O Ani WitowskiejJeśli patrząc na swoje życie zastanawiasz się co się stało z Twoimi marzeniami? Gdzie Ty jesteś wśród tych wszystkich obowiązków, cudzych potrzeb i powinności? I zastanawiasz się, czy dla Ciebie nie jest już za późno?

To chcę Cię namówić abyś dała sobie jeszcze jedną szansę i pozwoliła mi pokazać Ci jak łatwo jest stać się
Kobietą Spełnioną!

W codziennym życiu jest się zgubić się w powinnościach, tym co wypada, czego się od nas oczekuje i niestety zapomnieć o sobie...

Co więcej, NIE WIEDZĄC jak działa nasz umysł, łatwo jest samej sobie SZKODZIĆ używając Zdań Nie_Mocy i sabotując samą siebie oraz odbierając sobie motywację! Dlatego zapraszam Cię na zajęcia online w czasie których odnajdziesz siebie oraz swoje drogę do bycia naprawdę szczęśliwą.

Czego się możesz spodziewać? 7 lekcji wideo w Mentalnym Spa, które NAPRAWDĘ POSTAWIĄ CIĘ DO PIONU i do których będziesz miała niczym nie ograniczony dostęp (będziesz oglądać bez wychodzenia z domu wtedy kiedy jest Ci wygodnie)

Czy piszę także o Tobie? Jeśli tak, to dołącz jeszcze dzisiaj!
Zajęcia odbędą się na platformie Mentalnego Spa.

Dostaniesz dostęp do programu z 7 lekcjami wideo oraz ćwiczeniami.

Lekcja 1

W lekcji pierwszej lekko i przyjemnie położymy mocne fundamenty pod to abyś w końcu stała się Kobietą Spełnioną. Koniec końców wszystko sprowadzi się do dwóch odpowiedzi, które rozjaśnią Ci w głowie i dodadzą wiary w to, że Ty też możesz!
Lekcja 2

W lekcji drugiej poznasz Motywację przez duże M! Jeśli do tej pory nic Cię nie ruszało, to zapewniam, że ta lekcja Cię ruszy! Nie chcę za dużo zdradzać, ale zapewniam Cię, że ta kilkunastominutowa lekcja NAPRAWDĘ może zmienić Twoje życie!
Lekcja 3

W lekcji trzeciej zrobisz wraz ze mną ćwiczenie, które kiedyś odmieniło moje życie i sprawiło, że stałam się bardziej spójna, zaczęłam lepiej wykorzystywać czas i mieć dużo szybciej efekty, które chciałam! Ach i jeszcze dzięki temu ćwiczeniu pozbyłam się wewnętrznego konfliktu i frustracji! Po tej lekcji Ty też możesz!
Lekcja 4

W lekcji czwartej zajmiemy się Zdaniami Mocy i Zdaniami Nie_Mocy, czyli tym wszystkim co myślisz i mówisz w dobrej wierze, ale NIESTETY odbiera Ci to siłę sprawczą... uruchamia negatywne emocje oraz to, że nie ruszasz z miejsca. Pomyśl, czy nie byłoby sensownie to wyeliminować i przestać samej sobie szkodzić?
Lekcja 5

W lekcji piątej zajmiemy się potężnym tematem na literkę "O". Nie napiszę Ci o co chodzi, ale zapewniam Cię, że nie tylko otworzy Ci to oczy, ale także sprawi, że inaczej spojrzysz na to co się dzieje w Twoim życiu!
Lekcja 6

W lekcji szóstej pokażę Ci dwa rodzaje podejmowania decyzji (większość z nas NIESTETY ZNA TYLKO JEDEN). Zobaczysz jak z moim modelem możesz zawsze czuć się wygraną, przestać miesiącami analizować oraz czuć pozytywne emocje i postępy w życiu niezależnie od wszystkiego!
Lekcja 7

W lekcji siódmej pokażę Ci jak łatwe jest programowanie umysłu (i ile możesz dzięki temu zyskać). Podzielę się z Tobą potęgą rytuałów, które dodadzą Ci energii oraz uproszczą Ci życie oraz pokażę Ci jak stworzyć zdrowe zasady, które pomogą Ci stać się Kobietą Spełnioną!
Co Ci dadzą zajęcia?
Odpowiedzi czego NAPRAWDĘ chcesz od życia

Wiedzę co NAPRAWDĘ Cię uszczęśliwia

Motywację do tego aby działać

Konkretny plan co dalej zrobić

Listę rytuałów, które sprawią, że po obudzeniu będziesz się czuła pełna energii

Przemyślenia, które sprawią, że poczujesz się bardziej spójna oraz pełna zaufania do siebie

Większy dystans do siebie, swojego ciała i lepszym nastawieniem do świata

Umiejętność zastosowania technik, które na co dzień Cię wesprąOpinie dziewczyn
"Ania, poruszyłaś mnie bardzo mocno tymi zajęciami. Towarzyszyło mi wzruszenie, ekscytacja i chęć aby tym razem naprawdę uczciwie dać sobie szansę! To co przekazujesz daje do myślenia, pokazuje zupełnie inny świat i po prostu "wchodzi pod skórę" i nie chce wyjść :)"

~Weronika
"Aniu, po latach w końcu spotkałam się z Tobą na żywo i jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego zaangażowania, energii i pasji! Łatwo jest pisać fajne rzeczy, ale u Ciebie widać, że Ty naprawdę tak żyjesz i nas kobiety zarażasz tym! Dziękuję Ci za ogrom wiedzy i wsparcia! Wiem, że moje życie dzieli się na życie przed Anią Witowską i po."


~Paulina.W
To są naprawdę obowiązkowe zajecia jeśli się chce być kobietą w pełni szczęśliwą! Ania tłumaczy tyle ważnych procesów, schematów, że trzeba się naprawdę bardzo mocno uprzeć, aby nie wynieść wartości z tych warsztatów! Ja cały czas wracam do notatek i trzymam się decyzji, które podjęłam w czasie zajęć! Polecam z całego serca!


~Joanna Kulej
"Cudowne zajęcia, pełne wiedzy i przemyśleń. Polecam każdej kobiecie aby zrozumiała co naprawdę nią rządzi i czemu nie robi tego co sobie obiecuje!"

~Agnieszka.S
"Bardzo pracowicie spędzony dzień, ogrom przemyśleń, a na koniec dnia, pomimo zmeczenia determinacja aby sięgnąć po lepsze!"

~Magdalena.K
"Te zajęcia to jak spotkanie ze sobą i potraktowanie siebie jak najlepszą przyjaciółkę. W końcu stałam się naprawdę dla siebie ważna!"
~Joasia
"Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jestem dla siebie toksyczna. Dziękuję Aniu, że otworzyłaś mi oczy i pokazałaś dosłownie palcem co mam zrobić aby było inaczej!"
~MartiOd 10 lat pomagam kobietom "przebudować się od środka" i odnaleźć pasję oraz radość z życia.
Łączę tradycyjne oraz alternatywne techniki aby jak najszybciej uzyskać trwałe wyniki i znacząco poprawić jakość życia! Jestem autorką serii książek Babskie Fanaberie, twórczynią Mentalnego Spa oraz wielu autorskich warsztatów i programów do programowania umysłu.
Moją misją życiową jest pokazywać kobietom jak mogą stać się Najlepszą Wersją samych siebie, a dzięki ich wewnętrznej przemianie - świat staje się lepszy i podnoszą się jego wibracje. Stań się Lepszą wersją siebie i pomóż mi zmienić świat
Ania Witowska