Masz dość ciężkiej pracy
i nieadekwatnych do niej zarobków?

Od lat chcesz zacząć zarabiać więcej, przeskoczyć na wyższy finansowy poziom, ale niezależnie od tego co robisz - NIC SIĘ NIE ZMIENIA?

Marzy Ci się wygodne życie, wolność finansowa, ale kompletnie nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli tak, to poznaj Kreatorkę Bogactwa czyli przebudowę mentalności finansowej z Anią Witowską Sprawdzony przez uczestniczki i dający wyniki program, który po prostu działa!

Wiele kobiet UTYKA w negatywnym podejściu do pieniędzy oraz zarabiania i w strachu o przyszłość. Chcemy aby było lepiej, to co robimy nie działa i przez to myślimy, że coś jest z nami nie tak.

Dlatego chcę Ci powiedzieć dzisiaj: nie czuj się z tego powodu źle! Nikt nas w szkole ani w domu zarabiania nie uczy, więc masz prawo nie umieć!

Ale dzisiaj jesteś dorosłą, konkretną babką i możesz te tematy nadrobić i zarabiania się nauczyć!

Zapewniam Cię, że się da!

Pieniądze ułatwiają bycie szczęśliwą.
Bez wystarczającej ilości pieniędzy na zawsze pozostaniesz przywiązana do obecnej pracy, miejsca i ludzi, ograniczeń i nie będziesz w stanie swobodnie podróżować ani mieszkać tam, gdzie tylko zechcesz. Spora część tego, co oferuje życie przejdzie Ci koło nosa.

Czas mija bezpowrotnie, więc warto z niego korzystać na maksa.

Dlatego musimy coś z tym zrobić. Musimy coś zrobić z Twoją mentalnością bo jeśli jej nie zmienisz - UTKNIESZ NA ZAWSZE!

I pieniądze zawsze będą wywoływały w Tobie strach i dyskomfort... I logując się na konto będziesz wiecznie czuła się źle... No i ten strach... jak sobie poradzisz jak przyjdą niespodziewane wydatki i z czego będziesz żyła na emeryturze, skoro teraz pracując masz za mało...

Być może znasz smutne historie lotto milionerów? Prawie wszyscy zmarnowali okazję, jaką dał im los, przepuszczając większość pieniędzy. Po tym byli bardziej nieszczęśliwi, niż przed wygraną. Dlaczego?

Bo do finansów trzeba mieć głowę!
Jeśli panują w niej złe lub niewłaściwe przekonania nie tylko nie dojdziesz do większych pieniędzy, ale też zmarnujesz wszystkie, jakie masz. Będą Cię parzyć. Wypływać. Będziesz się z nimi źle czuła, a tak zwane "niespodziewane wydatki" będą co chwilę wyciągać Ci je z kieszeni.

Dlatego proponuję Ci sprzątanie głowy.

WYCZYŚCIMY JĄ.

POUKŁADAMY.

PRZEBUDUJEMY MENTALNOŚĆ ORAZ EMOCJE WOKÓŁ PIENIĘDZY.

WYŁĄCZYMY TO CO SZKODLIWE.

WŁĄCZYMY TO CO WSPIERAJĄCE.

JESTEŚ CIEKAWA JAK?

Wykorzystując neuroplastyczność Twojego mózgu i techniki do programowania umysłu. Wszystko oparte na tym jak działa mózg, jak tworzy przekonania, które Tobą rządzą oraz skojarzenia.

W programie będziesz miała okazję nie tylko skorzystać z nagrań, które ominą umysł świadomy I ZADZIAŁAJĄ WPROST NA PODŚWIADOMOŚĆ (po prostu włączasz i słuchasz, a w głowie robi się porządek, aż miło).

Będziesz mogła także wykorzystać NLP, EFT, poznać psychologię zarabiania, pomysły na biznes oraz poszerzyć swoją perspektywę na temat pieniędzy i tego ILE NAPRAWDĘ MOŻESZ ICH MIEĆ.

Tak zbudujesz nową mentalność finansową już po pierwszym miesiącu zaczniesz dostrzegać zmiany. Czyli – nie siłą woli, bo to nic nie da, nie szarpaniem się ani powtarzaniem afirmacji, lecz mądrymi i sprawdzonymi przez wiele kobiet sposobami.Nie trać ani chwili!
Sama wiesz, że życie może bardzo szybko przeciekać przez palce. Ani się obejrzysz, a tak zwany ząb czasu zacznie Cię podgryzać tu i tam. Aż nie będzie wiele do uratowania z pomarszczonej skóry i przekonań.

Jasne, czasu nie da się zawrócić. Ale da się go zatrzymać i świetnie przeżyć! I nie chodzi tylko o to, że stać Cię będzie na luksusowe zabiegi i masaże, pielęgnację, która przywróci młodość. Chodzi przede wszystkim o to, że zaczniesz doświadczać życia tak intensywnie, że czas przestanie dla Ciebie istnieć. Zaczniesz w końcu żyć na swoich warunkach, zaspokajać swoje potrzeby i ze spokojem myśleć o przyszłości.

Czy Ty też tak chcesz?
JEŚLI TAK,
TO PODEJMIJ DECYZJĘ
Mądre kobiety dokonują wyboru i nie pozwalają,
aby fałszywe przekonania ani ograniczenia w głowie nimi rządziły!

Jeśli chcesz by strach i brak pieniędzy przestał Cię ograniczać, oto mój program dla Ciebie!
Mentalne SPA Kreatorka Bogactwa

10 kroków do przeprogramowania Twojego umysłu

Krok pierwszy


Twój fokus. Zmienimy Twój wewnętrzny dialog i przekalibrujemy Twój fokus, dzięki czemu zaczniesz INACZEJ patrzeć na pieniądze oraz proces zarabiania. Odkryjesz połączenie pomiędzy tym, co dzieje się w Twoim umyśle, a poziomem zarobków. Zrozumiesz lepiej siebie i emocje , które wokół pieniędzy czujesz. Rozpoczynamy "mentalny fitness"

Krok drugi


Twoje podejście do pieniędzy. Pomogę Ci zbudować pozytywne skojarzenia i punkty odniesienia wokół finansów.
Odkryjesz: na czym bazują Twoje relacje z pieniędzmi (5 etapów)
oraz co tworzy Twoją historię finansową i określa Twój termostat (oraz jak to zmienić).

Krok trzeci


Twoja nowa historia finansowa. Wzmocnisz te połączenia w umyśle, na
których Ci najbardziej zależy. Razem stworzymy nową, wspierającą Twoje
finansowe cele historię i przekonania. Wspólnie przestawimy termostat
finansowy na wyższe zarobki i ruszymy z właściwymi działaniami.

Krok czwarty


Świeży start. Uwolnisz się od starych historii niepowodzeń, porażek, limitów,
wymówek oraz lojalności pokoleniowej. Wprowadzimy nowe, lepsze zasady do
wzmocnienia Twoich nowych relacji z pieniędzmi, mobilizacji oraz działania.

Krok piąty


Zmiana zaczyna się od środka. Wspólnie stworzymy nowe automatyczne
schematy w podświadomości, wspierające Twoje cele finansowe. Obudzisz w
sobie kreatywne sposoby zarabiania oraz zaczniesz tworzyć wokół siebie
przyjazne i wspierające środowisko.

Krok szósty


Akcja. Poznasz moje pomysły na zarabianie i to jak ja je oceniam. Zaczniesz wprowadzać nowe podejście do życia i skutecznie realizować swoje cele - nie tylko finansowe. Wzmacniasz ekscytację, mobilizację i osobistą skuteczność.

Krok siódmy


Umysł Twój Przyjaciel. Poznasz podejście "Happy money" Kena Hondy i zobaczysz jak łatwo możesz zacząć je stosować. Nauczysz się eliminować wewnętrznego sabotażystę oraz aktywować Twoje nowe podejście do sukcesu, bogactwa oraz obfitości.

Krok ósmy


Wzorcowe Zarządzanie. Zobaczysz, w jaki sposób uniknąć lęków związanych z
pieniędzmi, utraty koncentracji na celu i negatywnych myśli oraz trudnych
emocji.

Krok dziewiąty


Wzrost Twojej Mocy. Nauczę Cię, jak radzić sobie z oporem, napięciem,
stresem oraz wewnętrznymi konfliktami. Podkręcisz swoją produktywność i
wybieranie najlepszych dla siebie strategii.

Krok dziesiąty


Osobiste Mistrzostwo. Wprowadzisz praktyki pomagające na co dzień
automatycznie wzmacniać Twoje nowe podejście do bogactwa i sukcesywnie
podnosić jego poziom.


BONUS O WARTOŚCI 500 ZŁ !


Wprowadzenie do inwestowania na giełdzie, czyli co zrobić aby stać się inwestorką, która zarabia!
ZACZNIJ PRACOWAĆ NA SWOJĄ
FINANSOWĄ WOLNOŚĆ OD DZISIAJ


Możesz skorzystać również z opcji odroczonej płatności

Złap z bonusem zanim on zniknie!
DLACZEGO WARTO ABYŚ STAŁA SIĘ KOBIETĄ NIEZALEŻNĄ FINANSOWO?
Poznaj 5 powodów
1
Kobieta niezależna finansowo JEST WOLNA, to znaczy, że ma wybór czy i co zrobi, z kim zrobi, jak zrobi i kiedy zrobi. To znaczy, że zamiast naginać się, zamykać się ze swoimi opiniami, zmuszać się do czegoś, bo jesteś zobowiązana, czekać na pozwolenie (na urlop na przykład), godzić się z czyjąś dezaprobatą, zamiast REZYGNOWAĆ z tego co dla Ciebie ważne – TY MASZ WYBÓR! I to stawia Cię życiowo w dużo lepszej pozycji, ponieważ nie musisz się dopasowywać, być zależna od czyjegoś zdania ani pozostawać w układach dlatego, że nie stać Cię na zadbanie o siebie.

Tak wiele kobiet deklaruje, że chcą partnerstwa w związku, ale poprzez zaniedbanie swoich finansów i bycie skazaną na partnera – POZBAWIAJĄ SIĘ TEGO! No bo co to za partnerstwo jeśli on ma o Ciebie finansowo zadbać? I na jakiej podstawie spodziewasz się tego aby Cię noszono na rękach jeśli jesteś niesamodzielna finansowo i nie zarabiasz wystarczająco? Kobieta niezależna finansowo wie, że jej niezależność finansowa jest sexy, że dodaje jej pewności siebie oraz atrakcyjności (i dzięki temu jej wybór partnera oraz jej związki są dużo lepsze!)
2
Kobieta niezależna finansowo JEST ZADBANA. To znaczy, że stać ją na dobre kosmetyki, zdrowe jedzenie, fajne ciuchy oraz zabiegi, dzięki którym DŁUŻEJ dobrze wygląda. Dzięki dostępowi do finansów może sobie także pozwolić na pomoc ekspertów w kreacji wizerunku (dużo lepiej się wygląda w dobrze skrojonej sukience niż takiej z sieciówki), na dobrego fryzjera i na relaksujące masaże. Kobieta niezależna finansowo śpi także więcej oraz lepiej (dobry materac czyni cuda), pracuje mniej oraz NIE STRESUJE się i to wszystko przekłada się na jej wygląd.
3
Kobieta niezależna finansowo ŻYJE NA WŁASNYCH ZASADACH. To jest zdanie, które często powtarzam, ale mam wrażenie, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego znaczenia. Życie na własnych zasadach to życie tak jak chcesz! Tak jak sobie wymarzyłaś i tak jak Cię uszczęśliwia! To styl życia, który Tobie pasuje. To wstawanie o której masz ochotę. To bycie kim chcesz. To określanie jak ma Twoje życie wyglądać i realizowanie tego (ponieważ Kobieta wolna finansowo jest także konkretna i sprawcza). Przeciwieństwem tego jest: ROZMEMŁANIE… ROZMIENIENIE SIĘ NA DROBNE… konieczność dopasowania się, podporządkowania, WYTŁUMACZENIA sobie dlaczego nie możesz i Cię nie stać. Innymi słowy, jest to rezygnacja z siebie oraz życie na ZASADACH, KTÓRE KTOŚ CI NARZUCA, A TY NIE MASZ WYBORU I MUSISZ SIĘ DOPASOWAĆ!
4
Kobieta niezależna finansowo DOŚWIADCZA ŻYCIA. Można oczywiście powtarzać hasła, że “najpiękniejsze rzeczy są w życiu za darmo”, takie jak zachód słońca, czy uśmiech dziecka, ale to mówią osoby, które nie mają wyboru ani nie skorzystały z innych rzeczy. Fajnie jest móc zobaczyć zachód słońca nie tylko w swojej miejscowości czy raz w roku na wakacjach, ale także w innych krajach, czy na przykład z prywatnego helikoptera. Fajnie jest móc widzieć uśmiech swojego dziecka, nie tylko wtedy kiedy kupujesz mu coś raz w miesiącu ale także gdy możesz mu pokazać inne życie czy zapłacić za fajne doświadczenia. W młodości często obiecujemy sobie, że “nie będziemy takie jak nasi rodzice, że naprawdę przeżyjemy życie”, ale gdy pieniędzy brak, to i przeżywania życia brak, bo nas na nie nie stać! Pomyśl o tych wszystkich rzeczach, które chciałaś zrobić… zobaczyć… poczuć… kupić… czy doświadczyć… Pomyśl o innych stylach życia… o innych kulturach i ludziach, których mogłabyś poznać podróżując… o spróbowaniu innych kuchni… innych aktywności… o sprawdzeniu się w nowych dziedzinach… pomyśl o byciu bardziej obecną w tu i teraz, o celebrowaniu chwili obecnej… To są właśnie rzeczy do których ma dostęp Kobieta niezależna finansowo.
5
Kobieta niezależna finansowo CZYNI ŚWIAT LEPSZYM MIEJSCEM. Wiele kobiet narzeka na niesprawiedliwość w życiu… na to, że tak wiele osób czy zwierząt cierpi, doświadcza głodu oraz trudnych życiowych warunków. Tyle tylko, że z tego narzekania i z tego, że jest nam przykro – NIC NIE WYNIKA! Możemy ronić łzy, ale to niczyjej sytuacji nie zmieni. Możemy udostępniać posty na social media, ale to nie uczyni świata lepszym. Ogarnięcie swoich finansów, zaczęcie zarabiać więcej i podzielenie się tym, edukacja, wsparcie innych – RÓŻNICĘ CZYNI OGROMNĄ! Jeśli więc twierdzisz, że jesteś dobrym człowiekiem, że lubisz i chcesz pomagać na większą skalę – stań się Kobietą wolną finansowo i uczyń świat lepszym dzięki swojemu wkładowi.


Co tydzień dostaniesz dostęp do kolejnego modułu, który skutecznie przebuduje to co się dzieje w Twojej głowie. Głęboko przeprogramowujące Twój umysł nagrania, ćwiczenie neuro mięśni, układanie warstwa za warstwą Twojego umysłu tak, aby nic nie było w stanie Cię zatrzymać.

Ten program bardzo przypomina indywidualną pracę z moimi klientkami.
Z tą różnicą, że godzina indywidualnej pracy ze mną kosztuje 600 zł.
Więc za cały program musiałabyś zapłacić razem ponad 15 tysięcy złoty!

A inwestycja w ten program to tylko 1497 zł i możesz zacząć od zaraz- w swoim tempie, wracając do poszczególnych nagrań tyle razy, ile razy będziesz chciała!

Daję Ci moją GWARANCJĘ na konkretne wyniki!
Zero ryzyka dla Ciebie!

Jestem tak pewna, że ten program odmieni Twoje życie i pozwoli Ci wejść na wyższy poziom finansowy, że daję Ci moją 14-dniową ogromną gwarancję satysfakcji. Jak widzisz możesz tylko zyskać! Jeśli po dwóch tygodniach uznasz, że moje techniki nie pomagają Ci -zwrócę Ci pieniądze.

Czy to jest dla Ciebie wystarczająco fair, aby chociaż spróbować? Aby dać sobie szansę na lepszą przyszłość i wygodniejsze życie?

Pomyśl ile jeszcze lat życia przed Tobą i jak chcesz je przeżyć...? Jeśli godnie i wygodnie, to dołącz do Kreatorek, kobiet, które żyją na własnych warunkach!


Chcę być Kreatorką Bogactwa
(Kliknij tutaj)


Lub jeśli chcesz skorzystać z opcji ratalnych napisz na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com