Zasługujesz na to, aby być kochana i czuć, że jesteś "tą jedyną", ale być może masz przekonania, które to sabotują, być może popełniasz błędy, które nie pozwalają Ci stworzyć pełnej miłości, bezpieczeństwa i zaufania relacji.

Pozbądź się tych blokad i zasmakuj jak to jest być w pełnej miłości i spełnienia relacji.

Stwórz zdrowy związek!

Zdrowy związek

Kupuję
Co jest numerem 1 dla kobiet? Oczywiście relacje damsko - męskie. Nasze romantyczne serducha pragną kochać i być kochane. Chcemy związku! I to nie byle jakiego związku, ale takiego, w którym będziemy się czuły szczęśliwe. Niezależnie od wieku, wyglądu, wagi, miejsca zamieszkania, ilości zarabianych pieniędzy - pragniemy być w relacji, czuć z kimś połączenie, rozumieć się bez słów, wiedzieć, że ktoś akceptuje nas takimi jakimi jesteśmy i pozwala nam być w pełni sobą.

Tego typu relacja pozwala nam ufać, że niezależnie od tego co się wydarzy, ta druga osoba przy nas będzie. Tego typu relacja otwiera nas, aby z przyjemnością dawać z siebie, aby być dla partnera tym - kim on jest dla nas i dzielić się intymnością oraz tworzyć wspólną, pełną miłości przestrzeń.
Ale co zrobić gdy nie jest tak sielankowo? Gdy z wszystkich sił próbujemy zrozumieć mężczyznę, ale średnio nam to wychodzi i na dodatek mamy wrażenie, że on także nie wie o co nam chodzi Co zrobić gdy z każdą naszą próbą poprawienia relacji - pogarsza się?
Na te oraz inne pytanie znajdziesz odpowiedzi w czasie 10 dniowego warsztatu online Zdrowy związek. Oprócz kluczowych zasad zdrowych relacji omówimy także praktycznie Twoje osobiste dylematy i rozterki.
Zamiast zastanawiać się gdzie popełniasz błąd, chlipać w poduszkę i zachodzić w głowę dlaczego nie jest tak jak w bajce - dowiedz się o prostych zasadach, o sile właściwej komunikacji i o tym, czego tak naprawdę pragną mężczyźni (i nie są to wielkie piersi ani wąska talia).

Zamiast po raz pięćdziesiąty piąty omawiać z przyjaciółką te same sytuacje i nie działające rozwiązania - poznaj i zrozum dynamikę związku, a także moc odrębności, intymności oraz właściwego połączenia w relacji.

Zamiast narzekać, że on jest mało męski - przywróć równowagę w Waszej relacji i stań się bardziej kobieca.

Na czym polegają te warsztaty i jak się odbywają?
 • odbywają się w zamkniętej grupie (nikt z poza nie ma do niej dostępu)
 • codziennie są posty, tematy oraz ćwiczenia
 • codziennie jest moja aktywna pomoc, pytania, prowadzenie
 • wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie
 • możesz dzielić się własnymi tematami, ale nie musisz
 • Uczestniczki mówią

  Warsztaty, na których Ania otwiera oczy i serca. Pokazuje, gdzie szukać miłości i jak jej szukać. Pokazuje drogę do....miłości własnej, która jest kluczem do wszystkich szczęśliwych relacji, a o której tak często zapominamy. Polecam z całego serca. Dziękuję, Aniu.
  ~Basia
  14 dni pracy z Anią daje niesamowitą moc, a przede wszystkim narzędzia i wskazówki do pracy nad sobą, by stworzyć dobry związek, być szczęśliwą. Warsztat uświadomi Ci Toje słabe strony, wykryje Twoje błędy i do tej pory nieprzepracowane lekcje. Jedno jest jednak pewne. Jak solidnie weźmiesz się za tematy, które omówisz z Anią w czasie warsztatów, jeśli odrobisz lekcje przez Nią zadane, poradzisz sobie z nimi najlepszym dowodem na to, że polecam ten warsztat jest to, że właśnie namówiłam na to moje dwie koleżanki
  ~Krystyna B
  To niesamowite ile może się zmienić w ciągu dwóch tygodni... Dzięki warsztatom zrozumiałam jak powinny wyglądać relacje damsko- męskie,jakie błędy popełniam i co powinnam zmienić w sobie, aby być szczęśliwą ,spełnioną, zadowoloną z siebie, z partnera i z życia kobietą Warto zainwestować w siebie.
  ~Krysia
  Jeśli zastanawiasz się gdzie tkwi sekret udanego związku, to dobry moment by wziąć udział w warsztacie, ja tak zrobiłam i szczerze polecam ;-). Ten warsztat skłania do pracy ze sobą i przemyśleń nad sobą, ale w efekcie końcowym poczujesz przypływ pozytywnej energii, chęci do zmian i wiarę, że to co najlepsze jest w Tobie
  ~Amber J
  Wspaniały warsztat o zdrowym związku! Dzieki temu warsztatowi zobaczyłamco muszę zrobić ze sobą by poprawić swoją relację, zmiana przekonań i zachowań powoduje poprawę mojego zwiazku. Dziekuje Ci Aniu za te warsztaty i gorąco je polecam ;)
  ~Ania M
  Dziękuję! Warto, naprawdę warto spojrzeć w głąb siebie, zapytać siebie, czego się oczekuje, na co zwraca uwagę, co uszczęśliwia i co daje radość w związku. Warto zrobić to pod okiem fachowca, a najlepszym dla mnie jest Ania 😄 Polecam każdej Kobiecie, która pragnie zadbać o swoje serce 😄 Moje po kursie bije mocniej i jakoś tak cieplej się zrobiło w moim życiu
  ~Małgorzata G
  Gorąco polecam warsztat Zdrowy związek. Był on niezwykle pomocy. Dowiedziałam się o rzeczach. których nigdy nikt nam nie mówi.Teraz mam zupełnie inną świadomość, zrozumiałam czym jest zdrowy związek i gdzie popełniałam błędy. Warszat okazał się dla mnie przełomowym momentem. Zdecydowanie inaczej teraz patrzę na związek. Osobiście temat związków dla mnie był bardzo trudny ale okazał się konieczny i zdecydowanie warto było. Polecam każdej z Was, która boryka się z problemami związkowymi a także dla tych, które ich nie mają, bo można bardzo ciekawych rzeczy się dowiedzieć.
  ~Kamila M
  Warsztaty zdrowy związek to strzał w dziesiątkę! Polecam wszystkim kobietom, którym zależy na budowaniu zdrowej, satysfakcjonującej i opartej na partnerstwie relacji damsko - męskiej. Warsztaty jest bardzo skondensowany porusza kilka kluczowych obszarów i daje możliwość przyjrzenia się sobie i swoim zachowaniom, które wpływają na związek w szerszym horyzoncie.
  ~Alina B
  Jeśli temat związków jest Twoim tematem - to zapraszam na zajęcia.

  Stwórz zdrowy związek

  Kupuję


  Współpracuję z: