O Ani Witowskiej
Przestałaś już wierzyć w to, że możesz mieć
lepszą pracę, lepszy związek i wyższą samoocenę?

Jesteś bliska tego, aby przejść symboliczną granicę
za którą już nie będzie nadziei na to, że Ty też możesz?

MOŻESZ TO ZMIENIĆ I STAĆ SIĘ PEWNA SIEBIE!
Stać się odważna, rozwinąć skrzydła i podnieść
standard swojego życia.

14 dniowy warsztat dzięki któremu poczujesz,
że naprawdę jesteś wystarczająco dobra aby żyć tak jak chcesz
"Wartościowa i pewna siebie kobieta"
-Ty też możesz! - w prostych ale skutecznych krokach
pomoże Ci poczuć się ze sobą lepiej!
Masz dosyć:
 • uczucia, że PRZEGRYWASZ SWOJE ŻYCIE?
 • niskiego poczucia wartości i złego czucia się z samą sobą?
 • porównywania się z innymi i czucia się gorszą?
 • obawy aby odezwać się publicznie i wypowiedzieć swoje zdanie?
 • braku wiary w siebie i rezygnowania ze swoich celów i marzeń?
 • dopasowywania się do innych, braku asertywności i odwagi życiowej?
 • postrzegania siebie tylko poprzez pryzmat porażek i błędów?
 • nieznania siebie i poczucia braku sensu i pasji?
NIE MUSISZ TAK SIĘ CZUĆ! POCZUCIE WARTOŚCI TO COŚ, CO SIĘ BUDUJE, A NIE COŚ Z CZYM SIĘ RODZI!
14 dniowe warsztaty online dla kobiet skutecznie pomogą Ci:
 • ruszyć do przodu ze swoim życiem i wyjść (bez stresu!!) poza strefę komfortu
 • dostrzec to, jak cenna jesteś i zacząć się czuć dobrze ze sobą
 • wyeliminować główne powody Twojego niskiego poczucia wartości
 • nabrać pewności, że zasługujesz, możesz i zacząć tak żyć
 • przestać porównywać się do innych, martwić ich zdaniem i zaakceptować siebie
 • odważnie zacząć korzystać z życia i spełniać swoje marzenia
i to wszystko:
w prostych krokach! bez wychodzenia z domu!
bez malowania! bez dojeżdżania! bez tracenia
extra czasu - miło, łatwo i wtedy kiedy Ci pasuje!
Wierzę iż każda kobieta zasługuje na dobre życie, a świadomość własnej wartości i pewność, zaufanie do samej siebie jest tego podstawowym składnikiem! Stworzyłam ten warsztat dla kobiet, które tak jak ja kiedyś - płacą zbyt wysoką cenę za niewiarę w siebie i czucie się gorszą! Tak nie musi być!

Ania Witowska
W czasie zajęć sięgniemy do źródeł problemów i skutecznie je rozwiążemy.
Zamiast "przypudrowywać zmarszczki" i starać się zamaskować objawy
- skutecznie się z nimi rozprawimy!
Zajęcia:
 • odbywają się w ekskluzywnej, zamkniętej grupie (nikt obcy nie ma do niej dostępu ani nawet nie widzi, że bierzesz udział w takich zajęciach!!!! jesteś bezpieczna!)
 • codziennie są posty, tematy oraz ćwiczenia
 • codziennie jest moja aktywna pomoc, pytania, prowadzenie
 • wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie - sama decydujesz
 • nie potrzebujesz sztywno określonych godzin, kamerki, mikrofonu - wszystko jest proste i wymyślone tak, aby wpasować się w Twój dzienny grafik

Krok po kroku, dzień po dniu nauczę Cię jak doceniać siebie,
być asertywną i świadomą swojej wartości
Zmienimy wspólnie Twój wewnętrzny obraz na taki, który Ci się
naprawdę spodoba i doda Ci odwagi do życia takiego jakie chcesz.

Twoje dobre, spełnione życie czeka na Ciebie
i naprawdę łatwo możesz po nie sięgnąć!
POMYŚL...

Możesz zapisać się na kolejne studia, po raz kolejny podnieść kwalifikacje, ale jeśli nie będziesz wierzyła w siebie - to na nic Ci się nie przyda, bo wciąż będziesz czuła się nie dość dobra...

POMYŚL...

Możesz zacząć chodzić do psychologa, ale ile jesteś w stanie przerobić kwestii i tematów w czasie zaledwie 2 wizyt? Czemu piszę dwóch? Bo 14 dniowe zajęcia i osobista praca ze mną kosztują mniej niż dwie wizyty u średniej klasy psychologa!

Daj sobie szansę!
Uczestniczki mówią
Mega polecam!
Próbowałam od lat przepracować swoje tematy, ale każdy psycholog mnie rozczarowywał i nie mogłam ruszyć z miejsca. Do Ani trafiłam z polecenia koleżanki, postanowiłam zaryzykować i muszę przyznać, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Ania trafia celnie, pokazuje inny świat i jest przy tym ciepła i niezwykle serdeczna! Po 14 dniach mogę śmiało powiedzieć, że nie tylko moje poczucie wartości i pewność siebie podniosłam, ale przy okazji przepracowałam swój życiowy temat! Każdemu z serca polecam! Wiem, że ciężko uwierzyć, że 14 dni coś dadzą, ale Ania naprawdę jest w stanie błyskawicznie postawić na nogi!
~Agnieszka K.
Nie pożałujesz!
Swoją opinię o warsztatach piszę z opóźnieniem, bo chciałam się przekonać czy efekt wow zostanie po pewnym upływie czasu. Został! A ja naprawdę wierzę w siebie więcej, poprosiłam w pracy o podwyżkę, a mój facet twierdzi, że zakochał się we mnie na nowo! Dodatkowo - spotkałam Anię na żywo, podeszłam do niej i po kilku zdaniach ona zaczęła pytać się o moje osobiste tematy!!! Co po raz kolejny pokazuje jak bardzo ona jest zaangażowana w pomaganie i jak pomimo tysięcy kobiet z którymi pracuje, osobiście podchodzi do każdej z nas! Zajęcia bardzo, bardzo polecam!!!
~Krystyna B
Odkrywanie siebie na nowo
Fantastyczne warsztaty! Pozwalają odkryć siebie na nowo, spojrzeć pod całkiem innym kątem na swoje życie, potrzeby, marzenia. Przede wszystkim jako na coś, na co największy wpływ ma KTOŚ, kogo warto polubić, docenić, komu można zaufać...Po tych warsztatach jest to prostsze.
~Krysia T.
Mega, mega warsztat!
Dziewczyny! Czy warto zapisać się na ten warsztat? Odpowiedź jest dla mnie oczywista - TAK. Te 14 dni na warsztatach "Wartościowa i pełna siebie kobieta" zmieniło mnie niesamowicie! Ania jest wspaniałą trenerką, wspaniale pokazuje nam to, co jest do zmiany i wskazuje przyczynę problemu! A oprócz tego daje całą masę narzędzi do pracy nad sobą, jedyne co należy do nas, to je wykorzystać. Te dwa tygodnie wystarczyły, żebym zaczęła lepiej myśleć o sobie i postrzegać siebie jako wartościową kobietę i podjęła walkę ze swoimi strachami i obawami. Aniu, będę Ci wdzięczna za te lekcje do końca życia, jesteś cudowna! Życzę Ci z całego serducha, żebyś spełniła wszystkie swoje marzenia i dalej pomagała innym kobietkom, bo jesteś w tym najlepsza!
~Katarzyna Z
Aniu, ten warsztat przerósł moje oczekiwania.
Do tej pory kupowałam sobie ryby, a tym razem dostałam wędkę! Ładną, solidną, Kobiecą Stawiasz pytania, trafiające w samo sedno, mimo,że tyle różnych historii, ile uczestniczek. Jesteś dla wszystkich i każdej z osobna. Twoje zaangażowanie i serdeczność widać w każdym komentarzu. Wszystko to w atmosferze zaufania i zrozumienia. Tu, we własnym domu, przed monitorem, z bawiącymi się obok Dziećmi, z Twoją ogromną pomocą, zbudowałam poczucie, że mam swoją wartość i mam za co się cenić. Dziękuję!!
Dziewczyny z całego serca polecam warsztaty z Ania!
Odnalazałm siebie,wziełam życie w swoje ręce bo zrozumiałam że nikt inny za mnie tego niezrobi.Uporałam się z tym co nie pozwalało ruszyć mi dalej.Brzmi niewiarygodnie wiem,ale to działa.Wiem co mnie uszczęsliwia,odnalazłm swoją pasje i tylko odemnie zależy czy to wykorzystam czy nie. Poznałam techniki ,które pozwalają mi codzien wzrastać i uwalniać negatywne emocje.Dziewczyny każda z nas jest kreatorem swojego życia i tylko od nas zależy co z nim zrobic, a możemy zrobić wszystko! Aniu Kochana dziekuje Ci z całego Serducha dzięki Tobie odnalazłam szczęście które było na wyciągniecie ręki.Do zobaczenia na następnych warsztatach
~Monika
Polecam naprawdę warto!
Właśnie zakończyłam dwa tygodnie pracy nad sobą i szczerze napiszę że warto!! Naprawdę po tych 14 dniach widzę różnicę. Jestem pewniejsza siebie bo codziennie sumiennie wykonywałam ćwiczenia i krok po kroku buduję swoje nowe ja bez strachu i lęku że coś pójdzie nie tak. Wsparcie innych uczestniczek warsztatów jest dodatkowym plusem.Polecam!!!
~Agata P.
Nowe życie
Warsztaty prowadzone przez Anię są niczym innym jak najlepszą szkołą życia do której mogłam się zapisać. Otwiera oczy, głowę, serce, zmusza do myślenia i powoduje, że chce się więcej i więcej doświadczać tych przemian w sobie. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Dziękuję Ci Aniu i już tęsknię
~Ania
Walczcie o siebie
Nie sądziłam, że ten kurs tyle zmieni w moim życiu. Codziennie budzę się z energią i radością, że jest kolejny dzień, który mogę wykorzystać. Przestałam wiecznie bać się, że sobie nie poradzę. Praca z Anią uświadomiła mi, ile rzeczy jest do naprawienia, ale też dała ogromną satysfakcję, bo wiele rzeczy już zmieniłam. Chyba nigdy nie dostałam od nikogo takiego wsparcia. Ania jest jak najlepszy przyjaciel - wspiera, ale też zadaje pytania, które zmuszają do przemyślenia problemu. Pojawiła się w najgorszym momencie mojego życia, ale zdecydowanie zmieniła go na najlepszy. Z tego kursu wyszłam z przekonaniem, że jestem wiele warta, że muszę walczyć o siebie, bo nikt za mnie tego nie zrobi i że jeżeli ja nie postawię granic, to wszystko i wszyscy wejdą mi na głowę, a ja nie będę szczęśliwa. Teraz wiem, że trzeba walczyć o siebie. Wszystkie jesteśmy warte tego, by być szczęśliwe i kochane. Niezależnie czy mamy 20, 30 czy 60 lat. Dziewczyny! Uwierzcie w siebie i swoje szczęście. Uwierzcie, że możecie wszystko, że możecie i będziecie szczęśliwe, trzeba jedynie zawalczyć o siebie i ten kurs niech będzie rozpoczęciem tej walki.
~Natalia
Pokochaj i zaakceptuj siebie!
Czy po 14 dniach mozna zwiekszyc poczucie wlasnej wartosci? Jesli ktoras z Was uwaza, ze sie nie da, zachecam do skorzystania z tych warsztatow. Ja nie mialam wielkich oczekiwan, zobaczylam informacje na Facebooku i stwierdzilam, ze " nie zaszkodzi". Juz po pierwszych dniach poczulam wdziecznosc do samej siebie, ze sie zdecydowalam. Dzieki Ani nauczylam sie bardzo wiele o sobie, poczulam sie silna i gotowa do generalnego remontu wlasnego sposobu myslenia. Podczas warsztatow nauczycie sie wiele na temat zagadnien z pozoru nie zwiazanych scisle z poczuciem wlasnej wartosci: radykalnego wybaczenia, celow, ustalania priorytetow czy wychodzenia poza strefe komfortu. Jest tylko jeden warunek: musicie byc w pelni zaangazowane i gotowe na zmiane . Jesli tak podejdziecie do warsztatow, po 14 dniach poczujecie sie jak nowo narodzone.
~Justyna G
Pokochaj siebie, a pokocha Cię cały świat
Z całego serca polecam. Ania genialnie pomaga zaprowadzić porządek w przeszłości i teraźniejszości. Pomogła mi odnaleźć siebie, odbudować poczucie wartości, nauczyła jak ze spokojem i wdzięcznością witać kolejny dzień, nie oglądając się wstecz. Co najważniejsze wyposażyła nas w wiele technik pozwalających dalej się rozwijać. Aniu DZIĘKUJĘ!!!!
~Sylwia
Gorąco polecam!
PW to moje drugie w kolejności warsztaty, wszystko zgadza się z opisem a mianowicie wszystko siedzi w naszej głowie - to jak o sobie myślimy, zależy tylko od nas i za to "odkrycie" dziękuję.
~Ewa
Polecam!!!
Kobitki, jeśli któraś się jeszcze zastanawia to niech przestanie i zapisze się na warsztaty. To najlepsza inwestycja w siebie  warsztaty pozwalają zwiększyć poczucie własnej wartości i pewności siebie dzięki prostym ćwiczeniom i technikom. Ania to super babka, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Chciałam zobaczyc wartość w sobie i zobaczyłam dzięki pomocy Ani i silnej woli zmian, teraz potrafię spojrzec w lustro i powiedziec sobie, że jestem fajna laska mimo moich niedoskonałości, bowiem te dzięki warsztatom zaakceptowałam ;) Dziękuje Aniu! A wszystkiem niezdecydowanym szczerze polecam!
Długo się zastanawiałam, czy wziąć udział w kursie
Jednak u mnie czara goryczy się przelała. Dobiłam do pewnego momentu i stwierdziłam, że jak teraz nie zawalczę o siebie, to chyba już nigdy mi się to nie uda. Rewelacyjny kurs! Polecam każdemu, kto jest zagubiony, pełen obaw oraz rezygnacji. Przez 2 tygodnie zmieniło się moje postrzeganie własnej siebie oraz otaczającego mnie świata. Techniki, które poznałam są świetne, stosuje codziennie! Poczucie wartości wzrosło i nadal rośnie Aniu jestem tak bardzo wdzięczna, że los podsunął mi Ciebie i Twoje kursy ! Jesteś niesamowita! Naprawdę polecam!
~Anna
Kolejny warsztat, który jest bardzo dobra inwestycją w siebie.
Poznajesz i odkrywasz swoje mocne strony. Poprzez wykonywanie ćwiczeń i wskazówki Ani wszystko widzisz inaczej i odkrywasz prawdziwe źródło problemu, który okazuje się nie być nie do pokonania. Kolejny dowód na to, że wszystko naprawdę zależy tylko ode mnie, najważniejsze to podjąć decyzję że chcę żyć inaczej. Praca w grupie i pomoc Ani - bezcenna !!! Nie żyjemy tu za karę, życie cudem jest :D
~Magdalena K
Aniu od dwuch dni zastanawiam sie co ci napisać poza zwyczajnym / niezwyczajny DZIEKUJE!
Sama doskonale wiesz jak bardzo pomogłaś mi i wielu innym kobietom. Codziennie dostajesz dziesiątki wiadomosci, pełnych szczerych podziekowań.... Chciałabym zachęcić wszystkie niezdecydowane kobiety do warsztatów z tobą. Po tych warsztatach moze nie od razu zaczniecie przenosić góry, moze nie odrazu przewrocicie swój świat do góry nogami aby zacząć cos nowego. Ale na 200% prawie odrazu pojawi sie "efekt woooooow", zaraz po tym jak zajrzyjcie do środka was samych. Ania pomoże wam poukładać wszystko na właściwe miejca tak abyście miały porządna bazę do tego aby zrobić rewolucje w swoim zyciu - ja ja zrobiłam!!!! Jestem po dwuch szkoleniach "kreator" i " pewna siebie i wartościowa kobieta", oba te szkolenia gorąco polecam, oba bardzo mi pomogły i za oba DZIEKUJE CI ANIU!!!!!
Te 14 dni jest jak odświeżający mentalny prysznic
po którym z nową energią zaczniesz ponownie.
Magicznych pigułek działających przez noc nie ma,
ale są zajęcia- te zajęcia, dzięki którym po prostu sięgniesz po to o czym marzysz i staniesz się szczęśliwa, pewna siebie i spełniona!

Są decyzje, które odmieniają życie.
Właśnie stoisz przed jedną z nich.
POWIEDZ SOBIE TAK
Zamów i zacznij przemianę swojego życia
NA LEPSZE
Większość z nas nie otrzymała odpowiedniego wsparcia w dzieciństwie od rodziców ani w szkole, nie nauczono nas jak ważne jest poczucie wartości. Zapomniano nam powiedzieć, że poczucie wartości, to co i jak o sobie myślisz - przekłada się na to: jaką masz pracę i ile zarabiasz, gdzie mieszkasz i z jakim partnerem jesteś, ale co najważniejsze poczucie wartości przekłada się na to, jak się sama ze sobą czujesz! Co miesiąc dziesiątki kobiet z zaskoczeniem stwierdzają, że te intensywne 2 tygodnie naprawdę zmieniają życie!
Możesz przestać czuć się źle. Możesz uwierzyć w siebie.
Możesz zmienić perspektywę patrzenia na siebie.
Zrobić tylko raz coś, co przełoży się na reszte Twojeg życia.
Coś, co poprawi jego jakość oraz Twój osobisty komfort.
Uczestniczki mówią
Aniu dziękuję za ten kurs
Zaczynałam go będąc jednym wielkim kłębowiskiem niepewności i własnych strachów. Byłam tak zagubiona, że ten kurs był moją ostatnią nadzieją na poprawę. I daję słowo sama bym sobie nie poradziła. Zaczynając myślałam: w czternaście dni i tak wiele nie zwojuję ale ambitnie założyłam, że dobiję do poziomu 10 z PW i choćby nie wiem jak będzie to bolesne to będę się przykładać do wszystkiego co każesz nam zrobić. I było wiele łez, a potem wielka ulga i wielkie szczęście. I choć trudno w to uwierzyć to mogę śmiało powiedzieć, że dycha w 14 dni jest możliwa, na tyle się dziś czuję. A najlepszym potwierdzeniem tego jest to, jak odbierali mnie dzisiaj znajomi z pracy... wszyscy mnie zauważali i słyszeli i była to miła odmiana. Jeden powiedział wręcz: "Aniu jesteś dzisiaj jakaś inna, uśmiechnięta, rozluźniona i taka PEWNA SIEBIE". Sukces, nie tylko ja zauważyłam zmianę na lepsze! Wiem że przede mną jeszcze sporo pracy z pokonaniem wszystkich moich lęków, ale przez te 14 dni uzbroiłaś mnie Aniu w przeróżne metody (zwłaszcza tapping jest genialny), pokazałaś co i jak mam robić aby te moje strachy zwalczyć. I serdecznie Ci za to dziękuję za to że dałaś mi siłę i broń do walki o samą siebie. Dziękuję raz jeszcze. A ten kurs mogę szczerze polecić każdej kobiecie, bez względu na to jak niskie jest jej PW i PS, zajęcia z Tobą na pewno to zmienią. Dziękuję.
~Ania Wróblewska
Ty wspaniala Kobieto, ktora dala mi tyle sily i motywacji do pracy nad soba...
pomimo ze czuje sie dzis strasznie pogubiona to wiem ze Twoje Warsztaty dodaly mi wiary w siebie i w to ze naprawde jesli sie tego chce mozna w sobie wiele zmienic... bo wszystko zaczyna sie od nas samych.. boje sie tylko ze brak "Twojej reki" moze mnie znowu zahamowac w dalszej pracy nad soba... bo potrafisz swietnie i jak to mowisz, bez glaskania po glowie poprowadzic kazdego i zadajesz pytania na ktore same musimy szukac odpowiedzi... bardzo mi sie podoba ta forma zajec, i sposob w jaki sie odbywaja.. zreszta jak juz widzialas, jestem na kolejnych warsztatch bo wiem ze mam obok siebie energozercow.. i nie chce juz tracic energii na sprawy ktore moga zupelnie inaczej wygladac... cwiczenia ktore "kazalas" (hahaha) nam wykonywac sa proste ale jakze rozwijajace.. i dzis wiem ze to zawsze strach byl powodem ucieczki w moim zyciu... strach przed poznaniem samej siebie.. i dzis naprawde niektorym sie to moze nie podoba i tu musze sie wykazac zdobyta wiedza na swoj temat i zastosowac... bardzo polubilam EFT... stosuje codziennie.. rozne..mam zeszyt i plik na laptopie gdzie wszystko skopiowane, zapisane.. chce wierzyc ze to poczatek do fajnej mnie dzieki Tobie!!!! tak trzymaj Aniu, jestem dumna z Ciebie i Twoich osiagniec i zycze Ci dalszych sukcesow... jeszcze raz DZIEKUJE !!!!! buuuuuziaaaaakiiiiiii !!!!!!! ps. dziewczyny ktore tu poznalam to Anioly a Ty nasz Aniol Stroz
~Ania M
Aniu, warsztaty z Tobą pomogły mi poukładać sobie wszystko w głowie
tak żeby było w niej mniej chaosu a więcej jasnych i prostych wskazówek, jak robić żeby było dobrze Teraz już wiem, jak myśleć, żeby nie zapędzać się w moje czarnowidztwo. Dziękuję Ci bardzo, że nauczyłaś mnie, że potrafię o sobie mówić i myśleć dobrze, że jestem wartościowa i że wiele mogę osiągnąć! Ale że to zależy tylko ode mnie! Pokazałaś mi jak sama mogę sobie pomagać! Nauczyłam się przez te dwa tygodnie, że ja też wiele rzeczy mogę, że skoro inni potrafią i dochodzą do swoich planów to ja też mogę! no bo w zasadzie dlaczego nie? WIELKIE DZIĘKI ANIU!!! jesteś w tym dobra.
Aniu na poczatku zajęć napisałam wprost...
...że nie bardzo wierzę, że cokolwiek mi pomożesz, a już na pewno nie w dwa tygodnie. Miałam za sobą psychologów, warsztaty u innych trenerów i wydawało mi się, że nic nie jest w stanie mnie ruszyć. Z ogromną przyjemnościa piszę dziś, że byłam w błędzie, a moje poczucie wartości z 2 poszybowało aż do mocnej 8! Bezbłędnie trafiałaś z diagnozą u mnie i u innych dziewczyn, pokazywałaś i cierpliwie tłumaczyłaś schematy i to co z czego wynika. Będę Cię polecać wszystkim, bo za tym co robisz stoi nie tylko wiedza, ale i prawdziwe zaangażowanie, Tobie naprawdę zależy na uczestniczkach! Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych warsztatach
Warto zainwestować w siebie
Koszt niewielki a zysk spory. Polecam warsztat Ani "Poczucie wartości", polecam też inne, bo zaliczyłam już 30 dniowe wyzwanie.
"Przyjaciele są jak ciche anioły...
które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać" Antoine de Saint-Exupéry: Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Ania Witowska jest takim przyjacielem POLECAM
Dziękuję za wszystkie cenne wskazówki, przemyślenia, rady serdecznie Ci dziękuję
Myślę, że skutki udziału w warsztatach będa działały jeszcze długo, a wręcz się pogłębiały i że nie zmarnujemy tej danej nam szansy na odbudowę naszego PW. Na pewno spotkamy się jeszcze na warsztatach, jak przepracuję na spokojnie te wszystkie ruszone tu czasem ciężkie tematy. Buziaki i pozdrowienia gorące!
~Monika
Nigdy bym nie uwierzyła gdyby ktoś próbował mnie przekonać...
...że tak bardzo się zmienię przez 14 dni, ale dzięki temu warsztatowi tak się stało. Moje poczucie wartości wzrosło o 4 oczka i patrzę na siebie w zupełnie innu sposób niż wcześniej! Każde ćwiczenie przemyślane i każde prowadzące nas krok po kroku jak za rękę. Twoje wsparcie Aniu i pokazywanie nam niezwykle celnie gdzie jest prawdziwy problem, zadawanie pytań- po prostu bezcenne! Z całego serca dziękuję za te zajęcia i wszystkim, którzy czują, że mają niskie poczucie wartości polecam!!!!
Dziękuję Ci Aniu za wszystko
Za te cenne lekcje na których mogłam się tak wiele od Ciebie nauczyć i za to że pokazałaś mi ta właściwą drogę, którą należy iść aby być szczęśliwą sama ze sobą Nie sądziłam,że te warsztaty tak wiele mi dadzą. Po nich moje Poczucie Wartości wzrosło o kilka oczek. Już widzę zmiany w sobie. Czuję się taka spokojniejsza.
W końcu zaczęłam wierzyć w siebie. Jestem mega pozytywnie nastawiona do siebie i do innych. Czuję, że mam w sobie dużo energii aby dalej zmieniać się na lepsze.. bo teraz już wiem że ja też zasługuję na to żeby być szczęśliwą kobietką Te warsztaty to początek mego lepszego życia. Dziękuję za to że w końcu zaczęłam się uśmiechać buziaczki.
~Kasia
Bardzo konkretny warsztat.
Bylam ciekawa jak będzie wyglądał taki warsztat na FB. Przede wszystkim pomógł mi zająć się tym tematem i konkretnie określić co tak naprawdę w moim wypadku oznacza brak PW. Bardzo pomocne było wyobrażenie sobie jak bym się czuła gdyby moje Pw wzrosło, to było wspaniałe uczucie i tak naprawdę motywacja do pracy nad sobą. Dziękuję za pytania które być może nigdy bym sobie nie zadała. Dziękuję za konkretną ścieżkę działania w celu poprawy PW. Tego mi było trzeba. Wiem co mam robić, jak dalej nad sobą pracować. Najbardziej dziekuje za to że zrozumialam iż myślenie o sobie źle, było wynikiem blednej interpretacji zdarzeń. Uwierzylam pierwszy raz że to nie ze mną było coś nie tak. Czuję sie przez to lżejsza chyba ze 100 kilo .To było bardzo oczyszczające. Uwierzylam że nie ma powodu żeby tak źle o siebie myśleć. Teraz mam cały arsenał narzędzi do dalszej pracy nad soba i ciesze się na nią. Zrobiłam 1 szy krok, podoba mi się. .i mam ochotę na więcej. Dziękuję Aniu. To wszystko jest bezcenne.
Aniu, dziękuję za kolejny warsztat z Tobą! Kolejny raz uważam to za dobrą inwestycję;)
Już widzę zmiany i mam świadomość, że jeszcze wiele zmian przede mną, ale chcę żyć po swojemu, bez maski i to osiągnę, bo chcę, bo czuję, że dam radę. W tym warsztatcie bardzo pomocne dla mnie było pogodzenie się z "korzeniami" naszych lęków i ocenienie ich z innej perspektywy. Pomogło mi to zrzucić ciężar i obwinianie siebie za wszystko. Teraz każdą sytuację będę tak analizowała i patrzyła na nią z drugiej strony;) Jesteś dla mnie chodzącą inspiracją i wiarą, że się da, że można żyć wymarzonym życiem ;);) Dziękuję
~Justyna Ż
Odczucia po warsztacie powiem: niesamowite!
Pisze do Ciebie kobieta świadoma swoich wartości ,spełniona i szczęśliwa! Moje PW skoczyło o kilka oczek w gore śmiem powiedziec ze z 3 na 8 i zamierzam kontynuować to czego nauczyłam sie na warsztatach! Słyszę przyjemne komentarze na swój temat i po prostu serce sie raduje i jestem z siebie taka dumna! Aniu kolejny raz Twój warsztat ,Twoje zaangażowanie, mądrość i niesamowita wiedza dały mi sile i wiarę w siebie ze moze być inaczej! Gorąco polecam wszystkim Twoje warsztaty! Jesteś moim mistrzem
~Jola S.
Dla mnie największym odkryciem...
...kursu Ani było to, że jestem pewna siebie i znam swoje poczucie wartości, tylko nie wiedzieć czemu, nie chciałam się do tego przyznać. Wygoda? Bezpieczeństwo? Bycie zwolnioną od podejmowania wyzwań na miarę pewnej siebie babki? Chyba tak. Aniu! Dzięki za otwarcie oczu i kopniaka. Dzięki Tobie skutecznie dokopuję się do najlepszej wersji siebie i coraz bardziej się lubię, szanuję i doceniam Polecam wszystkim, którym zależy na przyjaźni z sobą
Tak jak Deepak pisze w swoich prawach..
jeśli budujemy siebie poza sobą, z tego co na zewnątrz - dotyka nas, wzmacnia, buduje czy rujnuje to co na zewnątrz=czyjeś słowa, gesty opinie. Dajemy innym prawo odpowiedzialności za nasze życie-samopoczucie-poczucie wartości...Jeśli budujemy siebie od środka to i ze środka siłę czerpiemy. Moje ostatnie dni, podjęte zadania, sytuacje z życia i zmiana przekonań... szarpanina i skupienie sie na emocjach ktore sie przewalały przez moje ciało i serce, pokazują mi wyraźnie jak dużo pracy przede mną, jak bardzo jestem stworzona tym co na zewnątrz... dobrze że w ogóle dokopałam się do tego co w środku i ze mam tam spokój jednak-kiedyś tego nie bylo. No a taki wniosek że dużo pracy przede mną-osadzał mnie w pozycji pasywnej, dzisiaj reaguję inaczej, chce to zmienić, przepracować, tworzyć siebie od srodka i dalej sie dobrze zmieniać... a ten kurs daje takie mozliwości-polecam!! i dziekuje Ci Aniu!!!
Małgorzata
Czasem potrzebujemy pomocy...
by zdefiniować co nie pozwala nam stanąć na własnych nogach i uwierzyć w siebie. Grupa cudnych kobiet i wsparcie Ani działają cuda. Polecam!
Aniu dziękuję za rozbudzenie mnie na nowo
z tej zdolowanej,wiecznie smutnej i widzacej wszystko w czarnych kolorach osoby,na otwartą,że świeżym podejściem do siebie,innych,życia. Kolejne warsztaty i kolejny raz się nie zawiodłam.Wielkie dzięki!!!
~Kasia
Dziękuję Ani za możliwość pracy z nią na dwutygodniowych warsztatach
poukładałam sobie dużo w głowie, moje poczucie własnej wartości wzrosło. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, każdy dzień to sprawdzian, ale też i wachlarz nowych możliwości. Nie chcę żeby życie przecieło mi między palcami, jestem ważna:-) Jeśli czujesz się z sobą niezbyt pewnie, jeśli brakuje Ci umiejętności w radzeniu sobie w sytuacjach stresujacych zapisz się na warsztaty z Anią. Ja już jestem po, ale wiem, że będą kolejne:-) bo nikt nie może zrobić więcej dobrego dla nas niż my same:-) Aniu za warsztaty o poczuciu własnej wartości DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA
Najbardziej się ciesze, że Ty naprawde isntniejesz
Ta zielona kropeczka świadcząca o tym, że ta Pani z portalu jest osobą z krwi i kości, a nie jakąś dziennikarka, piszącą artykul o Poczuciu Wartości i rzucającą krótkie slogany to ubierz, to powiedz, to zrób. Pojawiałaś się i analizowałas to z nami i za to wielkie DZIĘKUJE Jak sie czuje po tych 14 dniach Tak jakby mi ktos zdjął wielki ciężar z serca Naprawde w grudniu miałam lekkie ataki paniki i uczucia beznadzieji. I to wracało co jakiś czas. W pierwszym poście napisalam, że chcialabym osiągnąć 6. Myślę, że ją mam, nawet pokusiłabym sie o stwierdzenie, że jest mała 7 i już nie chce 8 (tak jak zakładałam mój szczyt) chce 10!!!! A dlaczego nie. Zaczynam przyzwyczajac sie do tego mam do tego prawo, że nie urodziłam sie po to by być nieszczęśliwa. Tamten etap był etapem poszukiwań, błedów, dostarczył mi też duzo lekcji. Musze je teraz zinterpretować. Aniu BARDZO DZIĘKUJE
Poczucie wlasnej wartosci, rzutuje na kazdy obszar w naszym zyciu...
...wiec warto, sie tym tematem zajac i rozwinac skrzydla. Warsztat polecam!!!
Dziewczyny WARTO spróbować !!!
Bo to czas niesamowitego wsparcia, które dodaje sił do działania, odkrywania siebie, swojej siły, która jest nieodzowną cegiełka w budowaniu swojego poczucia wartości a tym samym do budowania swojego nowego życia i spełnienia marzeń ... rewelacyjny, przełomowy moment w życiu, POLECAM !!! .. Dziękuje Aniu
Gorąco polecam kurs "Pewność siebie "
dzięki niemu zrozumiałam że siła jest we mnie,że dzięki prostym ćwiczenią można się nauczyć jak odnaleźć w sobię tą pewność,polubić siebie,zaakceptować.Twoje wskazówki, rady Aniu otworzyły mi oczy na wiele ważnych dla mnie spraw. Z całego serca dziękuje

Nie trać czasu na sposoby, które nie działają i tylko Cię zniechęcają. Z tym warsztatem przejdziesz od myślenia- do działania, od zagubienia - do poczucia pewności. Te zajęcia są jak klucz do sezamu życiowych możliwości i na dodatek Ty możesz dostać go na własność.Sięgnij po lepszą siebie TERAZ
(Kliknij tutaj)

Nadal nie jesteś czegoś pewna? Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz wiedzieć czy od tego warsztatu powinnaś zacząć?
Pisz śmiało kochana na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com

Pomogę Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!

gwarancja
satysfakcji!Zwrot wpłaty w przypadku niezadowolenia!Gwarancja Satysfakcji oznacza, że jeśli po 14 dniach zajęć (aktywnego w nich udziału, codziennego uczestnictwa, odpowiadania na posty, pytania, robienia zadań) uznasz, że zajęcia Ci nic nie dały - zwrócę Ci pieniądze.

Nadal nie jesteś czegoś pewna? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz wiedzieć czy od tego warsztatu powinnaś zacząć? Pisz śmiało kochana na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com -pomogę Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!
Poleć przyjaciółce!

Copyright © 2018 kobiecypunktwidzenia.com - all rights reserved.
doublem.pl - Tworzenie stron Internetowych.