O Ani Witowskiej
Zasługujesz na to, aby być kochana i czuć, że jesteś "tą jedyną", ale być może masz przekonania, które to sabotują, być może popełniasz błędy, które nie pozwalają Ci stworzyć pełnej miłości, bezpieczeństwa i zaufania relacji.

Pozbądź się tych blokad i zasmakuj jak to jest być w pełnej miłości i spełnienia relacji.

Stwórz zdrowy związek!

Co jest numerem 1 dla kobiet? Oczywiście relacje damsko - męskie. Nasze romantyczne serducha pragną kochać i być kochane. Chcemy związku! I to nie byle jakiego związku, ale takiego, w którym będziemy się czuły szczęśliwe. Niezależnie od wieku, wyglądu, wagi, miejsca zamieszkania, ilości zarabianych pieniędzy - pragniemy być w relacji, czuć z kimś połączenie, rozumieć się bez słów, wiedzieć, że ktoś akceptuje nas takimi jakimi jesteśmy i pozwala nam być w pełni sobą. Tego typu relacja pozwala nam ufać, że niezależnie od tego co się wydarzy, ta druga osoba przy nas będzie. Tego typu relacja otwiera nas, aby z przyjemnością dawać z siebie, aby być dla partnera tym - kim on jest dla nas i dzielić się intymnością oraz tworzyć wspólną, pełną miłości przestrzeń.
Ale co zrobić gdy nie jest tak sielankowo? Gdy z wszystkich sił próbujemy zrozumieć mężczyznę, ale średnio nam to wychodzi i na dodatek mamy wrażenie, że on także nie wie o co nam chodzi? Co zrobić gdy z każdą naszą próbą poprawienia relacji - pogarsza się?
Na te oraz inne pytanie znajdziesz odpowiedzi w czasie 14 dniowego warsztatu online Zdrowy związek. Oprócz kluczowych zasad zdrowych relacji omówimy także praktycznie Twoje osobiste dylematy i rozterki.
Zamiast zastanawiać się gdzie popełniasz błąd, chlipać w poduszkę i zachodzić w głowę dlaczego nie jest tak jak w bajce - dowiedz się o prostych zasadach, o sile właściwej komunikacji i o tym, czego tak naprawdę pragną mężczyźni (i nie są to wielkie piersi ani wąska talia).

Zamiast po raz pięćdziesiąty piąty omawiać z przyjaciółką te same sytuacje i nie działające rozwiązania - poznaj i zrozum dynamikę związku, a także moc odrębności, intymności oraz właściwego połączenia w relacji.

Zamiast narzekać, że on jest mało męski - przywróć równowagę w Waszej relacji i stań się bardziej kobieca.

Na czym polegają te warsztaty i jak się odbywają?
  • odbywają się w zamkniętej grupie (nikt z poza nie ma do niej dostępu)
  • codziennie są posty, tematy oraz ćwiczenia
  • codziennie jest moja aktywna pomoc, pytania, prowadzenie
  • wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie
  • możesz dzielić się własnymi tematami, ale nie musisz
Uczestniczki mówią
Naprawdę warto
Warsztaty, na których Ania otwiera oczy i serca. Pokazuje, gdzie szukać miłości i jak jej szukać. Pokazuje drogę do....miłości własnej, która jest kluczem do wszystkich szczęśliwych relacji, a o której tak często zapominamy. Polecam z całego serca. Dziękuję, Aniu.
Ten warsztat to jedna z najlepszych moich inwestycji
14 dni pracy z Anią daje niesamowitą moc, a przede wszystkim narzędzia i wskazówki do pracy nad sobą, by stworzyć dobry związek, być szczęśliwą. Warsztat uświadomi Ci Toje słabe strony, wykryje Twoje błędy i do tej pory nieprzepracowane lekcje. Jedno jest jednak pewne. Jak solidnie weźmiesz się za tematy, które omówisz z Anią w czasie warsztatów, jeśli odrobisz lekcje przez Nią zadane, poradzisz sobie z nimi najlepszym dowodem na to, że polecam ten warsztat jest to, że właśnie namówiłam na to moje dwie koleżanki
To niesamowite ile może się zmienić
To niesamowite ile może się zmienić w ciągu dwóch tygodni... Dzięki warsztatom zrozumiałam jak powinny wyglądać relacje damsko- męskie,jakie błędy popełniam i co powinnam zmienić w sobie, aby być szczęśliwą ,spełnioną, zadowoloną z siebie, z partnera i z życia kobietą Warto zainwestować w siebie.
Krysia
Jeśli chcesz coś zmienić, zacznij od siebie ;-)
Jeśli zastanawiasz się gdzie tkwi sekret udanego związku, to dobry moment by wziąć udział w warsztacie, ja tak zrobiłam i szczerze polecam ;-). Ten warsztat skłania do pracy ze sobą i przemyśleń nad sobą, ale w efekcie końcowym poczujesz przypływ pozytywnej energii, chęci do zmian i wiarę, że to co najlepsze jest w Tobie
Amber J
Wspaniały Warsztat o zdrowym w związku
Dzieki temu warsztatowi zobaczyłamco muszę zrobić ze sobą by poprawić swoją relację, zmiana przekonań i zachowań powoduje poprawę mojego zwiazku. Dziekuje Ci Aniu za te warsztaty i gorąco je polecam ;)
Ania M
Dziękuję!
Warto, naprawdę warto spojrzeć w głąb siebie, zapytać siebie, czego się oczekuje, na co zwraca uwagę, co uszczęśliwia i co daje radość w związku. Warto zrobić to pod okiem fachowca, a najlepszym dla mnie jest Ania 😄 Polecam każdej Kobiecie, która pragnie zadbać o swoje serce 😄 Moje po kursie bije mocniej i jakoś tak cieplej się zrobiło w moim życiu
Małgorzata G
Gorąco polecam
Gorąco polecam warsztat Zdrowy związek. Był on niezwykle pomocy. Dowiedziałam się o rzeczach. których nigdy nikt nam nie mówi.Teraz mam zupełnie inną świadomość, zrozumiałam czym jest zdrowy związek i gdzie popełniałam błędy. Warszat okazał się dla mnie przełomowym momentem. Zdecydowanie inaczej teraz patrzę na związek. Osobiście temat związków dla mnie był bardzo trudny ale okazał się konieczny i zdecydowanie warto było. Polecam każdej z Was, która boryka się z problemami związkowymi a także dla tych, które ich nie mają, bo można bardzo ciekawych rzeczy się dowiedzieć.
Kamila M
Warsztaty zdrowy związek to strzał w dziesiątkę!
Polecam wszystkim kobietom, którym zależy na budowaniu zdrowej, satysfakcjonującej i opartej na partnerstwie relacji damsko - męskiej. Warsztaty jest bardzo skondensowany porusza kilka kluczowych obszarów i daje możliwość przyjrzenia się sobie i swoim zachowaniom, które wpływają na związek w szerszym horyzoncie.
Alina B
Jeśli temat związków jest Twoim tematem - to zapraszam na zajęcia.
Stwórz zdrowy związek
Koszyk
Nadal nie jesteś czegoś pewna? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz wiedzieć czy od tego warsztatu powinnaś zacząć? Pisz śmiało kochana na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com -pomogę Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!
Daj szansę miłości i sobie!
Poleć przyjaciółce!