Czujesz się kompletnie bez energii, przytłoczona myślami, czarnowidztwem i brakiem chęci do życia? Masz wszystkiego dość, a po obudzeniu nic Ci się nie chce?

Możesz to szybko zmienić!

Stwórz życie od którego nie będziesz potrzebowała wakacji! (w tych zajęciach wzięły już udział 6429 osoby) 14 dniowy warsztat online Odzyskaj Swoją Wewnętrzną Moc w prostych ale niezwykle skutecznych krokach pomoże Ci poczuć się ze sobą lepiej! Lekkość. Optymizm. Radość i Spełnienie czekają na Ciebie

Wewnętrzna Siła

Kupuję

Czujesz, że...świat i ludzie są przeciwko Tobie


zgubiłaś gdzieś siebie


ciągle myślisz negatywnie


przestałaś marzyćżyjesz cudzym życiem i oczekiwaniami


przeszłość Cię przygniata


jesteś kompletnie bez energii


życie przecieka Ci przez palce

Możesz to zmienić! Zrzucić z siebie emocjonalne ciężary i odzyskać lekkość, radość i wewnętrznego powera!

14 dniowe warsztaty online dla kobiet Wewnętrzna Moc skutecznie pomogą Ci:

- nauczyć się PRAWDZIWIE pozytywnie myśleć
- wyzwolić się od wpływu innych
- nauczyć się widzieć pozytywy
- pozbyć się czarnowidztwa i narzekania
- oswoić swoje emocje
- zyskać do niej nieograniczony dostęp
- uporządkować życiowe priorytety
- nauczyć się pracować z własną energią
- wyeliminować to, co ją zżera
- nauczyć się czerpać ją z zewnętrznych źródeł

Ania Witowska
Trenerka Zmiany Na Lepsze, Life Coach, NLP Practitioner
i to wszystko: w prostych krokach! bez wychodzenia z domu! bez malowania! bez dojeżdżania! bez tracenia extra czasu - miło, łatwo i wtedy kiedy Ci pasuje!
Stworzyłam moją osobistą teorię na temat tego skąd się bierze nasza energia i chęć do życia i od lat skutecznie uczę kobiety ją stosować.

Chwilowe i powierzchowne rozwiązania przynoszą ulgę tylko na chwilę, moim celem jest nauczyć Cię jak samodzielnie osiągnąć ten stan, utrzymać go i po prostu cieszyć się życiem! Sztywne teorie książkowe, rozwiązania chemiczne w postaci tabletek - nie rozwiążą problemu - to co ja mam Ci do zaoferowania i owszem!

Od lat pracuję z kobietami, które są:

  • 1. Mistrzyniami tworzenia czarnych scenariuszy i myślenia negatywnie
  • 2. Mistrzyniami pielęgnowania niewybaczonych tematów
  • 3. Mistrzyniami zamartwiania się co inni powiedzą lub pomyślą na ich temat
  • 4. Mistrzyniami bycia niesprawiedliwie traktowaną przez los i innych ludzi
  • 5. Mistrzyniami czucia się bez energii, posiadania życia bez sensu i bycia złapaną w pułapkę z której nie ma wyjścia...
Widzisz - pracuję z Mistrzyniami :) - tyle tylko, że Mistrzyniami negatywizmu i każdej z nich, każdej bez wyjątku, która decyduje się przerwać te pesymistyczne nawyki - skutecznie pomagam!
Tobie też mogę! I zapewniam Cię, że Cię to "nie zabije", ale wręcz przeciwnie - pomoże zobaczyć jak wiele traciłaś do tej pory i pomoże zyskać k.o.m.p.l.e.t.n.i.e inną jakość Twojego życia.

Przez dwa tygodnie krok po kroku przeprowadzę Cię po symbolicznym moście - na tą lepszą stronę rzeki, od dołującego myślenia - do czucia się dobrze ze sobą, od braku nadziei na zmianę - do pewności, że możesz osiągnąć to co chcesz, od czucia się jak pęknięty balonik bez energii do połączenia się ponownie ze swoim wewnętrznym "powerem".

Ania Witowska

W czasie zajęć sięgniemy do źródeł problemów i skutecznie je rozwiążemy. Zamiast "przypudrowywać zmarszczki" i starać się zamaskować objawy - skutecznie się z nimi rozprawimy! Zajęcia:odbywają się w ekskluzywnej, zamkniętej grupie na FACEBOOKU (nikt obcy nie ma do niej dostępu ani nawet nie widzi, że bierzesz udział w takich zajęciach!!!! jesteś bezpieczna!)


codziennie otrzymujesz moja aktywną pomoc, pytania, nagrania i prowadzenie (14 dni naprawdę pozwala zmienić podejście i myślenie)


wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie - sama decydujesz


nie potrzebujesz sztywno określonych godzin, kamerki, mikrofonu - wszystko jest proste i wymyślone tak, aby wpasować się w Twój dzienny grafik
Krok po kroku, dzień po dniu będziemy razem wykonywać ćwiczenia, uczyć się technik, zrzucać emocjonalne kilogramy, delikatnie i subtelnie dokonywać zmiany, dzięki której na nowo odzyskasz energię i polubisz swoje życie!
Przez lata nauczyłaś się, - być może wyniosłaś z domu taki sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości. Twój wewnętrzny kompas może być nastawiony na wyszukiwanie tego co jest nie tak, na zamartwianie się i dlatego tak postrzegasz rzeczywistość i coraz więcej tego przyciągasz do siebie! Czas prze-kalibrować to jak się czujesz i odzyskać chęć aby przenosić góry!!!

Pomyśl...

Możesz żyć od wakacji do wakacji, ciągle czekając na weekendzik, na cudzik, na chwilowy zryw, ciągle w tyle, ciągle jak pęknięty balonik, albo przywrócić do życia pełną energii kobietę!

Daj sobie szansę!

Uczestniczki mówią

Dzięki Ani zaczęłam żyć bardziej świadomie i co najważniejsze zmieniłam moje myślenie. Mam więcej cierpliwości i spokoju. Teraz już wiem, że moje szczęście zależy tylko ode mnie, a odpowiednie myślenie i branie odpowiedzialności za swoje życie potrafi zdziałać cuda. Ania nauczyła mnie, jak radzić sobie z lękiem i kryzysami – przetrwać to i iść dalej, a nie cofać się tak jak robiłam to do tej pory. Dodatkowo motywacja w grupie i świadomość, że z moimi problemami nie jestem sama - jest bezcenna.
~Kasia L
Opinia kursowa. Niestety ;) ale musze szczerze powiedziec, iz kurs jest wart cale miliony. Jest to najlepsza rzecz jaka zrobilam dla siebie na moje drodze do szczescia. Odnalazlam spokoj i opanowanie jakiego w sobie nie znalam. Ania podarowala mi narzedzia oraz cwiczenia do wykonywanych zadan, ktore otworzyly mi drzwi do wnetrza siebie. Nauczylam sie wiecej o sobie niz dotat wiedzialam i zobaczylam cos czego nie widac a nad czym musze jeszcze popracowac. Ania jest silna osobowoscia i nie pozwala na poddanie sie w polowie kursu, potrafi zmotywowac KAZDEGO. Dziekuje Aniu za wszystko po raz kolejny.
~Justyna
Nie sądziłam, że "w moim wieku" dopiero zacznę żyć, zacznę doceniać siebie i w końcu będę szczęśliwa. Pokazałaś mi Aniu, jak niewielkie zmiany we mnie wystarczyły, aby przełamać coś z czym walczyłam przez tyle lat!!! W końcu czuję się wolna i cały świat stoi przede mną otworem!
~Marta D
To jest najlepszy warsztat "na początek" drogi do lepszego, szczęśliwszego życia. Uczy podstaw, które są w stanie całkowicie zmienić, to jak postrzegamy siebie i świat wokół nas. Oczywiście pod warunkiem, że w pełni zaangażujemy się w ćwiczenia proponowane przez Anię. I to nie przez jeden dzień czy dwa ale codziennie - przez cały warsztat i dalej już po jego zakończeniu. Ja byłam tak pilna, jak chyba jeszcze nigdy w życiu i efekty mnie zaskoczyły, a może nawet trochę oszołomiły (tak pozytywnie ;) A najlepszą rekomendacją tego warsztatu niech będzie fakt, że zaraz zapisałam się na następny (Wartościowa i pewna siebie). Dziękuję raz jeszcze Aniu :)
~Agnieszka K

Te 14 dni jest jak luksusowe mentalne spa, które pozwala Ci puścić to co zbędne, odświeżyć się i wypięknieć od środka!

Magicznych pigułek działających przez noc nie ma, ale są zajęcia dzięki którym poczujesz się pełna energii Są decyzje, które odmieniają życie. Właśnie stoisz przed jedną z nich.

Zapisz się teraz i zacznij się cieszyć swoim życiem!

Większość z nas nie została nauczona jak dbać o emocje i psyche i jak wiele w naszym życiu zależy od tego jak się czujemy! Czas na emocjonalną i życiową magisterkę, dzięki której po prostu będziesz sobie lepiej radzić i będziesz szczęśliwsza!
Możesz przestać czuć się źle. Możesz uwierzyć w siebie. Możesz zmienić perspektywę patrzenia na siebie. Zrobić tylko raz coś, co przełoży się na reszte Twojeg życia. Coś, co poprawi jego jakość oraz Twój osobisty komfort.

Uczestniczki mówią

Może to będzie egoistyczne podejście, ale chciałabym bardzo podziękować sobie , że się zapisałam odważyłam się uczestniczyć w tym kursie, a nie jestem zbyt odważną osobą, choć teraz zmieniam o sobie zdanie. Tobie Aniu dziękuję, że mogłam na Ciebie trafić, że dzieliłaś się z nami swoim doświadczeniem, pomysłami (narzędziami) do dalszej pracy na sobą, że inspiruje, że dajesz "kopa" do działania. Dziękuję ci też może to głupie, ale za taki prosty i jasny przekaż , że wszystko ci pisałaś było zrozumiałe. DZIĘKUJĘ CI naprawdę warto było uczestniczyć w tym kursie.
~Weronika
Jest energia i moc :-) Niezwykłe dni i niezwykłe rezultaty. Udało mi się pożegnać z przeszłością, odzyskać radość, zauważyć wokół mnie mnóstwo energii i w końcu poczuć moc :-). Polecam wszystkim kobietom, które chcą zobaczyć więcej i zamienić negatywy na pozytywy. Warto podjąć wyzwanie, wyjść ze strefy komfortu, dokonać zmiany i zacząć żyć na nowo. Warto się zaangażować. To tylko 14 dni i aż 14 dni. Dzięki codziennym postom, zadaniom oraz wsparciu Ani zmienia się perspektywa. Z Anią nie jest łatwo ale jest skutecznie, jeśli tylko same damy sobie szansę. Aniu dziękuje :-).
~Beata
Lepszy nastrój, pozytywne nastawienie, moc sprawcza - polecam! Zaczynając kurs byłam smutna, melancholijna, czułam, że czegoś mi brak do szczęścia. W ciągu dwóch tygodni mój nastrój poprawił się nie do poznania. Nauczyłam się być uważna (odnośnie słów i myśli, własnych i cudzych) i o wiele bardziej pozytywna! Poczułam też większą moc sprawczą odnośnie mojego życia plus kilka innych pozytywnych "efektów ubocznych"! Zadziwiające jest, jak dużo mogą zdziałać niewielkie kroczki i to w tak krótkim czasie. Wystarczy szczera chęć i sumienność. Co również ciekawe - mam teraz w ręku techniki i pomysły, jak dalej rozwijać moją motywację i pozytywne nastawienie. Tym sposobem moje własne życiowe warsztaty i rozwój trwają dalej!
~Monika
Moc jest w nas! To były wartościowe, przepracowane 2 tygodnie, które bardzo wiele mnie nauczyły, odkryłam prawdę o sobie, przyznałam się do błędów i zapragnęłam zawalczyć o siebie i swoje szczęście. Dziękuje Ci Aniu za wszystkie wskazówki i narzędzia, za odkrycie strefy duchowej, ćwiczenia o których nie miałam pojęcia. Przede mną dużo pracy, nad sobą, postrzeganiem świata i ludzi, mierzenie się z problemami. Jestem silniejsza, spokojniejsza, mam więcej wiary, że podołam, rozwiążę to co jeszcze niedawno wydawało się nie do pokonania! To jest magia, bo zapragnęłam w duszy zmian i szukałam rozwiązań, natknęłam się na Ciebie i stałaś się światełkiem w tunelu.
~Sara B
Nie trać czasu na sposoby, które nie działają i tylko Cię zniechęcają. Z tym warsztatem przejdziesz od myślenia- do działania, od zagubienia - do poczucia pewności.

Te zajęcia są jak klucz do sezamu życiowych możliwości i na dodatek Ty możesz dostać go na własność.

Nie obiecam Ci, że będzie łatwo, ale obiecuję Ci, że zdecydowanie będzie WARTO!

Sięgnij po niego teraz!

Wewnętrzna siła

Kupuję
Współpracuję z: