Chyba każdy chciałby być szczęśliwy, ale NIE KAŻDY wie co tak naprawdę wpływa na nasz poziom szczęścia i jak bardzo same możemy je sabotować!

Powiem więcej: większość ludzi nie wie, że bycia szczęśliwą trzeba się po prostu nauczyć.

Jeśli Ty czujesz, że żyjesz przeszłością (stare urazy i żale), że zamartwiasz się przyszłością (czarne scenariusze) i, że Twój poziom szczęścia jest daleki od tego co chciałabyś czuć - mam dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

Kurs "Szczęśliwa Tu i Teraz", który gruntowanie przemebluje Twoje myślenie i nauczy Cię krok po kroku, ćwiczenie po ćwiczeniu co zrobić aby nie tylko być trochę szczęśliwą, ale NAPRAWDĘ szczęśliwą!

Szczęśliwa tu i teraz

Kupuję
Szczęśliwa Tu i Teraz to kolejny program w Mentalnym Spa, który pomoże Ci jeszcze bardziej przybliżyć się do Twojego wymarzonego życia i szczęścia

Program to 6 modułów przepełnionych wiedzą, ćwiczeniami i nagraniami. Przchodząc krok po kroku z modułu do modułu przebudujesz sposób w jaki myślisz o szczęściu oraz po prostu zaczniesz czuć się bardziej spokojna, szczęśliwa i obecna w Tu i Teraz.

Zamiast żyć przeszłością i martwić się o przyszłość - nauczysz się doceniać obecny moment i czuć dobrze w swoim życiu.

Moduł 1


Decyzja - To moduł w którym świadomie się określisz w kwestii szczęścia oraz zrozumiesz co tak naprawdę na Twoje szczęście się składa, co może je sabotować, wykluczać i jak sama poprzez niespójne intencje i podejście możesz swoje szczęście wykluczać.

Moduł 2


Termostat - To moduł który pokaże Ci gdzie w tym momencie są Twoje blokady i co "zjada" Twoje szczęście. Zobaczysz także jak Twoja ostrożność może Ci szkodzić, jaki jest Twój osobisty wpływ na to jak się czujesz i co praktycznie możesz zrobić aby "podkręcić" poziom zadowolenia i szczęścia

Moduł 3


Ziarno - W tym module wprowadzamy rytualy i praktyki, które wdrozone w życie sprawią, że każdy, bez przesady KAŻDY dzień będzie naprawdę dobry!

Moduł 4


Tu i teraz - W tym module nauczysz się być obecna, świadoma i uważna, zaczniesz także budować swój wewnętrzny spokój i poczucie spełnienia. Będziesz ćwiczyć także zarządzanie swoim fokusem i uwagą, swoją intuicję oraz czucie samej siebie

Moduł 5


Sztuka latania - W tym module skonfrontujemy stare prawdy i założenia, które Cię ograniczają. Podważymy etykietki i kłamstwa, puścimy to co do tej pory nie pozwalało Ci iść odważnie do przodu i widzieć jak wspaniała jesteś! Pomyśl: co jeśli Twój umysł okłamuje Cię i tak naprawdę jesteś lepsza, wspanialsza niż zakładasz?

Moduł 6


Koszyk możliwości - W tym module zaczniesz świadomie zarządzać tym co się dzieje w Twojej głowie, podkręcimy poziom optymizmu w Tobie oraz zaczniesz programować swój umysł na przyszłość, której pragniesz.

Dodatkowy Mini Moduł 7


W dodatkowym mini module 7 - zaczniesz zbierać żniwo swojej pracy i po prostu cieszyć się szczęściem tu i teraz. Sześć tygodni ćwiczeń, programowania umysłu, ćwiczenia Twojego wewnętzrnego fokusu da Ci konkretne efekty: nowe spojrzenie na siebie, na życie i na Twoje szczęście.
Te 6 modułów nauczą Cię lepszego podejścia i najzwyczajniej w świecie pomogą Ci stać się bardziej szczęśliwą!
Zobacz co mówią dziewczyny, które wprowadziły "Szczęśliwą Tu i Teraz" w życie:

Uczestniczki mówią

Ania, ten kurs przewrócił całe moje myślenie do górny nogami! Dotarło do mnie, że tak naprawdę sama siebie unieszczęśliwiałam!
~Aga
Byłam sceptyczna kupując, nie ukrywam. Zakładałam, że przeczytam tak jak u Pawlikowskiej oklepane rady typu "wyprowadź siebie na spacer", "poczytaj książkę", ale to co u Ciebie znalazłam jest dużo głębsze i naprawdę zmuszające do myślenia! Wcześniej słyszałam hasła co niby mam zrobić, Ty sprawiłaś, że poczułam dlaczego pewne rzeczy mam zrobić i co więcej chcę je zrobić! Dziękuję!!!
~Marta
Uwielbiam Cię Aniu, bo tłumaczysz schematy, to dlaczego coś się dzieje, dlaczego coś robimy i robisz to w taki sposób, że można zrozumieć i że się je zmienia! Ten kurs jest rewelacyjny! Polecam każdej nieszczęśliwej marudzie!
~Katarzyna
Z czystym sumieniem polecam! Razem z przyjaciółką przerabiamy i u obu z nas już po tygodniu praktyki zaszły zmiany. Na początku miałyśmy opór przed poranną praktyką, ale ona naprawdę, naprawdę zmienia bardzo dużo! Dziewczyny zaufajcie Ani, ona wie co mówi!
~Kamila i Aleksandra
Bardzo polecam! Kupiłam w przedsprzedaży, od razu zabrałam się do pracy i widzę zmiany po wprowadzeniu 10 minut o których piszesz!
~Alicja
Kolejny Twój świetny produkt i kolejna dawka wiedzy, która po prostu zmienia od środka. Uczysz Aniu, że nie ma limitów i tak jak kiedyś wątpiłam w siebie, tak dzisiaj dzięki pracy z Tobą wiem, że mogę wszystko.
~Magdalena
A jak Twoje życie mogłoby się zmienić na lepsze? O ile bardziej Ty mogłabyś stać się szczęśliwa?


Sprawdź sama!

Życie jest zbyt krótkie aby nie być szczęśliwą.

I to nie banał.
To Twoja rzeczywistość i to co czujesz!

Sięgnij po szczęście teraz!

Szczęśliwa tu i teraz

Kupuję


Współpracuję z: