O Ani Witowskiej
Czy to co Ci siedzi w głowie sabotuje Cię czy wspiera? Jak wygląda Twój wewnętrzny dialog?
"Wierzę w siebie, wiem, że dam radę" czy też
"Na pewno mi się nie uda, jestem do niczego"?
Za tym co na swój temat myślisz stoją przekonania, czyli setki, tysiące razy powtarzane te same myśli i opinie, które nawet jeśli prawdą nie są - jeśli zagnieździły się w Twojej podświadomości - stały się Twoimi prawdami, w które wierzysz!

Pozornie wydaje się to niemożliwe, ale skoro to właśnie podświadomość nami kieruje i stanowi ok 90% naszego umysłu - ma to jak najbardziej sens!!! I jeśli masz przekonania, które wykluczają Twoją wiarę w siebie i swoje możliwości - to choćbyś nie wiem co robiła z poziomu świadomego - nie przeskoczysz tego! Najpierw musisz zmienić przekonania!
I ja mam dla Ciebie coś, co może Ci w tym pomóc...
Pomyśl...

- jeśli wierzysz, że jesteś nieudacznikiem i nic Ci nie wychodzi, to aby uniknąć bólu i potwierdzenia tego - będziesz unikać wszelkich prób działania

- jeśli wierzysz, że jesteś gorsza niż inni, to będziesz robiła wszystko aby uniknąć potencjalnego porównania z innymi, więc generalnie wycofywać się z wszystkiego

- jeśli wierzysz, że "nigdy nie dajesz rady", nie będziesz próbować, no bo po co

- jeśli wierzysz, że "jesteś do niczego", będziesz rezygnować z marzeń, pragnień i możliwości sprawdzenia się na jakimkolwiek polu

- jeśli wierzysz, że "jesteś nie dość dobra" będziesz zapracowywała się na śmierć aby to udowodnić, a i tak nic nie będzie dla Ciebie wystarczające (możesz także stać się "perfekcjonistką")

- jeśli nie wierzysz w siebie, to będziesz szukała potwierdzenia swojej wartości u innych i ich akceptacji

- do tego będziesz panicznie bała się odrzucenia i wszelkiej formy krytyki oraz konfrontacji
Wiara w siebie i swoje możliwości kiedyś nie była moją najmocniejszą stroną i uwierz mi byłam przerażona pomysłem, że "coś miałabym z tym zrobić", że miałabym dotknąć tego "zgniłego jaja"... Ale ponieważ marzyłam, z całego serca, obsesyjnie wręcz marzyłam aby w moim życiu zaczęło być lepiej - postanowiłam "wyprostować" moje przekonania i choćby nie wiem co - UWIERZYĆ W SIEBIE! I Tobie - jeśli chcesz zacząć być BARDZIEJ PEWNA SIEBIE i BARDZIEJ WIERZYĆ W SIEBIE - także mogę w tym pomóc (bo wszystko jest dużo łatwiejsze gdy wierzysz w siebie!)
Dlatego przygotowałam dla Ciebie na lato Super Wypasiony Program, który nazwałam Kod Dostępu do Pewności Siebie, bo jego zadaniem jest pomóc Ci "rozbroić" to co Cię blokuje i DAĆ DOSTĘP do wiary w siebie i pewności siebie. O ile oczywiście chcesz... Chcesz? Odpowiedz sobie...
Ponieważ wszystko dzieje się w naszej głowie to właśnie od niej trzeba zacząć! I wiem, że wakacje to nie jest czas ślęczenia przed kompem, dlatego postanowiłam UŁATWIĆ Ci życie i ograniczyć Kod Dostępu do nagrań!

Zobacz jaka łatwizna: wrzucasz słuchawki na uszy i idziesz na plażę, czy na spacer, czy robisz zakupy.... no chyba prościej się nie da!
Co więc dla Ciebie przygotowałam?
1. Poranną wizualizację, czyli nagranie, które pomoże Ci "oczami umysłu" zobaczyć siebie jako kogoś kto w siebie wierzy i jest siebie pewny! Dla umysłu nie ma różnicy czy coś przeżywa w świecie realnym czy "tylko" w głowie, dla niego to takie same doświadczenia i tak się uczy! A Ty potrzebujesz doświadczeń, potrzebujesz poczuć jak to jest być pewną siebie!

2. Nagranie podprogowe w ciągu dnia, czyli świetny sposób aby obejść umysł świadomy, który może sabotować Twoją zmianę przekonań i nie pozwalać Ci ruszyć do przodu! Nagranie podprogowe to świetna sztuczka - umysł świadomy słyszy muzykę, ale podświadomość treści, które przebudowują Twoje przekonania na takie, które wspierają Twoje wymarzone cele (czyli innymi słowy uczysz się odwagi, doświadczeń w bezpieczny sposób)

3. Wieczorną autohipnozę, czyli nagranie, które znów dawką uderzeniową zadziała na Twoją podświadomość i pomoże Ci jak turbo dopalacz szybciej zmienić to co siedzi Ci w głowie. Jak to będzie działać? Wrzucasz słuchawki na uszy i wygodnie się kładziesz do łóżka. Nagranie pomaga Ci się zrelaksować i zmienia Twoje fale mózgowe na takie, które czynią umysł dużo bardziej podatny na zmiany... W czasie słuchania nagrania cały czas wiesz co się dzieje, ale jest Ci lekko i przyjemnie (może się zdarzyć, że zaśniesz, nic złego się nie dzieje). Cały proces wyobraź sobie jak masełko - gdy jest twarde, ciężko jest je rozsmarować, gdy mięciutkie - wszystko idzie płynnie i gładko. I podobnie z naszym umysłem, jest rodzaj fal, który sprawia, że zmiana szybciej się dokonuje, a przecież na szybkim i skutecznym działaniu nam zależy, prawda?
Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie BONUSIKA yupi yupi yupi!!!
1. Poradnik PDF Jak zbudować poczucie pewności siebie?

2. Poradnik PDF 100% (czyż nie brzmi ciekawie?)

3. Poradnik PDF Uwierz w siebie jak nigdy w życiu w 3 prostych krokach

4. Poradnik PDF Seksownie Pewna Siebie (mniam! mniam!)
Chcesz zapewnić sobie szybki dostęp do KODU DOSTĘPU?

Jeśli tak, kliknij tutaj:
Jeśli masz pytania, śmiało pisz do mojej asystentki Dakoty, pomoże i wyjaśni!