O Ani Witowskiej
Apteczka Emocjonalna
Wyjdź na prostą - z każdego dołka

Masz problemy z emocjami? Huśtawki, wybuchy, zjazdy, dołki albo stany, kiedy jest Ci po prostu źle i niefajnie, ale tak naprawdę nie wiesz dlaczego? Nie umiesz sobie poradzić z tym co czujesz i często z powodu emocji zachowujesz się tak, jak zachować się nie chcesz albo nie powinnaś?

Skorzystaj z Emocjonalnej Apteczki!

Zaprzyjaźnij się z tym co czujesz i poznaj proste sposoby aby wyjść na prostą z każdego dołka!
Gdy coś dolega naszemu ciału - korzystamy z pomocy, mniej lub bardziej naturalnych leków, bo chcemy przestać czuć ból. Czemu więc nie robimy tego samego w odniesieniu do naszych emocji? Dlaczego pozwalamy aby emocje utrudniały nam funkcjonowanie, wpływały na to jak się czujemy, jakie decyzje podejmujemy i jak przeżywamy nasze życia?
Pomyśl o ile lepiej byś funkcjonowała gdybyś nie przeżywała "starych emocji", gdyby przeszłość Cię nie ruszała.

Pomyśl o ile lepiej byś wypadła gdyby przykładowo przed rozmową o pracy nie zjadał Cię strach ani obawa przed odrzuceniem.
Pomyśl o ile bardziej harmonijne byłyby Twoje relacje z ludźmi, gdybyś potrafiła spokojnie reagować, mówić co czujesz (a nie wybuchać) i gdybyś słyszała i widziała to co naprawdę inni mówią i robią, a nie ten cały wykoślawiony obraz wywołany przez emocjonalne zawirowania.
Pomyśl o ile lepiej byś się sama ze sobą czuła gdybyś umiała współpracować ze swoimi emocjami, a nie pozwalać im się szarpać... Pomyśl o ile lepsze decyzje byś podejmowała, gdybyś zamiast trudnych emocji takich jak: żal, smutek, rozczarowanie, odczuwała przyjemne, takie jak: ekscytacja, radość, dumę czy zadowolenie...

Dobre relacje z emocjami są jak najbardziej możliwe i każdy, kto chce nauczyć się z nimi pracować - może to zrobić. W oparciu o sprawdzoną wiedzę, techniki oraz tysiące skutecznie przepracowanych trudnych emocji i sytuacji z kobietami - stworzyłam Emocjonalną Apteczkę, coś, co SAMA o każdej porze dnia i nocy możesz zastosować!

Zamiast szarpać się z emocjami i płacić wysoką cenę za nieumiejętność poradzenia sobie z nimi - wystarczy, że zastosujesz poniższe techniki i wypróbowane sposoby, a ciśnienie z Ciebie zejdzie i zyskasz wewnętrzny spokój oraz zdrowe podejście do każdego, nawet najtrudniejszego tematu! (Kiedyś emocje mnie gubiły, teraz - są moim sprzymierzeńcem!!!)

Zamów już teraz swoją Emocjonalną Apteczkę i stań się Specjalistką Od Własnych Emocji! Dość już kryzysów, dołków i poczucia beznadziei! Czas na świadome bycie SZCZĘŚLIWĄ

Takiej oferty jeszcze nie było!!! Normalnie jedno nagranie kosztuje 47 zł, a tu masz 4 i pdfy w tak kuszącej cenie! Nie myśl za wiele, skorzystaj od razu!
Co wchodzi w skład Twojej Osobistej Emocjonalnej Apteczki?
  • Absolutna petarda, czyli Arkusz Możliwości
  • Plan i rady jak sobie z emocjami i tym co za nimi stoi poradzić!
  • Nagranie, które pomoże Ci uwolnić zablokowane emocje z przeszłości "Ćwiczenie z sercem"
  • Nagranie "Zamknięcie Przeszłości"
  • Nagranie "Spokój Tu i Teraz"
  • Nagranie "Emocjonalne Uwolnienie"
  • Ćwiczenie opisowe do pracy z energią
Każdy, nawet największy problem możesz ZNEUTRALIZOWAĆ przy pomocy tych narzędzi i zyskać: 1. wolność od starych emocji 2. wewnętrzny spokój 3. harmonię 4. poczucie kontroli nad tym co czujesz 5. dostęp do pozytywnych stanów i lepszej jakości swojego życia!
UCZESTNICZKI MÓWIĄ:
Ania, to jest niesamowite! Podsumowanie ćwiczenia pokazało mi, że ja całe moje życie kręciłam się wokół dwóch sytuacji z dzieciństwa i to co się później działo, było tylko konsekwencją…
~Marta Michnik
Ten program wywołał u mnie wiele pozytywnych emocji. Pomógł mi zrozumieć wiele na temat trzymania przeszłości, jakie konsekwencje emocjonalne to przynosilo, I wkoncu, pożegnanie tych sytuacji z uczuciem wybaczenia i miłości
~Bober Marta
Dlaczego tego nie uczą w szkole?? Ania, przeogromne podziękowanie za Apteczkę! Ten program powinna przerobić każda kobieta aby zrozumieć co nią kieruje i uwolnić negatywne emocje!
~Marysia Winnik
Jestem bardzo mile zaskoczona tym programem! Udało mi się puścić trzy bardzo duże tematy, ktore trzymały mnie od dzieciństwa i tak jak obiecywała Ania wcale nie było to bardzo trudne! Nad kolejnymi pracuję, ale już dzisiaj wystawiam temu programowi bardzo wysoką ocenę!
~Agnieszka Kulig
Zamów już teraz swoją Emocjonalną Apteczkę i stań się Specjalistką Od Własnych Emocji! Dość już kryzysów, dołków i poczucia beznadziei! Czas na świadome bycie SZCZĘŚLIWĄ!
Twoja Apteczka
TUTAJ
Niech emocje zamiast być wrogiem, przeszkodą czy blokadą - będą Twoim przyjacielem, wsparciem i kierunkowskazem do lepszego życia!
Nadal nie jesteś czegoś pewna? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz wiedzieć czy od tego warsztatu powinnaś zacząć? Pisz śmiało kochana na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com -pomogę Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!