna K
"Długo się wahałam czy kupić program, bo to był dla mnie spory wydatek, ale dziś wiem, że to była najlepsza inwestycja w siebie! Nie tylko zmieniło się moje podejście do pieniędzy i zarabiania, ale zmieniłam się ja cała!
Aniu dziękuję"

~Karolina R
"W ciągu 5 lat studiów na temat finansów nie nauczyłam się tyle na temat zarabiania co w czasie tego programu!"

~Agnieszka D