O Ani Witowskiej
KREATORKI
Chciałabyś przerobić kilkanaście lat swojego życia
w EKSPRESOWYM TEMPIE? Chciałabyś puścić to co Cię nadal trzyma i ogranicza w sposób lekki i bez dramy?

Brzmi jak coś co jest niemożliwe? W Zakroczymiu w czasie 4,5 dniowego wyjazdu Kreatorki robimy masę NIEMOŻLIWYCH rzeczy!
Wyobraź sobie oderwanie się od swojej codziennej rzeczywistości i mentalne SPA w doborowym towarzystwie...
Wyobraź sobie kilkudniowy wyjazd w czasie którego nie tylko zrozumiesz co tworzy Twoją osobowość i Cię ogranicza ale także przebudujesz te wszystkie blokady i dotrzesz do tego kim naprawdę jesteś.

Wyobraź sobie, że Twoje najśmielsze marzenia staną się realne, Twoje zasługiwanie na otrzymywanie wzrośnie, a świat stanie się miejscem gdzie Ty poczujesz się bezpieczna, wspierana i kochana.

Wyobraź sobie, że wszystkie techniki, których do tej pory używałaś i które wymagały czasu skondensuję i podam Ci w czymś nowym co działa SZYBCIEJ, przyjemniej i SKUTECZNIEJ.

Wyobraź sobie...

Albo nie, lepiej sobie nie wyobrażaj, tylko po prostu przyjedź! Ponieważ jak mówią uczestniczki wcześniejszych wyjazdów tego nie da się wyobrazić, zrozumieć, opisać, TO TRZEBA PRZEŻYĆ!

Nie da się opisać procesu kiedy zamiast się bać, czujesz odwagę. Kiedy puszczasz obawy i kontrolowanie i po prostu zaczynasz ufać. Procesu kiedy otwierasz serce, czujesz wdzięczność i miłość na poziomie na którym nigdy tak nie czułaś, a poziom energii WZRASTA Ci tak, że możesz nie spać i cały czas działać...

Nie da się wyobrazić sobie jak to jest wycofać swoją energię z przeszłości, PAMIĘTAĆ swoją przyszłość i BYĆ (a nie udawać!!), że jest się lepszą wersją samej siebie! To po prostu trzeba przeżyć!
Te wszystkie przełomy, odkrycia, cuda i cudeńka będą miały po raz kolejny miejsce na następnych zajęciach wyjazdowych. Praca z energią, głęboka praca z podświadomością, puszczanie przeszłości i blokad, zmiana przekonań, przebudowa obrazu mentalnego, kreowanie, medytowanie, odblokowanie czakr, tworzenie swojej przyszłości, stawanie się najlepszą z możliwych wersją samej siebie - to wszystko zrobimy:
Najbliższe terminy:

5-9 października 2020
Złotopolskadolina
Codziennie będziesz intensywnie i owocnie pracowała ze mną i krok po kroku dostrzegała coraz więcej dostępnych rzeczy po które możesz sięgać. Nauczę Cię w prosty sposób doświadczać więcej miłości, obfitości i spełnienia, więcej niż do tej pory było dostępne...
Poczujesz połączenie ze sobą oraz z innymi ludźmi, nawiążesz głębokie przyjaźnie i uwolnisz się od obaw przed byciem Autentyczną i Odważną Sobą.
Zaczniesz doświadczać euforii, nieustających wzruszeń, własnej mocy i ekscytacji...

Co daje mi taką pewność, że to poczujesz?
Ogrom wiedzy, lata pracy z kobietami, doświadczenia z prowadzenia Kobiecego Punktu Widzenia, tworzenia autorskich programów i pomagania tysiącom kobiet... Po prostu uczę tego co działa i mam w tym przeogromną skuteczność. Jestem praktykiem, który nieustannie się doskonali, inwestuje w siebie, szuka skrótów aby później móc nauczyć Cię jak najszybciej dojść do celu.

Myślisz, że brzmi zbyt pięknie i jest niemożliwe do osiągnięcia przez 5 dni?
Zobacz więc i przeczytaj co mówią dziewczyny, które na wyjeździe już były...
OPINIE
Zobacz co powiedziała Ania
Zobacz co powiedziała Monika
Zobacz co powiedziała Edyta
Zobacz co powiedziała Kasia
Zobacz co powiedziała Daria
Myślę, że każda z nas ma taki etap w swoim życiu, gdy czuje, że doszła do ściany. Czy to chodzi o pracę, związek, rodzinę czy też o nas same.

Czasem również trudno stanąć przed lustrem i przyznać się do tego, a co dopiero prosić o pomoc. Staramy się szukać przyczyn, inspiracji. Kobiecy punkt widzenia „przyszedł do mnie” w chwili gdy właśnie doszłam do takiej ściany. I choć czułam, że potrzebuję wsparcia nie miałam pomysłu w jakim zakresie i czego tak naprawdę chcę. W mojej opinii warsztaty z Ania w Zakroczymiu nie tylko pomógł mi odkryć skąd ta ściana wzięła się w moim życiu, ale jak pracować nad sobą by nie trafiać na nią ponownie.

Subtelność i wielka klasa Ani sprawiają, że dociera ona do kobiecych serc, pomaga odkryć co nas trzyma przez lata. Jak zostawić przeszłość za sobą, zaakceptować siebie, pokochać. To spotkanie z wspaniałą kobietą, mentorką, która dzięki swojej wiedzy i uważności oraz wielkiej miłości i szacunku do siebie i świata – zaraża tym co najlepsze, otacza opieką i ciepłem. Dzięki niej obce osoby stają się cudowną grupą wspierających się przyjaciółek. Dzięki niej puszczają przekonania, codzienność staje się piękniejsza i lepsza, bo same dla siebie stajemy się lepsze – a przynajmniej ja się stałam.

---
Edyta
Warsztat brzmi szorstko, tymczasem to czym jest ten wspólnie spędzony czas to:

Ogrom wspólnej pracy , bezwarunkowego zrozumienia i MIŁOŚCI… to nie zwykły wykład siedzenie, słuchanie i dłubanie w nosie.To intensywne rozprawianie się z tym co nam w środku źle brzmi … a to wszystko po to aby w finale cudownie zagrało !

Ta wspólna praca to naprawdę high level. Dlatego właśnie aby móc w tym uczestniczyć trzeba już trochę znać siebie i wcześniej pracować z Anią.Ma to sens, bo mimo otwartej głowy, naprawdę głęboko porusza się serce, umysł i ciało, pokonuje się słabości i lęki.

- Warto zaufać - Warto się otworzyć - Warto wykreować, zobaczyć i polubić swoją przyszłość
- Przekonać się, że to co wydawało się niemożliwe jest osiągalne.To tylko kilka dni, ale efekty widać od razu.
Zgodnie z dewizą naszej Mentorki Ani… Po co czekać .. skoro można działać
Ona to sprawdziła na sobie.
To najlepsza rekomendacja.

---
Magda k
Zobacz co powiedziała Kasia
Spotkanie z Anią i innymi Kreatorkami w Serocku to cudowne doświadczenie. Ta wspaniała energia płynąca od dziewczyn, zrozumienie i miłość, morze wylanych łez, łez wdzięczności, odpuszczenia i zrozumienia i ogromne poczucie szczęścia wypełniają moje serce. Doceniłam jak wspaniałe jest moje życie i nauczyłam się swojej przyszłości. Jakże cudowne rzeczy mnie czekają!

---
Karolina
Zobacz co powiedziała Marta
Aniu, sprawiłaś, że odważyłam się na krok, o którym od dawna myślałam, chyba nawet skrycie marzyłam, a który, z jakiegoś powodu, uznałam za nieosiągalny. Przy Tobie spojrzałam trzeźwiej na moją sytuację i odważyłam się na działania, które doprowadziły mnie do WOLNOŚCI!!! Wciąż odkrywam nową siebie i sięgam po więcej! Trudno mi słowami wyrazić moją wdzięczność....

---
Agnieszka
Co powiedziała Ania?
Zobacz co powiedziała Dorota
Kinga i Ania - O kochaniu siebie :)
Zobacz co powiedziała Paula
Zobacz co powiedziała Olga
Zobacz co powiedziała Ania
Zobacz co powiedziała Annette
Zobacz co powiedziała Monika
"Jeśli pasuje Ci to w jakim miejscu życia jesteś, jeśli lubisz swoją rutynę, jeśli Twoją ambicją jest nic nie zmieniać to …

ZDECYDOWANIE UNIKAJ czytania KPW, a w szczególności warsztatów interaktywnych, nie mówiąc o zajęciach w realu!

RYZYKUJESZ: poznanie niezwykłych kobiet, zmianę swoich rytuałów, bezpowrotny uwiąd krytykanctwa i malkontenctwa, a w końcu popadnięcie w nieuleczalny optymizm.

No i jeszcze zaczniesz się lubić, doceniać i czuć się super we własnej skórze, i... nie mieć z tego powodu najmniejszych wyrzutów. No masakra jakaś - umieć szczęśliwą bez powodu być? ;-)"

---
Dominika
Zobacz co powiedziała Marta
Rozpoczęłam kolejny, trzeci dzień po spotkaniu na żywo z Anią. Codziennie rano myślę co Ci Kobieto powiedzieć, jak przekonać, żebyś odważyła się i spróbowała.

Gdybyś była moją przyjaciółką, już byś była przekonana. Bo one dopytują jak? co? zaskoczone są moją radością, zadowoleniem i magią którą widać na zdjęciach i czuć w rozmowach.
Ciekawe jak wypadną nasze spotkania na żywo? Ach, kilka z nich czeka już na termin z Anią. Dumna z nich jestem.
Gdybyś była moją córką, chodziłabyś w szoku, patrząc jak na UFO. Dopytując, okazując tyle miłości, jakbyśmy zamieniły się miejscami. A ja chciałam tylko zmiany siebie swojego życia. Nie wiedziałam, że tak wpłynie na innych.

Ciekawe, kiedy Ania będzie jej nauczycielem? Ściągę ma w domu 😉
Gdybyś była moją koleżanką, dzieliłabyś się radością i cieszyła, że się spotkałyśmy. I każdego dnia zauważała, że się zmieniłam. Jeśli byś zapytała o tę tajemnicę wskazałabym Ci Anię.
Gdybyś była moją mamą, zaczęłabyś robić nowe rzeczy, z których jestem dumna. Wiem, że coś się zmieniło nie tylko we mnie. Mamy więcej miłości, uważności i spokoju. Jeśli jesteś gotowa pojawia się Ania. Ja to wiem. Aniu, na pewnym poziomie nie trzeba słów

---
Edyta K
Strach jest normalny i warto go pokonać
Mamy moc!
Żadne słowa nie oddadzą ilości wzruszeń i przełomów w czasie tego wyjazdu. Ja pojechałam myśląc, że nic mi już nie pomoże, bo od lat próbowałam i bez efektu, ale to co się w czasie tych 5 dni wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Do końca życia będę Ci wdzięczna Aniu za serce, za pomoc i za to, że odzyskałam swoje życie!

---
Aga
Zmiana nas, to zmiana naszego otoczenia
Chodzenie po ogniu

Z Tomkiem Barłożkiem z www.chodzeniepoogniu.com dokonasz "niemożliwego" i przejdziesz po ogniu

chodzeniepoogniu.com


Więc... Jeśli jesteś gotowa na rozpoczęcie LEPSZEGO rozdziału w swoim życiu, puszczenie tych wszystkich "niedoskonałości", wątpliwości, więcej śmiechu, wzruszeń, zdrowia, kasy i szeroko rozumianej obfitości oraz na stanie się Kreatorką przez duże K - zapraszam na wspólny wyjazd!


Napisz maila do mojej asystentki Dakoty aby sprawdzić czy jeszcze są miejsca i czy to jest wyjazd dla Ciebie
kontakt@kobiecypunktwidzenia.com

uściski, Ania Witowska