Przestałaś już wierzyć w to, że możesz mieć lepszą pracę, lepszy związek i wyższą samoocenę?

Jesteś bliska tego, aby przejść symboliczną granicę za którą już nie będzie nadziei na to, że Ty też możesz?

MOŻESZ TO ZMIENIĆ I STAĆ SIĘ PEWNA SIEBIE! Stać się odważna, rozwinąć skrzydła i podnieść standard swojego życia.

14 dniowy warsztat dzięki któremu poczujesz, że naprawdę jesteś wystarczająco dobra aby żyć tak jak chcesz "Wartościowa i pewna siebie kobieta" -Ty też możesz! - w prostych ale skutecznych krokach pomoże Ci poczuć się ze sobą lepiej!

Wartościowa i pewna siebie

Kupuję

Masz dosyć:uczucia, że PRZEGRYWASZ SWOJE ŻYCIE?


niskiego poczucia wartości i złego czucia się z samą sobą?


porównywania się z innymi i czucia się gorszą?


obawy aby odezwać się publicznie i wypowiedzieć swoje zdanie?


braku wiary w siebie i rezygnowania ze swoich celów i marzeń?


dopasowywania się do innych, braku asertywności i odwagi życiowej?


postrzegania siebie tylko poprzez pryzmat porażek i błędów?


nieznania siebie i poczucia braku sensu i pasji?

NIE MUSISZ TAK SIĘ CZUĆ! POCZUCIE WARTOŚCI TO COŚ, CO SIĘ BUDUJE, A NIE COŚ Z CZYM SIĘ RODZI!

14 dniowe warsztaty online dla kobiet skutecznie pomogą Ci:

- ruszyć do przodu ze swoim życiem i wyjść (bez stresu!!) poza strefę komfortu
- dostrzec to, jak cenna jesteś i zacząć się czuć dobrze ze sobą
- wyeliminować główne powody Twojego niskiego poczucia wartości
- nabrać pewności, że zasługujesz, możesz i zacząć tak żyć
- przestać porównywać się do innych, martwić ich zdaniem i zaakceptować siebie
- odważnie zacząć korzystać z życia i spełniać swoje marzenia

Ania Witowska
Trenerka Zmiany Na Lepsze, Life Coach, NLP Practitioner
i to wszystko: w prostych krokach! bez wychodzenia z domu! bez malowania! bez dojeżdżania! bez tracenia extra czasu - miło, łatwo i wtedy kiedy Ci pasuje!
Wierzę iż każda kobieta zasługuje na dobre życie, a świadomość własnej wartości i pewność, zaufanie do samej siebie jest tego podstawowym składnikiem!

Stworzyłam ten warsztat dla kobiet, które tak jak ja kiedyś - płacą zbyt wysoką cenę za niewiarę w siebie i czucie się gorszą! Tak nie musi być!

- Ania Witowska

W czasie zajęć sięgniemy do źródeł problemów i skutecznie je rozwiążemy. Zamiast "przypudrowywać zmarszczki" i starać się zamaskować objawy - skutecznie się z nimi rozprawimy! Zajęcia:odbywają się w ekskluzywnej, zamkniętej grupie (nikt obcy nie ma do niej dostępu ani nawet nie widzi, że bierzesz udział w takich zajęciach!!!! jesteś bezpieczna!)


codziennie są posty, tematy oraz ćwiczenia


codziennie jest moja aktywna pomoc, pytania, prowadzenie


wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie - sama decydujesz


nie potrzebujesz sztywno określonych godzin, kamerki, mikrofonu


wszystko jest proste i wymyślone tak, aby wpasować się w Twój dzienny grafik
Krok po kroku, dzień po dniu nauczę Cię jak doceniać siebie, być asertywną i świadomą swojej wartości Zmienimy wspólnie Twój wewnętrzny obraz na taki, który Ci się naprawdę spodoba i doda Ci odwagi do życia takiego jakie chcesz.
Twoje dobre, spełnione życie czeka na Ciebie
i naprawdę łatwo możesz po nie sięgnąć!

POMYŚL...

Możesz zapisać się na kolejne studia, po raz kolejny podnieść kwalifikacje, ale jeśli nie będziesz wierzyła w siebie - to na nic Ci się nie przyda, bo wciąż będziesz czuła się nie dość dobra...

POMYŚL...

Możesz zacząć chodzić do psychologa, ale ile jesteś w stanie przerobić kwestii i tematów w czasie zaledwie 2 wizyt? Czemu piszę dwóch? Bo 14 dniowe zajęcia i osobista praca ze mną kosztują mniej niż dwie wizyty u średniej klasy psychologa!
Daj sobie szansę!

Uczestniczki mówią

Mega Polecam! Próbowałam od lat przepracować swoje tematy, ale każdy psycholog mnie rozczarowywał i nie mogłam ruszyć z miejsca. Do Ani trafiłam z polecenia koleżanki, postanowiłam zaryzykować i muszę przyznać, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Ania trafia celnie, pokazuje inny świat i jest przy tym ciepła i niezwykle serdeczna! Po 14 dniach mogę śmiało powiedzieć, że nie tylko moje poczucie wartości i pewność siebie podniosłam, ale przy okazji przepracowałam swój życiowy temat! Każdemu z serca polecam! Wiem, że ciężko uwierzyć, że 14 dni coś dadzą, ale Ania naprawdę jest w stanie błyskawicznie postawić na nogi!
~Agnieszka K
Nie pożałujesz! Swoją opinię o warsztatach piszę z opóźnieniem, bo chciałam się przekonać czy efekt wow zostanie po pewnym upływie czasu. Został! A ja naprawdę wierzę w siebie więcej, poprosiłam w pracy o podwyżkę, a mój facet twierdzi, że zakochał się we mnie na nowo! Dodatkowo - spotkałam Anię na żywo, podeszłam do niej i po kilku zdaniach ona zaczęła pytać się o moje osobiste tematy!!! Co po raz kolejny pokazuje jak bardzo ona jest zaangażowana w pomaganie i jak pomimo tysięcy kobiet z którymi pracuje, osobiście podchodzi do każdej z nas! Zajęcia bardzo, bardzo polecam!!!
~Krystyna B
Odkrywanie siebie na nowo. Fantastyczne warsztaty! Pozwalają odkryć siebie na nowo, spojrzeć pod całkiem innym kątem na swoje życie, potrzeby, marzenia. Przede wszystkim jako na coś, na co największy wpływ ma KTOŚ, kogo warto polubić, docenić, komu można zaufać...Po tych warsztatach jest to prostsze.
~Krysia K
Mega! Mega warsztat! Dziewczyny! Czy warto zapisać się na ten warsztat? Odpowiedź jest dla mnie oczywista - TAK. Te 14 dni na warsztatach "Wartościowa i pełna siebie kobieta" zmieniło mnie niesamowicie! Ania jest wspaniałą trenerką, wspaniale pokazuje nam to, co jest do zmiany i wskazuje przyczynę problemu! A oprócz tego daje całą masę narzędzi do pracy nad sobą, jedyne co należy do nas, to je wykorzystać. Te dwa tygodnie wystarczyły, żebym zaczęła lepiej myśleć o sobie i postrzegać siebie jako wartościową kobietę i podjęła walkę ze swoimi strachami i obawami. Aniu, będę Ci wdzięczna za te lekcje do końca życia, jesteś cudowna!
~Katarzyna Z
Do tej pory kupowałam sobie ryby, a tym razem dostałam wędkę! Ładną, solidną, Kobiecą Stawiasz pytania, trafiające w samo sedno, mimo,że tyle różnych historii, ile uczestniczek. Jesteś dla wszystkich i każdej z osobna. Twoje zaangażowanie i serdeczność widać w każdym komentarzu. Wszystko to w atmosferze zaufania i zrozumienia. Tu, we własnym domu, przed monitorem, z bawiącymi się obok Dziećmi, z Twoją ogromną pomocą, zbudowałam poczucie, że mam swoją wartość i mam za co się cenić. Dziękuję!!
~Beata W
Nowe życie! Warsztaty prowadzone przez Anię są niczym innym jak najlepszą szkołą życia do której mogłam się zapisać. Otwiera oczy, głowę, serce, zmusza do myślenia i powoduje, że chce się więcej i więcej doświadczać tych przemian w sobie. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Dziękuję Ci Aniu i już tęsknię
~Amelia K

Te 14 dni jest jak odświeżający mentalny prysznic po którym z nową energią zaczniesz ponownie.

Magicznych pigułek działających przez noc nie ma, ale są zajęcia- te zajęcia, dzięki którym po prostu sięgniesz po to o czym marzysz i staniesz się szczęśliwa, pewna siebie i spełniona!

Są decyzje, które odmieniają życie. Właśnie stoisz przed jedną z nich.

POWIEDZ SOBIE TAK Zamów i zacznij przemianę swojego życia NA LEPSZE
Większość z nas nie otrzymała odpowiedniego wsparcia w dzieciństwie od rodziców ani w szkole, nie nauczono nas jak ważne jest poczucie wartości. Zapomniano nam powiedzieć, że poczucie wartości, to co i jak o sobie myślisz - przekłada się na to: jaką masz pracę i ile zarabiasz, gdzie mieszkasz i z jakim partnerem jesteś, ale co najważniejsze poczucie wartości przekłada się na to, jak się sama ze sobą czujesz! Co miesiąc dziesiątki kobiet z zaskoczeniem stwierdzają, że te intensywne 2 tygodnie naprawdę zmieniają życie!


Możesz przestać czuć się źle. Możesz uwierzyć w siebie. Możesz zmienić perspektywę patrzenia na siebie. Zrobić tylko raz coś, co przełoży się na reszte Twojeg życia. Coś, co poprawi jego jakość oraz Twój osobisty komfort.

Uczestniczki mówią

Warsztaty z Tobą poukładały mi w głowie. tak żeby było w niej mniej chaosu a więcej jasnych i prostych wskazówek, jak robić żeby było dobrze Teraz już wiem, jak myśleć, żeby nie zapędzać się w moje czarnowidztwo. Dziękuję Ci bardzo, że nauczyłaś mnie, że potrafię o sobie mówić i myśleć dobrze, że jestem wartościowa i że wiele mogę osiągnąć! Ale że to zależy tylko ode mnie! Pokazałaś mi jak sama mogę sobie pomagać! Nauczyłam się przez te dwa tygodnie, że ja też wiele rzeczy mogę, że skoro inni potrafią i dochodzą do swoich planów to ja też mogę! no bo w zasadzie dlaczego nie? WIELKIE DZIĘKI ANIU!!! jesteś w tym dobra.
~Berenika
Aniu, na początku zajęć napisałam wprost... że nie bardzo wierzę, że cokolwiek mi pomożesz, a już na pewno nie w dwa tygodnie. Miałam za sobą psychologów, warsztaty u innych trenerów i wydawało mi się, że nic nie jest w stanie mnie ruszyć. Z ogromną przyjemnościa piszę dziś, że byłam w błędzie, a moje poczucie wartości z 2 poszybowało aż do mocnej 8! Bezbłędnie trafiałaś z diagnozą u mnie i u innych dziewczyn, pokazywałaś i cierpliwie tłumaczyłaś schematy i to co z czego wynika. Będę Cię polecać wszystkim, bo za tym co robisz stoi nie tylko wiedza, ale i prawdziwe zaangażowanie, Tobie naprawdę zależy na uczestniczkach! Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych warsztatach
~Julka
Dziękuję za wszystkie cenne wskazówki, przemyślenia, rady serdecznie Ci dziękuję Myślę, że skutki udziału w warsztatach będa działały jeszcze długo, a wręcz się pogłębiały i że nie zmarnujemy tej danej nam szansy na odbudowę naszego PW. Na pewno spotkamy się jeszcze na warsztatach, jak przepracuję na spokojnie te wszystkie ruszone tu czasem ciężkie tematy. Buziaki i pozdrowienia gorące!
~Monika
Dziękuje Ci Aniu za wszystko. Za te cenne lekcje na których mogłam się tak wiele od Ciebie nauczyć i za to że pokazałaś mi ta właściwą drogę, którą należy iść aby być szczęśliwą sama ze sobą Nie sądziłam,że te warsztaty tak wiele mi dadzą. Po nich moje Poczucie Wartości wzrosło o kilka oczek. Już widzę zmiany w sobie. Czuję się taka spokojniejsza. W końcu zaczęłam wierzyć w siebie. Jestem mega pozytywnie nastawiona do siebie i do innych. Czuję, że mam w sobie dużo energii aby dalej zmieniać się na lepsze.. bo teraz już wiem że ja też zasługuję na to żeby być szczęśliwą kobietką Te warsztaty to początek mego lepszego życia. Dziękuję za to że w końcu zaczęłam się uśmiechać buziaczki.
~Sara B
Nie trać czasu na sposoby, które nie działają i tylko Cię zniechęcają. Z tym warsztatem przejdziesz od myślenia- do działania, od zagubienia - do poczucia pewności. Te zajęcia są jak klucz do sezamu życiowych możliwości i na dodatek Ty możesz dostać go na własność.

Sięgnij po lepszą siebie TERAZ

Wartościowa i pewna siebie

Kupuję
Współpracuję z: