O Ani Witowskiej
Masz dość swojego "słomianego zapału", porzucania celów i planów zaraz po ich podjęciu?
Zwątpiłaś, że kiedykolwiek zrobisz to, co deklarujesz, że chcesz zrobić?
Masz problem z motywacją i priorytetami? Czas mija, a Ty ciągle
drepczesz w miejscu i wkurzasz się,że inni robią, a Ty nie? TO NIE TWOJA WINA, ŻE TAK JEST! To tylko brak wiedzy i odpowiedniego podejścia jak to zrobić!
Nikt przecież wcześniej nie nauczył Cię zasad, które tym rządzą,
nie wytłumaczył Ci skąd się bierze motywacja i co zrobić, aby zrobić
i na dodatek czuć przy tym radochę, chęć i satysfakcję!

Naucz się błyskawicznie przy użyciu tyci- tyci kroczków co i jak zrobić aby Ci się chciało
i zrealizować to, co chcesz w czasie 30 dniowego warsztatu online
Mistrzyni Działania i Skuteczności, czyli Ty też możesz

(wcześniejsza nazwa 30 dniowe wyzwanie)
Jeśli:
 • masz problemy z motywacją
 • z niekończeniem i porzucaniem planów
 • z odkładaniem na "wieczne kiedyś"
 • z działaniem
 • z priorytetami
 • z bałaganem w życiu
 • nie wiesz od czego zacząć
Możesz nauczyć się zacząć skutecznie działać i odnajdywać prawdziwą motywację!
14 dniowe warsztaty online dla kobiet Mistrzyni Działania i Skuteczności, skutecznie pomogą Ci:
 • określić cel i proste działania, które do niego doprowadzą
 • odnaleźć wewnętrzne źródło motywacji
 • odnaleźć mobilizację
 • wyeliminować "przeszkadzacze" i blokady
 • być skuteczną, konsekwentną i kierować tym, na czym Ci zależy
 • wyznaczyć życiowe priorytety
 • lepiej poznać swoje mocne i słabe strony
I to wszystko Online:

W prostych krokach! bez wychodzenia z domu! bez malowania! bez dojeżdżania! bez tracenia extra czasu - miło, łatwo i wtedy kiedy Ci czasowo pasuje.

To wszystko we współpracy ze mną, dzień za dniem, krok za krokiem - dopóki nie zrobisz!
Myślisz, że "to na wszystkich działa, tylko nie na mnie"? Ha ha ha... za każdym razem to słyszę i z przyjemnością przekonam Cię, że Ty też możesz i dasz radę! Pokażę Ci raz, a dobrze: jak wprowadzać nowe, pożądane nawyki do swojego życia, skąd czerpać motywację, która pozwoli Ci wytrwać, zrealizować to, co zakładasz oraz pracując ze mną wzmocnisz swoje poczucie wartości poprzez udowodnienie sobie, że potrafisz!
W czasie zajęć sięgniemy do źródeł problemów i skutecznie je rozwiążemy. Zamiast "przypudrowywać zmarszczki" i starać się zamaskować objawy - skutecznie się z nimi rozprawimy!
Zajęcia:
 • odbywają się w ekskluzywnej, zamkniętej grupie (nikt obcy nie ma do niej dostępu ani nawet nie widzi, że bierzesz udział w takich zajęciach!!!! jesteś bezpieczna!)
 • codziennie są posty, tematy oraz ćwiczenia
 • codziennie jest moja aktywna pomoc, pytania, prowadzenie
 • wchodzisz do grupy o której chcesz, ile razy chcesz, kiedy jest Ci wygodnie - sama decydujesz
 • nie potrzebujesz sztywno określonych godzin, kamerki, mikrofonu - wszystko jest proste i wymyślone tak, aby wpasować się w Twój dzienny grafik
Przestaniesz powtarzać "żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce", bo będzie Ci się chciało! Krok po kroku przeprowadzę Cię od niewiary i braku motywacji - do stanu, w którym pomyślisz: "kurde, to naprawdę jest proste! czemu tyle czasu czekałam?"
Opinie uczestniczek
W końcu wiem czego chcę!
Aniu, po raz pierwszy czuję, że wiem czego chcę i wiem gdzie szukać własnej motywacji. Te 30 dni w grupie były bezcenne, uświadomiły mi jakie są moje mocne strony, na czym powinnam się skupić! Poza tym rozpiera mnie duma, bo zrealizowałam 82% mojego planu, a nigdy mi się nie udało niczego zrobić porządnie!
Początek nowego życia!
Aniu, poukładałam swoje życie, przyjrzałam mu się poprzez ćwiczenia, które codziennie nam zadawałaś i czuję, że dam radę, że życie już mnie nie przytłacza. Uświadomiłam sobie jak wiele ode mnie zależy i zamierzam zastosować wszytskie Twoje wskazówki, bo widzę efekty, 30 dniowe wyzwanie to dla mnie początek nowego życia
Schudłam 6,5 kg w miesiąc!
Chcialam bardzo podziekowac Tobie za to 30 dniowe wyzwanie. Po raz pierwszy się dziś zważyłam i okazało się, że schudłam 6,5kg! z czego jestem bardzo zadowolona i nie moge uwierzyc ze bez wiekszego wysilku i wyrzeczen nie wiadomo jakich. Jak jeszcze mieszkalam w Polsce to leczylam sie u wielu lekarzy i nie potrafili mi pomoc, przepisywali diety przy ktorych sie katowalam, wymyslali nie wiadomo co a i tak to nie skutkowalo. A Ty temu podolalas wiec spokojnie moge powiedziec Tobie z czystym sumieniem ze JESTES WIELKA nie chodzi mi tu o rozmiar lecz o to cos czym mnie zarazilas, entuzjazm, motywację, ze wytrwalam do konca wyzwania i nadal chce w tym trwac i nie wracac do dawnego zycia. Dziekuje jeszcze raz za to co dla mnie zrobilas!
Niesamowite zajęcia!!
Przez większość swojego życia zmagałam się z tym, że nie mogę, nie kończę, że wiecznie odpuszczam. Już nawet nie miałam chęci próbować po raz kolejny... Na ten warsztat do Ani trafiłam pod wpływem impulsu, bo koleżanka zrobiła wcześniej jakiś warsztat z KPW i powiedziała mi, że Ania umarłego postawi na nogi. Oczywiście byłam sceptyczna, ale postanowiłam sobie dać ostatnią szansę. Na początku miałam wrażenie, że wszystko idzie zbyt wolno, chciałam więcej robić, wręcz wyrywałam się do przodu, ale Ania pokazała mi zupełnie inne podejście, które sprawdziło się i w konsekwencji którego po raz pierwszy w życiu od początku do końca zrealizowałam to co zaplanowałam! Te zajęcia nie tylko nauczyły mnie działać, wiedzieć skąd brać motywację, ale także pokazały mi, że ja też mogę! A to uczucie jest warte każdych pieniędzy! Zajęcia z Anią polecam z całego serca, z nią naprawdę zrobisz!
Motywacja!
Super warsztat i ćwiczenia, z których kilka znałam, ale nigdy nie zrobiłam. Dałaś mi Aniu coś bezcennego-motywację do tego, aby mi się chciało, obiecuję nie zmarnować Twojego wsparcia oraz wiary we mnie!
Potrafię zrealizować to czego chcę!
Motywacja w grupie i świadomość, że razem się zmagamy z naszymi słabościami-bezcenna! Bardzo dużo się dowiedziałam o sobie i teraz już wiem i sama potrafię wyznaczyć sobie, czego naprawdę pragnę i zrealizować to!
30 dniowe wyzwanie
To niesamowite szkolenie które uświadomił mi moje słabości i dało narzędzia jak je pokonać. Teraz dokładnie wiem jak postępować żeby osiągnąć swój cel.Polecam w 100%!!!!!!
30 dni z Anią
Właśnie ukończyłam warsztat 30 dniowe wyzwanie. Jestem bardzo zadowolona i swoim zadowoleniem pragnę podzielić się z innymi Paniami. Zmierzyłam się z tematem nieprawidłowego odżywiania, niechęci do sportu/ruchu. Okazało się, że Ania - jako jedyna - potrafiła przekonać mnie do codziennych ćwiczeń. Zamierzam trwać w tym do końca życia. Zmieniłam też sposób odżywiania, osiągnęłam więc swoje cele. A "przy okazji" dokonałam wielu odkryć na swój temat, które zmieniły mój sposób myślenia. Naprawdę polecam ten warsztat, szczególnie, że jest taki długi. Dzięki temu jest czas na zastanowienie się nad sobą, wprowadzenie zmian - i przetestowanie ich w praktyce, pod czujnym okiem Ani, która jak trzeba to postawi do pionu, a jak trzeba to wesprze. Poza tym wiedza i intuicja pozwalają Jej spojrzeć na nasze problemy z innego punktu widzenia, otrzymujemy szerszą perspektywę, co jest bardzo cenne, szczególnie gdy jesteśmy zafiksowane na nasz jedyny i właściwy punkt widzenia :-) Polecam!!!
polecam!
Polecam to mało powiedziane - warsztat uczy nie tylko motywacji, ale i ustawiania celów życiowych, co jak się okazuje nie jest taką bułką z masłem, uczy dyscypliny i udowadnia, że jak się chce, to można, podnosi samoocenę, uczy zaufania do siebie i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie - Aniu - szacun za pomysły na wszystkie warsztaty - odpowiednia Osoba na odpowiednim miejscu!
Warte polecenia
Mój pierwszy warsztat, nie wiedziałam co mnie czeka i ze zdumieniem odkrywałam siebie i że mogę coś zmienić jeśli tylko chcę. Dzień po dniu Ania jakby prowadzi każdego za rękę i pomaga pokonywać przeszkody. Jest autentyczna i zależy jej na tym żeby pomagać. Decyzja o zakupie tego warsztatu była moją najlepszą decyzją jaką chyba kiedykolwiek podjęłam.
POLECAM
Z czystym sumieniem polecam ten warsztat Ani. Małymi kroczkami pozwala zmienić nawyki i poukładać na nowo sporo spraw. To jest cały miesiąc pracy, dzień po dniu. Dzięki wskazówkom Ani naprawdę zobaczyłam dużą różnicę po miesiącu pracy. Zaczęłam poznawać siebie i na nowo odkrywać to co uśpiłam w sobie gdzieś głęboko. Moje dni nie są już wielką niewiadomą, ponieważ nauczyłam się jak planować kolejny dzień, jak ustalić cele i priorytety. Polecam. Alicja
Wyzwanie i nie tylko... :)
Przez prawie 7 lat trafiałam na beznadziejnych facetów, każda relacja kończyła się myśleniem,, co ze mna nie tak''. Dzięki warsztatom z Anią, nie tylko 30 dniowym, poczuciem wartosci, kreatorem zrozumiałam, że błąd był we mnie, nie w świecie. Dzięki wiedzy i ćwiczeniom odnalazłam pozytywny obraz swojej osoby. Na te chwile łatwiej wymienić mi swoje zalety niż wady. Jestem szczęśliwsza a do tego pojawił się wymarzony związek :) dziękuje z całego serca :)
Skoro inni mogli się nauczyć - to Ty także możesz!
Dość już frustracji i bycia rozczarowaną samą sobą - czas na nową wersję Ciebie, która w skuteczności, w sięganiu po to, czego chce
-będzie po prostu Mistrzynią!
DAJ SOBIE SZANSĘ!
Stań się Mistrzynią Działania i Skuteczności!
Zapisz się tutaj
Nadal nie jesteś czegoś pewna? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz wiedzieć czy od tego warsztatu powinnaś zacząć? Pisz śmiało kochana na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com -pomogę Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!
Copyright © 2023 kobiecypunktwidzenia.com - all rights reserved.
doublem.pl - Tworzenie stron Internetowych.