O Ani Witowskiej
"Wartość, jaką uzyskałam na warsztatach u Ani Witowskiej, nie da się przeliczyć na żadne pieniądze, nie da się określić w czasie ani przestrzeni. To jest wartość, która odmieniła moje życie.To jest wartość, która odkryła we mnie nieograniczone pokłady własnej mocy, mocy kreowania marzeń.To jest wartość, która przypomniała mi o tym, kim jestem na ziemi – Jestem MIŁOŚCIĄ. Nie potrafię nawet ubrać w słowa tego, co działo się podczas warsztatów oraz po nich..."

Grażyna. A. Adamska
Wyobraź sobie oderwanie się od swojej codziennej rzeczywistości i mentalne SPA w doborowym towarzystwie...
Wyobraź sobie, że w czasie pięciu wspaniałych dni Twój poziom zasługiwania, wiary w siebie i bycia kochaną wzrośnie tak, że będziesz pewna iż to o czym marzysz będzie Twoje.

Wyobraź sobie, że wszystkie techniki, których do tej pory używałaś i które wymagały czasu skondensuję i podam Ci w czymś nowym co działa szybciej, dużo szybciej... Wyobraź sobie... Albo nie, lepiej sobie nie wyobrażaj, bo jak mówią uczestniczki poprzedniego wyjazdu tego nie da się wyobrazić, opisać, TO TRZEBA PRZEŻYĆ!

Nie da się opisać procesu gdzie od strachu - przechodzisz do odwagi, gdzie puszczasz obawy i kontrolowanie i po prostu zaczynasz ufać, otwierasz serce i niebotycznie wręcz wzrasta Ci poziom energii! Nie da się wyobrazić sobie jak to jest wycofać swoją energię z przeszłości, PAMIĘTAĆ swoją przyszłość i czuć się i BYĆ (a nie udawać!!), że jest się lepszą wersją samej siebie!
Te wszystkie przełomy, odkrycia, cuda i cudeńka będą miały po raz kolejny miejsce na zajęciach wyjazdowych w MARCU. Praca z energią, kreowanie, medytowanie, świadome odblokowujące czakry oddychanie, tworzenie swojej przyszłości, głęboka praca z podświadomością, przebudowa osobowości, stawanie się najlepszą z możliwych wersją samej siebie - to wszystko zrobimy:
4 - 8 marca
Złotopolskadolina
Codziennie będziesz intensywnie i owocnie pracowała ze mną i krok po kroku dostrzegała coraz więcej dostępnych rzeczy po które możesz sięgać. Nauczę Cię w prosty sposób doświadczać więcej miłości, obfitości i spełnienia, więcej niż do tej pory było dostępne...
Poczujesz połączenie ze sobą oraz z innymi ludźmi, nawiążesz głębokie przyjaźnie i uwolnisz się od obaw przed byciem Autentyczną i Odważną Sobą.
Zaczniesz doświadczać euforii, nieustających wzruszeń, własnej mocy i ekscytacji...

Co daje mi taką pewność, że to poczujesz?
Ogrom wiedzy, lata pracy z kobietami, doświadczenia z prowadzenia Kobiecego Punktu Widzenia, tworzenia autorskich programów i pomagania tysiącom kobiet... Po prostu uczę tego co działa i mam w tym przeogromną skuteczność. Jestem praktykiem, który nieustannie się doskonali, inwestuje w siebie, szuka skrótów aby później móc nauczyć Cię jak najszybciej dojść do celu.

Myślisz, że brzmi zbyt pięknie i jest niemożliwe do osiągnięcia przez 5 dni?
Zobacz więc i przeczytaj co mówią dziewczyny, które na wyjeździe już były...
OPINIE
Zobacz co powiedziała Kasia
Spotkanie z Anią i innymi Kreatorkami w Serocku to cudowne doświadczenie. Ta wspaniała energia płynąca od dziewczyn, zrozumienie i miłość, morze wylanych łez, łez wdzięczności, odpuszczenia i zrozumienia i ogromne poczucie szczęścia wypełniają moje serce. Doceniłam jak wspaniałe jest moje życie i nauczyłam się swojej przyszłości. Jakże cudowne rzeczy mnie czekają!

---
Karolina
Zobacz co powiedziała Marta
Aniu, sprawiłaś, że odważyłam się na krok, o którym od dawna myślałam, chyba nawet skrycie marzyłam, a który, z jakiegoś powodu, uznałam za nieosiągalny. Przy Tobie spojrzałam trzeźwiej na moją sytuację i odważyłam się na działania, które doprowadziły mnie do WOLNOŚCI!!! Wciąż odkrywam nową siebie i sięgam po więcej! Trudno mi słowami wyrazić moją wdzięczność....

---
Agnieszka
Co powiedziała Ania?
Zobacz co powiedziała Dorota
Kinga i Ania - O kochaniu siebie :)
Zmiana nas, to zmiana naszego otoczenia
Zobacz co powiedziała Monika
"Jeśli pasuje Ci to w jakim miejscu życia jesteś, jeśli lubisz swoją rutynę, jeśli Twoją ambicją jest nic nie zmieniać to …

ZDECYDOWANIE UNIKAJ czytania KPW, a w szczególności warsztatów interaktywnych, nie mówiąc o zajęciach w realu!

RYZYKUJESZ: poznanie niezwykłych kobiet, zmianę swoich rytuałów, bezpowrotny uwiąd krytykanctwa i malkontenctwa, a w końcu popadnięcie w nieuleczalny optymizm.

No i jeszcze zaczniesz się lubić, doceniać i czuć się super we własnej skórze, i... nie mieć z tego powodu najmniejszych wyrzutów. No masakra jakaś - umieć szczęśliwą bez powodu być? ;-)"

---
Dominika
Zobacz co powiedziała Marta
Rozpoczęłam kolejny, trzeci dzień po spotkaniu na żywo z Anią. Codziennie rano myślę co Ci Kobieto powiedzieć, jak przekonać, żebyś odważyła się i spróbowała.

Gdybyś była moją przyjaciółką, już byś była przekonana. Bo one dopytują jak? co? zaskoczone są moją radością, zadowoleniem i magią którą widać na zdjęciach i czuć w rozmowach.
Ciekawe jak wypadną nasze spotkania na żywo? Ach, kilka z nich czeka już na termin z Anią. Dumna z nich jestem.
Gdybyś była moją córką, chodziłabyś w szoku, patrząc jak na UFO. Dopytując, okazując tyle miłości, jakbyśmy zamieniły się miejscami. A ja chciałam tylko zmiany siebie swojego życia. Nie wiedziałam, że tak wpłynie na innych.

Ciekawe, kiedy Ania będzie jej nauczycielem? Ściągę ma w domu 😉
Gdybyś była moją koleżanką, dzieliłabyś się radością i cieszyła, że się spotkałyśmy. I każdego dnia zauważała, że się zmieniłam. Jeśli byś zapytała o tę tajemnicę wskazałabym Ci Anię.
Gdybyś była moją mamą, zaczęłabyś robić nowe rzeczy, z których jestem dumna. Wiem, że coś się zmieniło nie tylko we mnie. Mamy więcej miłości, uważności i spokoju. Jeśli jesteś gotowa pojawia się Ania. Ja to wiem. Aniu, na pewnym poziomie nie trzeba słów

---
Edyta K
Strach jest normalny i warto go pokonać
Mamy moc!
Dodatkowo nauczysz się razem z Anią Kaczorowską Poranka Kreatorki, czyli pracy z ciałem i z energią

Jestem mentalnym trenerem personalnym i założycielką Pozytywnej Siły Fitnessu
W swojej pracy łączę pasję do sportu z równowagą między ciałem i umysłem. Buduje w moich podopiecznych wiarę w siebie i swoje możliwości. Na co dzień motywuje kobiety do aktywności fizycznej i odnalezienia harmonii pomiędzy życiem zawodowym, prywatnym.


Z Grażynką A. Adamską pracy z Dwupunktem

Certyfikowany praktyk Theta Healing, absolwentka kursów Dwupunktu i nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta oraz certyfikowany praktyk Soul Body Fusion. Praktyk Matrycy Energetycznej, QUEST, Kwantowych Kodów Uzdrawiania, Metody Dwupunktowej oraz Reiki.
grazynaadamska.pl


A z Tomkiem Barłożkiem z www.chodzeniepoogniu.com dokonasz "niemożliwego" i przejdziesz po ogniu

Więc... Jeśli jesteś gotowa na rozpoczęcie LEPSZEGO rozdziału w swoim życiu, puszczenie tych wszystkich "niedoskonałości", wątpliwości, więcej śmiechu, wzruszeń, zdrowia, kasy i szeroko rozumianej obfitości oraz na stanie się Kreatorką przez duże K - zapraszam na wspólny wyjazd!


Zajęcia są bardzo intensywne i zaawansowane, w celu utrzymania ich wysokiego poziomu wymaganie jest zaliczenie najpierw warsztatu Poczucie Wartości i Wewnętrzna MocNapisz maila do mojej asystentki Dakoty aby sprawdzić czy jeszcze są miejsca i czy to jest wyjazd dla Ciebie
kontakt@kobiecypunktwidzenia.com

uściski, Ania Witowska