O Ani Witowskiej
Pragniesz POZYTYWNEGO PRZEŁOMU?

Chcesz aby kolejny rok był najlepszym z dotychczasowych w Twoim życiu?

Mogę Ci pokazać jak to zrobić!

Na przełomie roku dopada nas refleksja i robimy podsumowania tego co się wydarzyło na przestrzeni ostatnich miesięcy, gdzie się znalazłyśmy, co przeżyłyśmy.

Czasami nasze podsumowania nie wychodzą zbyt korzystnie, nie wiemy gdzie nam czas “przeciekł przez palce” ani co się stało z obietnicami i planami złożonymi samej sobie kilka miesięcy wcześniej...Pozornie rok - dwanaście miesięcy wydaje się ogromną ilością czasu... ...co często staje się naszą główną wymówką.

Mówimy sobie: na wiosnę będę miała więcej energii, latem zrobi się cieplej, w czasie wakacji będę miała urlop, zacznę od moich urodzin... ale czas mija, a my nie podejmujemy żadnych działań, czekając na idealny moment, który nigdy nie nadchodzi.

Dziś chcę Ci powiedzieć, że IDEALNY moment jest teraz! Ponieważ już 2 -go stycznia zapraszam Cię na
POZYTYWNY PRZEŁOM, czyli osobiste wyzwanie ze mną, gdzie oprócz pomagających Ci określić życiowy kierunek materiałów, dostaniesz także dostęp do 14 dniowej grupy wsparcia razem ze mną! Jeśli chcesz, aby tym razem było inaczej, aby Twoje działania oraz kolejne miesiące naprawdę okazały się dla Ciebie przełomem - dołącz teraz!


Będzie inspirująco, motywująco, no i oczywiście przełomowo.
Zaczniesz 2018 rok z pozytywnym nastawieniem, dobrym planem i wyeliminujesz popełniane wcześniej błędy!

Zaufały mi tysiące kobiet i odmieniły swoje życia na lepsze. Ty także możesz!

8

lat
Tyle działam online
150

tys.
Fanów na Facebook-u
15

tys.
Pobranych nagrań
20

tys.
Kobiet w Newsletterze

Zestaw PRZEŁOM-owy to:
  • GPS PRAGNIEŃ: czyli prosta technika, która pomoże Ci skutecznie określić czy i czego naprawdę chcesz i czy warto się za realizacje powyższego zabierać
  • Arkusz "prawdy": który polubisz i dzięki któremu lepiej się sama ze sobą poczujesz
  • Kreator 2018: ( Twój osobisty online "pomocnik", który w prostych krokach pomoże Ci sprawić, że rok 2018 będzie najlepszym rokiem w Twoim życiu)
  • Analiza motywacji: poradnik PDF - czyli dlaczego mi się nie chce i co zrobić aby mi się chciało
  • ABC rozwoju osobistego: poradnik PDF - w którym krok po kroku opisałam kolejność podejmowanych kroków i akcji w rozwoju osobistym
NIE CZEKAJ NA KOLEJNEGO DOŁA CZY WZROST CENY
Ogarnij swoje myślenie i zaplanuj mądrze ten rok teraz!
Tylko TERAZ dodatkowo 14 dniowa grupa wsparcia i motywacji z Anią Witowską - NIE PRZEGAP TEGO!!

Zamiast dołować się faktem, że znów coś zawaliłaś, zamiast chcieć uciec przed światem i problemami - użyj sprawdzonych sposobów, poczuj ekscytację, że podejdziesz do tematów podsumowań oraz planów w nowy, lepiej działający sposób. Z narzędziami oraz technikami, które przygotowałam, unikniesz rozczarowań, porzuconych postanowień oraz irytowania się na siebie z powodu słomianego zapału. Z zestawem przełomowych - zaplanujesz najbliższe miesiące i co więcej - zrealizujesz swoje założenia i sprawisz, że będzie on miał szansę stać się najlepszym z dotychczasowych lat w Twoim życiu.
EXTRA BONUS - 14 dniowa grupa z Anią!!!
Co jeszcze zyskasz?
  • szacunek do siebie (wynikający z faktu iż działasz)
  • odzyskanie kontroli nad własnym życiem
  • poczucie celowości i sensu
  • niesamowitą wiedzę na własny temat
Czy jesteś w stanie pozostawić kolejny rok przypadkowi? Czekać na to co przyniesie, pozwalać innym określać Twoje marzenia, ograniczać się i frustrować? Jeśli pragniesz aby kolejny rok był lepszy, abyś za rok o tej porze czuła się z siebie dumna, odczuwała satysfakcję - to podejmij działanie teraz! Szczęście się tworzy, marzenia się spełnia, a fajne życie się przeżywa. Zestaw PRZEŁOM-owy to Twój pomost do tego, czego pragniesz!
Opinie uczestniczek
Rewelacyjny warsztat!
Rewelacyjny warsztat który pomógł mi zapanować nad słomianym zapałem 😄 Moje cele w końcu zaczęły być realizowane. Dzięki pomocy Ani wiem co robić, aby zmienić w końcu swoje życie. Dziękuję Aniu!
Przelomowy zestaw polecam zdecydowania dla wszystkich
Którzy chcą zmienic, polepszyć swe zycie, dla ktorych potrzebny jest przełom w myśleniu, którzy potrzebują motywacji do działania. Ania wie jak poprowadzić i zmotywować, umie podpowiedzieć która droga isc. Jestem szczesliwa, ze zrobiłam ten przełom i jestem żywym dowodem na to, ze warto!!!! Dziekuje Aniu z wszystko i za ten przelom!
Ten zestaw jest dla każdego kto chce coś osiągnąć
Wymaga ogromnej pracy nad sobą, ale bez tego do niczego się nie dojdzie, to taki CUD ( skrót od Czas Unieść Du*e ) na który niektórzy czekają aż się zdarzy. Niesamowita praca wykonana przez Anię i mnóstwo wartościowych pomocy do działania. Jestem przeszczęśliwa że się zdecydowałam i nabyłam go.
Zestaw przełomowy to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić
Dziękuję Aniu za pomoc i wsparcie oraz za cierpliwe prowadzenie krok za krokiem. Ten zestaw to niezastąpiona pomoc w uporządkowaniu tematów i realizowaniu najśmielszych marzeń - naprawdę warto - Polecam 😄
Aniu Twoje posty i wskazówki w trakcie tego miesiąca
otworzyły mi oczy na wiele spraw, pokazały że można, że to jakie mam życie zależy ode mnie, mimo że czasem mnie to wkurza, że konsekwentne stawianie małych kroczków powoduje poruszanie się do przodu(niby oczywiste a jednak miałam wątpliwości). Bardzo cieszę się że uczestniczę w przełomie, wierzę że ten rok będzie inny niż poprzednie, że podążam w odpowiednim kierunku Przewróciłaś moje życie do góry nogami za co z całego serca Ci dziękuję
Każdy z nas doświadcza przełomów
Każdy z nas doświadcza przełomów w swoim życiu i czasami trudno nam zrozumieć ich treść i znaczenie, często wtedy zadajemy sobie pytanie '' ...co teraz , jak mam postąpić, którą drogę wybrać...?'' odpowiedzi na te pytania dostałam tutaj. Ania , jej cierpliwość , pomoc ,oddanie i ciepło jest bezcenną wartością.
Kto nie skorzystał w styczniu niech nadrabia jak najszybciej!!
Pracę nad sobą można zacząć w każdym momencie, a ten zestaw jest tak przygotowany, że każdy kolejny miesiąc pozwala zajrzeć w siebie głębiej, poznać się lepiej i zmienić swoje życie na lepsze. Polecam!!
Nareszcie nauczyłam się siebie słuchać i rozumieć.
Zestaw przełomowy pomógł mi w dojrzeniu wśród natłoku myśli i pragnień celu, który teraz realizuję. Trzydzieści dni wspólnej pracy to całkiem konkretny czas, czas w którym można wypracować sobie dobre nawyki. Warsztat się kończy, a człowiek działa dalej. Polecam 😄
DAJ SOBIE SZANSĘ!
Kup teraz

Startujemy online 2 stycznia!!!
Przełom + BONUS w postaci Grupy Wsparcia z Anią odbywa się TYLKO 2x w roku!!!

i otrzymaj swój osobisty Zestaw Przełomowy wprost na Twoją skrzynkę mailową
Nadal nie jesteś czegoś pewna? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz wiedzieć czy od tego warsztatu powinnaś zacząć? Pisz śmiało kochana na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com -pomogę Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!
Copyright © 2021 kobiecypunktwidzenia.com - all rights reserved.

doublem.pl - Tworzenie stron Internetowych.