O Ani Witowskiej
Mocna pigułka energetyczna dla kobiet, które czują, że utknęły w martwym punkcie życia i nie mogą ruszyć z miejsca
Po latach prób i błędów lub czekania aż coś samo się wydarzy, czas na jeden nowy krok.

Nie potrzeba następnych, bo reszta, to konsekwencja tego jednego kroku!

Tylko jeden!

Po nim po prostu zobaczysz jak w Twoim życiu dokonują się zmiany. Zmiany, których sama nie mogłaś przeprowadzić, bo to co Cię blokuje siedzi głębiej niż samodzielnie jesteś w stanie sięgnąć. A poza tym jeszcze nie wiesz, jak to się robi.

Zasłużyłaś na to!
Na więcej energii, lepsze samopoczucie i chęć do działania. Na więcej spełnionych marzeń, więcej swobody i więcej korzystania z życia!
Najważniejsze pytanie do kobiet, które czują, że coś je ciągle ogranicza:

Jaka jest JEDYNA różnica między kobietami, które żyją na swoich zasadach a tymi, które nie mogą się oderwać od zwykłej codzienności i żyją w cichej desperacji?

Powiem tak: jest im lżej.

Może zdarzyła Ci się taka sytuacja, że cicho zapragnęłaś dokonać jakiejś zmiany, może spełnić swoje marzenie, lecz nie udało się, bo czułaś, że coś Cię mocno trzyma i blokuje?



To zupełnie normalne zjawisko. Wszyscy tak mają, dopóki nie zrzucą emocjonalnych kilogramów, które nadmiernie obciążają i nie pozwalają wystrzelić do przodu. Pomyśl sobie o ostatniej takiej sytuacji, gdy czegoś chciałaś, ale z góry wiedziałaś, że Ci się nie uda?

Czy to nie jest frustrujące?

Po pewnym czasie godzisz się z tym i nawet nie próbujesz, bo po co, skoro i tak wiesz, że nie dasz rady...

Może to ostatni dzwonek, by coś ze sobą zrobić, zanim na zawsze utkniesz w tym miejscu, gdzie jesteś?
Uwolnię Cię od emocjonalnego jo-jo
Każda osoba, która próbowała się odchudzić, zna zjawisko jo-jo.

Zaczyna się odchudzać, pojawiają się pierwsze efekty, radość z małego sukcesu, a potem nagle waga się zatrzymuje i... jest gorzej, niż było.

Potem następna próba i znowu to samo.

Podobnie jest ze zmianami w życiu.

Zaczynasz coś, pojawia się pierwszy efekt, ale potem wszystko wraca do „normy", albo jest jeszcze gorzej, a Ty masz coraz mniej nadziei oraz coraz mniej wiary, że coś Ci w końcu pomoże.

No cóż, nie mam cudownej pigułki odchudzającej, ale mam moją "pigułkę energetyczną", która Cię odchudzi z emocjonalnych fałd, zmarszczek i naleciałości które do tej pory nie pozwalały CI biec w kierunku Twoich pragnień i marzeń.

Zdejmiemy te ciężary z Ciebie!

Jak?
W Twoim nowym Mentalnym Spa, które w zaciszu domowym w przeciągu kilku tygodni zafunduje Ci skróconą roczną terapię u psychologa.
Co za oszczędność czasu i pieniędzy! I nie musisz się nikomu zwierzać!
Już po pierwszych 7 dniach poczujesz wyraźną ulgę, lekkość i nagły przypływ nowej energii.

Zobaczysz swoje życie z nowej perspektywy, nowe możliwości zaczną się przed Tobą otwierać jak drzwi obrotowe w centrum handlowym – wystarczy wskoczyć i jesteś w środku!

Nauczysz się lepiej wybierać, by to, na co się decydujesz nie niszczyło Cię, tylko wspierało Twój rozwój i dawało Ci przeogromne poczucie spełnienia i zadowolenia.

Raz na zawsze pozbędziesz się tego nieznośnego uczucia niemocy, poczucia, że dla Ciebie jest już za późno, że inni więcej mogą, a Ciebie coś omija.

Oto Mistrzyni Dobrej Energii, krok po kroku:

Moduł 1


Wielkie porządki, czyli zajmiemy się tym co zabiera Ci energię i zjada Ciebie od środka. Już po zastosowaniu ćwiczeń z tego modułu powinnaś poczuć różnicę w samopoczuciu i w tym ile i jakiej masz energii.

Moduł 2


Żyję pełnią życia, czyli tworzymy plan i konkretne kroki, które dadzą Ci poczucie, że stoisz u steru swojego życia, że korzystasz z niego i że zależy ono od Ciebie! Dorzucamy wewnętrzną moc od środka!

Moduł 3


Wybieram optymizm, czyli czas na nauczenie się zarządzania swoimi myślami i zaczęcie życia w tu i teraz!

Moduł 4


Kocham żyć z pasją! To moduł, w którym pokażę Ci jak odkryć temat misji życiowej, pasji oraz jak na co dzień żyć na wysokich obrotach praktykując dzienne rytuały.

Moduł 5


Moje ciało - mój przyjaciel. Brak kontaktu z własnym ciałem bardzo blokuje nas kobiety. Emocjonalne jedzenie, brak akceptacji, a co za tym idzie - zablokowana energia i brak siły fizycznej, aby ciało nadążało za tym co głowa chciałaby zrealizować.

Moduł 6


Moje otoczenie dodaje mi chęci do życia! To moduł, w którym zajmiemy się Twoim bliższym i dalszym otoczeniem i sprawimy, aby zaczęło Cię wspierać i inspirować do działania i abyś po prostu czuła się w nim dobrze.
Czy jest jakaś gwarancja?
Umówmy się na 14 dni, ok?

Będziesz oglądać nagrania video, słuchać nagrań audio, przeprogramowujących Twój umysł i robić proste i zabawne ćwiczenia. Jeśli po 14 dniach nie zauważysz, że pozbyłaś się choć części emocjonalnych ciężarów i nie poczujesz nagłego przypływu energii do działania – napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.


Nikt za Ciebie tego nie zrobi!


9 na 10 osób mówi w takich sytuacjach – „pomyślę o tym". I dla nich temat się kończy. Płacą straszliwą cenę – będą tkwić w tym samym miejscu do końca życia.

A Ty, czy podejmiesz moje wyzwanie?

Nagrania audio do słuchania, które dla Ciebie przygotowałam uwalniają od emocjonalnych złogów i dodają energii życiowej.

Jeśli nie masz czasu ani sił na nic innego – po prostu zacznij ich słuchać. Możesz siedzieć, leżeć, chodzić i słuchać, a to i tak będzie działać i Cię przemieni. Znasz moją gwarancję – daj sobie chociaż te 14 dni i zobacz, co się wydarzy.

Sprawdzisz to na sobie?
"Jestem dopiero po pierwszym module, a już czuję jakby ze mnie zeszła tona tematów. Te nagrania są niesamowite! Za każdym razem gdy je odsłuchuję mam wrażenie, że przerabiam inne tematy i uwalniam się od nich! Ćwiczenie z myślami - rewelacja!
W końcu zaczynam mieć porządek w głowie!"

~Magda L.
"Byłam sceptyczna odnośnie takiej formy pracy nad sobą, ale teraz uwielbiam Mentalne Spa! Ćwiczenia pozwalają uporządkować to co się dzieje obecnie w moim życiu i przewartościować tematy. Nagrania jednocześnie wyciszają i przestawiają coś w głowie. Jestem dopiero na drugim module, a już widzę zmiany w swoim życiu! Polecam"

~Aga R.
"Opis działania tego programu to zaledwie ułamek tego co zyskałam! Czuję jakbym po latach spania i marazmu obudziła się i zaczęła w końcu żyć"

~Michalina
"Uwielbiam nagrania z Mistrzyni, kompletnie zmieniły moje myślenie!
Cieszę się, że Cię Aniu odkryłam, chcę więcej!"


~Kamila
"Moje życie przeszło transformację, która była warta każdego wyjścia poza strefę komfortu, każdego buntu na to co Ania pisała i każdego wysłuchania nagrania!
Nie ma już dla mnie powrotu do byle jakości!"

~Aldona
"Nie umiem ująć słowami jak wiele się zmieniło odkąd zrobiłam Mistrzynię Dobrej Energii! Czuję jakbym odzyskała siebie, swoją wiarę w marzenia, swoje szczęście i nie zamierzam tego oddać!"



~Anna
"Tego powinni uczyć w szkole! Wiele z nas uchroniłoby to od depresji i poczucia, że coś jest z nami nie tak. Ania w logiczny sposób przeprowadza od miejsca, w którym się średnio ze sobą czujemy i wszystko jest ciężkie i trudne, do miejsca, gdzie życie po prostu staje się przyjemne!"

~Marta

Jeśli masz pytania albo chcesz skorzystać z opcji płatności ratalnej,
śmiało pisz do mojej asystentki Dakoty, pomoże i wyjaśni!