O Ani Witowskiej
Regularnie przytrafia Cię się dokładnie to czego nie chcesz? Czytałaś "Potęgę podświadomości", "Sekret", ale w praktyce nie do końca Ci to działa?
Zastanawiasz się dlaczego są ludzie, którym "zawsze" wychodzi i to na dodatek z łatwością?
Przestań się zastanawiać i naucz się jak świadomie kreować i dostawać dokładnie to czego chcesz!

14 dniowy warsztat online
"Zostań Kreatorem swojego życia"
-w prostych i praktycznych krokach przeprowadzi Cię od Kreatorskiego Żłobka do Szkoły Wyższej i pozwoli Ci rozbudzić Twój Kreatorski potencjał! (a po za kończeniu zajęć - dostaniesz zaproszenie do ekskluzywnej Grupy Kreatorek!!!)
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się:
 • czy możesz wpływać na to co Ci się przydarza w życiu
 • masz już pewne sukcesy z używaniem prawa przyciągania w małych rzeczach ale w większych "nie działa"
 • przydarzały Ci się rzeczy i sytuacje których się obawiałaś
 • chcesz zrozumieć prawo przyczyn i skutków
 • chcesz mieć świadomy wpływ na swoje życie i je kreować
 • chcesz poznać sekret "Sekretu" (o którym nie mówią)
To w czasie tego warsztatu otrzymasz wszystkie odpowiedzi i do perfekcji doprowadzisz swoją umiejętność manifestowania!
Te 14 dniowe warsztaty skutecznie:
 • pokażą Twoje prawdziwe pragnienia i najkrótszą do nich drogę
 • nauczą Cię kreować to, czego chcesz
 • nauczą Cię "puszczać"
 • podniosą Twoje wibracje
 • zsynchronizują intencje z pragnieniami
 • ułatwią i ubarwią Twoje życie oraz wprowadzą fajny stan ekscytacji i podniecenia
i to wszystko:
w prostych krokach! bez wychodzenia z domu!
bez malowania! bez dojeżdżania! bez tracenia
extra czasu - miło, łatwo i wtedy kiedy Ci pasuje!
Prawo przyciągania, czy też jak ja wolę mówić prawo kreowania budzi ogromne emocje i jest poddawane w wątpliwość przez tysiące osób, ale ono działa! I chcę abyś Ty także zaczęła z niego korzystać, abyś poczuła, że Wszechświat jest po Twojej stronie! Świadomie wykreowałam zarówno rzeczy materialne takie jak pieniądze, przedmioty, jak i zdarzenia, emocje i właściwych ludzi w moim życiu - teraz nadszedł czas, abyś Ty także po to sięgnęła i zastosowała u siebie. Wiedząc jak to zrobić - po prostu to zrobisz! Dokładnie tak jak uczestniczki wcześniejszych zajęć, które już "TO" wiedzą i stosują!

Ania Witowska
Wzruszanie ramionami, lekceważące uwagi, udawanie, że TO nie istnieje i nie działa-z pewnością też zdarzyło Ci się to widzieć i słyszeć. Tak reagują ludzie, którzy nie potrafią otworzyć się na ideę, że my-tak my mamy wpływ na naszą rzeczywistość i że wzięcie odpowiedzialności za siebie i swoje życie i nauczenie się jak działają rządzącenim prawa może przynieść efekt w postaci życia marzeń. Tak reagują ludzie, którzy wolą schować się za swoimi wymówkami i stwierdzeniem "że ktoś ma szczęście, udało mu się" zamiast samemu się nauczyć jak to zrobić! To, że czegoś nie rozumiemy i nie wiemy jak to działa - nie znaczy, że to nie działa! Zamiast ignorować rzeczywistość - zacznij ją tworzyć! Zamiast próbując dojść samodzielnie o co chodzi - skorzystaj ze skoncentrowanej pigułki moich ostatnich 7 lat poszukiwań i prób. Zrozum i naucz się jak działa manifestowanie. Przestań poddawać w wątpliwość własne możliwości i zobacz jak ogromny potencjał tkwi w sile intencji, spójności i emocjach. Od-ucz się przyciągania niechcianych sytuacji i usuń blokady - filtry zniekształcające to co otrzymujesz w odpowiedzi na swoje pragnienia.
Zajęcia:
 • odbywają się w ekskluzywnej, zamkniętej grupie (nikt obcy nie ma do niej dostępu ani nawet nie widzi, że bierzesz udział w takich zajęciach!!!! jesteś bezpieczna!)
 • codziennie są posty, tematy oraz ćwiczenia
 • codziennie jest moja aktywna pomoc, pytania, prowadzenie
 • wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie - sama decydujesz
 • nie potrzebujesz sztywno określonych godzin, kamerki, mikrofonu - wszystko jest proste i wymyślone tak, aby wpasować się w Twój dzienny grafik
 • Aby wziąć udział w zajęciach potrzebne Ci będzie konto na FB
Dodatkowo z tym warsztatem otrzymasz:
 • 5 praktycznych lekcji w formie pdf
 • 2 lekcje w formie mp3
 • 1 nagranie podprogowe
 • Arkusz Kreowania

Twój Kreatorski potencjał czeka aby go obudzić!
Zostań Kreatorką Swojego Życia i zacznij
żyć tak, jak zawsze chciałaś!

Uczestniczki mówią
Te warsztaty to bardzo dobra inwestycja czasu i pieniędzy we własny rozwój.
Dwa tygodnie pracy nad zmianą perspektywy do otaczającego świata i podniesienia jakości życia codziennego. Narzędzia do pracy nad sobą, ale przede wszystkim ogromne wsparcie Ani. Duża empatia, ciepło i motywacja. Dziękuję Aniu:)
~Ania
Ja też mogę być kreatorem swojego życia
Jestem wdzięczna za to, że trafiłam na Twoje warsztaty Aniu. Dziękuje za te, za poprzednie, i za te, na które się jeszcze na pewno zapiszę. Za każdym razem kiedy dopadają mnie wątpliwości, że nie dam rady, nic się u mnie nie zmienia, u mnie nic nie działa (i nie chodzi mi tu tylko o prawo przyciągania) czytam Twoje posty na FB i zawsze trafię na taki, którego akurat w danej chwili potrzebuję. A to, że trafiłam na stronę KPW przez przypadek, to dla mnie znak. Koleżanka polubiła jeden z Twoich postów, zaczęłam czytać i znalazłam coś, co do mnie przemawia i dociera, dzięki czemu praca nad sobą zyskała na znaczeniu, bo wiem, że na końcu jest to o czym marzę. Warsztaty Kreator – rewelacja. Wreszcie ktoś mi wytłumaczył o co w tym wszystkim chodzi i co naprawdę należy zrobić, żeby prawo przyciągania na dobre zagościło w naszym życiu. Jednak najważniejsza dla mnie jest motywacja, którą Anie daje nam swoim przykładem :-) Robisz kawał dobrej roboty Aniu dla wielu z nas. Dziękuję :-)
Kreator
Fantastyczne warsztaty dzięki którym przez dwa tygodnie zrozumiałam jak działa prawo przyciągania. Ania w jasny prosty sposób tłumaczy jak z tego prawa korzystać by dostać to czego pragniemy i chcemy. Polecam naprawdę warto.
~Agata
14 dni, które zmianią Twoje życie na zawsze
Kolejne niesamowite warsztaty! Uświadamiasz sobie, że jakość Twojego życia zależy tak naprawdę od Ciebie, że to wszystko o czym sobie skrycie marzysz, za czym tęsknisz, czego pragniesz - jest obok - w zasięgu Twoich rąk, wystarczy tylko zrozumieć i nauczyć się jak sprawić, by znalazło się W TWOICH RĘKACH ;) Tego właśnie uczą te warsztaty z Anią, POLECAM bo WARTO :)
Niezapomniane dni...
Warto, polecam...Ania jest najcudowniejszym przewodnikiem po zakamarkach kobiecej duszy. Pomogła mi na nowo wykreować moje życie. Magiczny czas! I duża ilość wiedzy, która tłumaczy co zrobić, aby działało! Teraz już wiem i nie zawaham się tego użyć! Uwielbiam!! Dziękuję Aniu!!!
~Kaśka
Zdecydowanie polecam
każdej osobie, która naprawdę chce zrozumieć i zacząć tworzyć w swoje życie. Cierpliwość Ani i oddanie każdej, dosłownie każdej uczestniczce - bezcenne! No i tak jak było obiecane - pierwsze manifestacje mam za sobą i czuję się o niebo mądrzejsza!
~Ola
Zostań Kreatorką Swojego Życia i zacznij żyć tak, jak zawsze chciałaś!

Prawo przyciągania działa, niezależnie od tego czy je rozumiesz czy nie. Możesz temu zaprzeczać, lekceważyć je, ale to nie oznacza, iż przestanie ono działać. Poznaj zasady, które sprawią, że poczujesz iż możesz wszystko, że nie ma dla Ciebie żadnych (oprócz tych etycznych oczywiście) granic, stań się Świadomą Kreatorką.

Tak chcę przenieść moje życie na wyższy poziom!
Zostan kreatorem
Naprawde warto odbyć ten kurs u Ani:))))Dzięki jej ogromnej wiedzy,wsparciu i cierpliwości w wyjaśnianiu wątpliwości,wszystko staje sie przejrzyste i zrozumiałe.Dopiero dzięki tym wartsztatom zrozumiałam jak mogę kreować swoje życie tak żeby spełniały się marzenia.Dziękuję i do zobaczenia na następnych warsztatach :))
inspirują do zmian .. wzbogacaja osobowosci
Kursy Ani to fantastyczna sprawa, otwierają oczy .. ucza.. inspirują do zmian .. wzbogacaja osobowosci i moc osob w nich uczestniczących a sama Ania ..cudownie ciepła, swiadoma kobieta, która umiejetnie przeprowadza przez nasze historie, przekonania pokazując którędy isc .. Dziekuję bardzo
~Ania
miłości i spełnienia marzeń
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że warsztaty z Anią, która ma niesamowitą wiedzę, energię, intuicję a także ogromne doświadczenie, odmieniły moje spojrzenie na otaczający mnie świat oraz moje życie. Nauczyłam się w tym cudownym dla mnie czasie wielu rzeczy np. że odpuszczenie, wiara w siebie, zaufanie do siebie i świata, przepracowane emocje, wybaczenie, przyjaźń i miłość do siebie samej i innych to jedyna i cudowna przepustka do świata o a jakim marzy każda z nas Do świata pełnego "miłości i spełnienia marzeń" , pod warunkiem,że się naprawdę tego chce Ani Witowskiej -Jestem i będę zawsze wdzięczna za wszystkie wskazówki, pomoc i za wszystko czego nauczyłam się w tak krótkim czasie, a czego nie byłam wstanie nauczyć się przez całe życie. Będę korzystać z tego doświadczenia:)
~Katarzyna
naprawde warto!!!
Serdecznie polecam kurs dla osob ktore wiedza na czym polega kreowanie zycia ale nie wiedza jak zaczac, a moze maja doswiadczenia negatywne I odrzucilo je od tego zagadnienia.. i nie tylko.. dziewczyny naprawde warto!!! Polecam kurs u Ani bo ona Cie poprowadzi I wszystko wyjasni, a wsparcie dziewczyn z grupy pozwoli sie poczuc dobrze I wyjatkowo.. I moge Cie zapewnic, ze jak nie wierzylas to po tym kursie kreatora na pewno uwierzysz w to ze jestes kreatorem I przekonasz sie o tym na pewno w niedlugim czasie Aniu dziekuje bardzo za wszystko
~Ola
to magiczne warsztaty
Zostań kreatorem swojego życia to magiczne warsztaty prowadzone przez cudowną Anię które uczą jak w prosty sposób można realizować marzenia,tworzyć swoje życie w taki sposób w jaki chcesz żyć,pokazuje że w każdym z nas jest ta magia tylko trzeba pozwolić jej działać . Bardzo polecam;
~Dagmara
mega pozytywne warsztaty
Kreator z Ania Witowska to sa mega pozytywne warsztaty i jesli jest sie zdecydowanym na to co sie chce wykreować to wszystko jest możliwe. Ania umie zachęcić aby zmieniać sie na lepsze, aby zdobywać co niezdobyte w nas. Warsztat kreator polecam wszystkim bez wyjatku, jesli chcecie nadać życiu sens i aby było ono magiczne w każdej dziedzinie
~Iza
Tradycyjna edukacja nie uczy nas na temat mocy naszego umysłu i tego jak ogromny wpływ mamy na nasze życie! Możesz to nadrobić!

Powiedz "dość" frustracji i zadowalaniu się mniej niż uważasz, że zasługujesz!Sięgnij po więcej!
(Kliknij tutaj)

gwarancja
satysfakcji!Zwrot wpłaty w przypadku niezadowolenia!Gwarancja Satysfakcji oznacza, że jeśli po 14 dniach zajęć (aktywnego w nich udziału, codziennego uczestnictwa, odpowiadania na posty, pytania, robienia zadań) uznasz, że zajęcia Ci nic nie dały - zwrócę Ci pieniądze.

Masz pytanie? Napisz do nas kontakt@kobiecypunktwidzenia.com

Poleć przyjaciółce!

Copyright © 2021 kobiecypunktwidzenia.com - all rights reserved.
doublem.pl - Tworzenie stron Internetowych.