"Brak mi motywacji. Chciałabym w końcu mieć siłę, odwagę i zacząć robić to czego chcę"

...to zdanie, które bardzo często słyszę. Zaraz za nim zostaje wymieniony strach przed porażką, przed popełnieniem błędu oraz negatywne myślenie. Ta trójca nie zachęca do działania, co więcej - skutecznie zniechęca... na tyle skutecznie, że zamiast stawiać małe kroczki - nie robisz nic i masz poczucie winy.

Witaj w programie zacznij działać.


Proszę pobierz swoje materiały tutaj

Aby pobrać plik PDF, kliknij w link przy konkretnej lekcji. W zależności od przeglądarki, plik zostanie automatycznie pobrany na Twój dysk, lub zostanie wyświetlony w przeglądarce. W tym drugim przypadku, aby pobrać plik na dysk, kliknij kombinajcję klawiszy "Lewy Ctrl + S" lub użyj opcji zapisu pliku PDF dostępnej w Twojej przeglądarce.

Aby pobrać nagranie, kliknij w link z nagraniem. W zależności od przeglądarki, nagranie zostanie automatycznie pobrane na Twój dysk, lub zostanie uruchomiony odtwarzacz w przeglądarce. W tym drugim przypadku, aby pobrać nagranie na dysk, kliknij kombinajcję klawiszy "Lewy Ctrl + S".
Autorka: Ania Witowska
Założycielka Kobiecego Punktu Widzenia, autorka bestsellerowej serii Babskie Fanaberie, life and business coach, nlp practitioner, hipnoterapeuta.