Przestałaś już wierzyć w to, że możesz mieć lepszą pracę, lepszy związek i wyższą samoocenę?

Jesteś bliska tego, aby przejść symboliczną granicę za którą już nie będzie nadziei na to, że Ty też możesz?

MOŻESZ TO ZMIENIĆ I STAĆ SIĘ PEWNA SIEBIE! Stać się odważna, rozwinąć skrzydła i podnieść standard swojego życia.

6 modułowy program w Mentalnym Spa "Wartościowa i pewna siebie kobieta" -Ty też możesz! - w prostych ale skutecznych krokach pomoże Ci poczuć się ze sobą lepiej!


Wartościowa i pewna siebie

Tak, chcę zbudować wiarę w siebie

Masz dosyć:uczucia, że PRZEGRYWASZ SWOJE ŻYCIE?


niskiego poczucia wartości i złego czucia się z samą sobą?


porównywania się z innymi i czucia się gorszą?


obawy aby odezwać się publicznie i wypowiedzieć swoje zdanie?


braku wiary w siebie i rezygnowania ze swoich celów i marzeń?


dopasowywania się do innych, braku asertywności i odwagi życiowej?


postrzegania siebie tylko poprzez pryzmat porażek i błędów?


nieznania siebie i poczucia braku sensu i pasji?

NIE MUSISZ TAK SIĘ CZUĆ! POCZUCIE WARTOŚCI TO COŚ, CO SIĘ BUDUJE, A NIE COŚ Z CZYM SIĘ RODZI!

6 modułowy program w Mentalnym Spa skutecznie pomoże Ci:

- ruszyć do przodu ze swoim życiem i wyjść (bez stresu!!) poza strefę komfortu
- dostrzec to, jak cenna jesteś i zacząć się czuć dobrze ze sobą
- wyeliminować główne powody Twojego niskiego poczucia wartości
- nabrać pewności, że zasługujesz, możesz i zacząć tak żyć
- przestać porównywać się do innych, martwić ich zdaniem i zaakceptować siebie
- odważnie zacząć korzystać z życia i spełniać swoje marzenia

Ania Witowska
Trenerka Zmiany Na Lepsze, Life Coach, NLP Practitioner
i to wszystko: w prostych krokach! bez wychodzenia z domu! bez malowania! bez dojeżdżania! bez tracenia extra czasu - miło, łatwo i wtedy kiedy Ci pasuje!
Uważam iż każda kobieta zasługuje na dobre życie, a świadomość własnej wartości, pewność siebie oraz zaufanie do samej siebie jest tego podstawowym składnikiem! Jeśli uczciwie przerobisz moduły i ćwiczenia - zmieni się to co o sobie myślisz, co do siebie mówisz, ale przede wszystkim to jak siebie oceniasz i jak żyjesz.

Kiedyś także miałam niskie poczucie wartości i nie lubiłam siebie, dlatego wiem dokładnie jak Ci pomóc, abyś zbudowała nowy obraz mentalny oraz poczuła się Kobietą, która zna swoją wartość.

- Ania Witowska

W programie wraz ze mną sięgniesz do źródeł problemów i skutecznie je przerobisz. Zamiast chwilowego lepszego nastroju - wypracujesz trwałą zmianę i zaczniesz myśleć o sobie dobrze, wierzyć w siebie oraz ufać swoim decyzjom!


PROGRAM WARTOŚCIOWA I PEWNA SIEBIE TO 6 MODUŁÓW I AŻ 30 LEKCJI!

W każdym module znajdziesz nagrania wideo z wiedzą oraz instrukcjami oraz ćwiczenia do wykonania. Będziesz także miała możliwość komentowania i zadawania pytań w platformie.

Jak to praktycznie działa zapytasz?

Wykupujesz dożywotni dostęp do programu na platformie Mentalnego Spa. Logujesz się swoim loginem i korzystasz z materiałów tak często jak tylko masz ochotę

Zobacz jak wygląda program od środkaZobacz jak wygląda przykładowe wideo

Moduł 1

W Module pierwszym Zajmiemy się Twoją wrażliwością oraz zaufaniem do siebie. Położymy podwaliny pod wiarę w to, że Ty także możesz oraz ośmielimy Twoje bycie autentyczną.
Odpowiesz na pytania dzięki którym lepiej poznasz siebie. Znajdziesz realne dowody, które pomogą Ci zwiększyć pewność siebie. Zaczniesz dużo lepiej rozumieć powody swojego postępowania.

Moduł 2

W Module drugim Zajmiemy się przebudową Obrazu Mentalnego oraz stworzymy listę Twoich osobistych zwycięstw oraz mocnych stron.
Obalisz mit cudzych ocen, perfekcjonizmu oraz przywiązania do nieprawdziwych etykietek. Nauczysz się dużo bardziej ufać sobie oraz swoim decyzjomModuł 3

W Module trzecim Popracujemy nad Twoją przeszłością i uwolnimy Cię od tego co może być źródłem Twojego niskiego poczucia wartości.
Z lekkością puścisz blokady z przeszłości oraz wyłączysz sabotażystów, którzy utrudniają Ci życie.

Moduł 4

W Module czwartym Zajmiemy się asertywnością, wychodzeniem poza strefę komfortu oraz nauczymy Cię bycia odważną każdego dnia.
Nauczysz się także zarządzania swoim umysłem, robienia przez niego tego co Ty chcesz i rozbrajania strachów. Dzięki temu poprawi się także jakość Twoich myśli i Twoich emocji.

Moduł 5

W Module piątym Zajmiemy się Twoim dialogiem wewnętrznym, Wewnętrznym Krytykiem oraz byciem dla siebie ważna i dbaniem o swoje potrzeby.
Dodatkowo dużo bardziej wzrośnie Twoja świadomość, konkretność i nauczysz się rewelacyjnej techniki, która pomoże Ci puścić mnóstwo blokad.

Moduł 6

W module szóstym Stworzymy Twoją nową osobistą konstytucję, nauczymy Cię myśleć w sposób, który Cię wspiera oraz popracujemy nad Twoją wspaniałością
Krok po kroku, dzień po dniu nauczę Cię jak doceniać siebie, być asertywną i świadomą swojej wartości Zmienimy wspólnie Twój wewnętrzny obraz na taki, który Ci się naprawdę spodoba i doda Ci odwagi do życia takiego jakie chcesz.
Twoje dobre, spełnione życie czeka na Ciebie i naprawdę łatwo możesz po nie sięgnąć!


POMYŚL...

Możesz zapisać się na kolejne studia, po raz kolejny podnieść kwalifikacje, ale jeśli nie będziesz wierzyła w siebie - to na nic Ci się nie przyda, bo wciąż będziesz czuła się nie dość dobra...

POMYŚL...

Możesz zacząć chodzić do psychologa, ale ile jesteś w stanie przerobić kwestii i tematów w czasie zaledwie 2 wizyt? Czemu piszę dwóch? Bo 6 modułowy program i osobista praca ze mną kosztują mniej niż dwie wizyty u średniej klasy psychologa!

POMYŚL...

Możesz próbować sama działać i uwierzyć w siebie, ale gdyby to działało, już dawno czułabyś się wartościową kobietą i żyła na maxa! Ja dostarczam narzędzia, które działają, zaoszczędź więc czas i nie popełniaj błędów próbując dalej sama. Ze mną będziesz miała efekty!

Daj sobie szansę!

Dziewczyny, które przerobiły te materiały na warsztacie mówią:

Mega Polecam! Próbowałam od lat przepracować swoje tematy, ale każdy psycholog mnie rozczarowywał i nie mogłam ruszyć z miejsca. Do Ani trafiłam z polecenia koleżanki, postanowiłam zaryzykować i muszę przyznać, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Ania trafia celnie, pokazuje inny świat i jest przy tym ciepła i niezwykle serdeczna! Po 14 dniach mogę śmiało powiedzieć, że nie tylko moje poczucie wartości i pewność siebie podniosłam, ale przy okazji przepracowałam swój życiowy temat! Każdemu z serca polecam! Wiem, że ciężko uwierzyć, że 14 dni coś dadzą, ale Ania naprawdę jest w stanie błyskawicznie postawić na nogi!
~Agnieszka K
Nie pożałujesz! Swoją opinię o programach piszę z opóźnieniem, bo chciałam się przekonać czy efekt wow zostanie po pewnym upływie czasu. Został! A ja naprawdę wierzę w siebie więcej, poprosiłam w pracy o podwyżkę, a mój facet twierdzi, że zakochał się we mnie na nowo! Dodatkowo - spotkałam Anię na żywo, podeszłam do niej i po kilku zdaniach ona zaczęła pytać się o moje osobiste tematy!!! Co po raz kolejny pokazuje jak bardzo ona jest zaangażowana w pomaganie i jak pomimo tysięcy kobiet z którymi pracuje, osobiście podchodzi do każdej z nas! Zajęcia bardzo, bardzo polecam!!!
~Krystyna B
Odkrywanie siebie na nowo. Fantastyczne programy! Pozwalają odkryć siebie na nowo, spojrzeć pod całkiem innym kątem na swoje życie, potrzeby, marzenia. Przede wszystkim jako na coś, na co największy wpływ ma KTOŚ, kogo warto polubić, docenić, komu można zaufać...Po tych programach jest to prostsze.
~Krysia K
Mega! Mega program! Dziewczyny! Czy warto zapisać się na ten program? Odpowiedź jest dla mnie oczywista - TAK. Te 14 dni na programach "Wartościowa i pełna siebie kobieta" zmieniło mnie niesamowicie! Ania jest wspaniałą trenerką, wspaniale pokazuje nam to, co jest do zmiany i wskazuje przyczynę problemu! A oprócz tego daje całą masę narzędzi do pracy nad sobą, jedyne co należy do nas, to je wykorzystać. Te dwa tygodnie wystarczyły, żebym zaczęła lepiej myśleć o sobie i postrzegać siebie jako wartościową kobietę i podjęła walkę ze swoimi strachami i obawami. Aniu, będę Ci wdzięczna za te lekcje do końca życia, jesteś cudowna!
~Katarzyna Z
Do tej pory kupowałam sobie ryby, a tym razem dostałam wędkę! Ładną, solidną, Kobiecą Stawiasz pytania, trafiające w samo sedno, mimo,że tyle różnych historii, ile uczestniczek. Jesteś dla wszystkich i każdej z osobna. Twoje zaangażowanie i serdeczność widać w każdym komentarzu. Wszystko to w atmosferze zaufania i zrozumienia. Tu, we własnym domu, przed monitorem, z bawiącymi się obok Dziećmi, z Twoją ogromną pomocą, zbudowałam poczucie, że mam swoją wartość i mam za co się cenić. Dziękuję!!
~Beata W
Nowe życie! Programy prowadzone przez Anię są niczym innym jak najlepszą szkołą życia do której mogłam się zapisać. Otwiera oczy, głowę, serce, zmusza do myślenia i powoduje, że chce się więcej i więcej doświadczać tych przemian w sobie. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Dziękuję Ci Aniu i już tęsknię
~Amelia K

Są decyzje, które odmieniają życie. Właśnie stoisz przed jedną z nich.

Zamiast powtarzać sobie afirmacje, które nie działają, zbuduj uczciwie FUNDAMENT pod resztę swojego życia. Przebuduj swój obraz mentalny, puść to co Cię dziś blokuje i stań się KOBIETĄ, KTÓRA ZNA SWOJĄ WARTOŚĆ i wierzy w siebie!

Magicznych pigułek działających przez noc nie ma, ale są zajęcia- te zajęcia, dzięki którym po prostu sięgniesz po to o czym marzysz i staniesz się szczęśliwa, pewna siebie i spełniona! POWIEDZ SOBIE TAK Zamów i zacznij przemianę swojego życia NA LEPSZE

Wartościowa i pewna siebie

Tak, chcę zbudować wiarę w siebie
To może być Twoje: Rytuały na dzień dobry, Wizualizacja Jestem Najlepszą Wersją Siebie, Poczucie wartości w związkach oraz nagranie podprogowe Wierzę w siebie

Możesz przestać czuć się źle. Możesz uwierzyć w siebie. Możesz zmienić perspektywę patrzenia na siebie. Zrobić tylko raz coś, co przełoży się na resztę Twojego życia. Coś, co poprawi jego jakość oraz Twój osobisty komfort.

Dziewczyny, które przerobiły te materiały na warsztacie mówią

Programy z Tobą poukładały mi w głowie. tak żeby było w niej mniej chaosu a więcej jasnych i prostych wskazówek, jak robić żeby było dobrze Teraz już wiem, jak myśleć, żeby nie zapędzać się w moje czarnowidztwo. Dziękuję Ci bardzo, że nauczyłaś mnie, że potrafię o sobie mówić i myśleć dobrze, że jestem wartościowa i że wiele mogę osiągnąć! Ale że to zależy tylko ode mnie! Pokazałaś mi jak sama mogę sobie pomagać! Nauczyłam się przez te dwa tygodnie, że ja też wiele rzeczy mogę, że skoro inni potrafią i dochodzą do swoich planów to ja też mogę! no bo w zasadzie dlaczego nie? WIELKIE DZIĘKI ANIU!!! jesteś w tym dobra.
~Berenika
Aniu, na początku zajęć napisałam wprost... że nie bardzo wierzę, że cokolwiek mi pomożesz, a już na pewno nie w dwa tygodnie. Miałam za sobą psychologów, programy u innych trenerów i wydawało mi się, że nic nie jest w stanie mnie ruszyć. Z ogromną przyjemnościa piszę dziś, że byłam w błędzie, a moje poczucie wartości z 2 poszybowało aż do mocnej 8! Bezbłędnie trafiałaś z diagnozą u mnie i u innych dziewczyn, pokazywałaś i cierpliwie tłumaczyłaś schematy i to co z czego wynika. Będę Cię polecać wszystkim, bo za tym co robisz stoi nie tylko wiedza, ale i prawdziwe zaangażowanie, Tobie naprawdę zależy na uczestniczkach! Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych programach
~Julka
Dziękuję za wszystkie cenne wskazówki, przemyślenia, rady serdecznie Ci dziękuję Myślę, że skutki udziału w programach będa działały jeszcze długo, a wręcz się pogłębiały i że nie zmarnujemy tej danej nam szansy na odbudowę naszego PW. Na pewno spotkamy się jeszcze na programach, jak przepracuję na spokojnie te wszystkie ruszone tu czasem ciężkie tematy. Buziaki i pozdrowienia gorące!
~Monika
Dziękuje Ci Aniu za wszystko. Za te cenne lekcje na których mogłam się tak wiele od Ciebie nauczyć i za to że pokazałaś mi ta właściwą drogę, którą należy iść aby być szczęśliwą sama ze sobą Nie sądziłam,że te program tak wiele mi dadzą. Po nich moje Poczucie Wartości wzrosło o kilka oczek. Już widzę zmiany w sobie. Czuję się taka spokojniejsza. W końcu zaczęłam wierzyć w siebie. Jestem mega pozytywnie nastawiona do siebie i do innych. Czuję, że mam w sobie dużo energii aby dalej zmieniać się na lepsze.. bo teraz już wiem że ja też zasługuję na to żeby być szczęśliwą kobietką Te programy to początek mego lepszego życia. Dziękuję za to że w końcu zaczęłam się uśmiechać buziaczki.
~Sara B
Nie trać czasu na sposoby, które nie działają i tylko Cię zniechęcają. Z tym programem przejdziesz od myślenia- do działania, od zagubienia - do poczucia pewności. Te zajęcia są jak klucz do sezamu życiowych możliwości i na dodatek Ty możesz dostać go na własność.

Sięgnij po lepszą siebie TERAZ

Wartościowa i pewna siebie

Tak, chcę zbudować wiarę w siebie
Współpracuję z: